مايعات

سلام به همه مي خواستم ببينم نظر شما در مورد برنامه cinema 4d در زمينه ساخت مايعات چيه . اين همه كاربر برنامه در ايران وجود داره برام جالبه بدونم اين همه كاربر تا حالا به ساخت مايعات اقدام نكرده اند؟

اگه اين جوري باشه كه خيلي بد مي شه مي خواستم كسي اگه تا حالا تو اين برنامه مايعات رو شبيه سازي كرده بگه با چه روشي؟ پلاگين داره؟

قضيه اينه كه من مي خوام يه شير آب رو بسازم كه با فشار اندكي آب از اون بيرون مي اد و بعد به روي يه سطح مي پاشه كه برگردان آب به صورت قطرات ريز اندكي به هوا بپره . سعي كردم با پارتيكل اين كارو بكنم ولي اصلاگ نتيجه خوبي نگرفتم در واقع نمي دونستم كه بايد چه چيز رو انتشار بدهم تا شكل آب بگيره؟

با تشكر.

ببین توفان برنامه REAL FLOW به درد PC نمی خوره من منظورم اینه که یه برنامه یا یه پلاگین ساده و سبک که احتیاجی به سیستم های قدرتمند نداشته باشه یا اصلا" با روش ها و امکانات خود برنامه.!!!!! یعنی یه برنامه که تا حالا بیش از 20 نگارش از یه کمپانی بزرگ و نامدار اومده اونوقت هنوز تو یک مساله بسیار بسیار مهم مشکل داره؟

دارم کم کم به قدرت این برنامه شک می کنم ........تو مایا هر نوع آبی رو که می خوای برات میسازه ....تو تری دی مکس هم همینطور اون وقت هم احتیاجی به سیستم های بسیار قدرتمند و برنامه های گرون قیمتی مثل REAL FLOW نداره . اصلا" یه سوال (از همه کاربران محترم مجید آنلاین) تا حالا شما با برنامه سینما فور دی حالت آب رو ساختید مثل یه برکه یا یه دریاچه یا اصلا" یه شیر آب؟ لطفا" اگه کسی ساخته نمونه کارش رو بزاره تا ببینیم و فیض ببریم.

توفان خود شما که REAL FLOW رو مناسب می دونید لطفا" نمونه کاراتونو که با این برنامه ساختید برامون بزارید.

آخرین ویرایش:
میدونم برادر محترم البته همه می دونند ولی هیچکی نیست به اینا بگه این برنامه (cinema 4d ) ناقصه

مکس مشکلی نداره """" این جمله رو یکی بهم گفت و لی گوش ندادم

میشه یه نمونه از اون حالت آب رو بگذارید تا متوجه شن؟

مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا