ماندانا نیک سلیمانی| بزودی| مایا و زی براش

Mandana

Active Member
شرمنده.مدتی ئه شدیدن درگیر کارهای شخصیم ام :دی
از طرفی هم باسه دیتیل به کاراکترم برنامه های خاصی داشتم اما کامپیوتر جانه عزیز نمی کشه زی براش بسته میشه...:mad:
فکر کنم از پس فردا بنشینم ببینم به کجا می تونم برسونمش.اما شدیدن امید دارم تا 30 ام تمومش کنم ^.^
ممنون باسه امیدباریهاتون.موفق بباشین :oops:

Erfan

Active Member
می هم قنبر قلی میرزا رو میدوستم :دی

دوس دارم زود تموم بشه ببینمش !!!

Erfan

Active Member
می هم این قنبر قلی میرزا رو میدوستم :دی خیلی باحال شده :rose:

/

خدا را سپاس که این علاقه سه بعدی رو در وجود ما رشد نداد !!! و الی خدا میدونست چه بلایی سر خودم میاوردم :دی لول !!!

/

بی صبرانه منتظرم ببینم این قنبر قلی میرزا به کجا میرسه !!
راستی جنسیت رو هم مشخص کن !!:lol:

aliReza

Well-Known Member
خدا را سپاس که این علاقه سه بعدی رو در وجود ما رشد نداد !!! و الی خدا میدونست چه بلایی سر خودم میاوردم :دی لول !!!

این حرف عرفان کاملا موافق بیدم، همینه سمت سه بعدی میترسیم بریم خب، فقط میایم اینجا نظر میدیم :cool:
در رابطه با کار هم خیلی زیادی ناز شده، یعنی خیلی توپ شده، خوبه دیگه :lol: ( عدم تعادل در نظر دادن )
فقط یه چیزی، کله ش زیادی بزرگ نیست آیا؟ :?:
البته شاید واسه این که میخواستین دیتیل بدین اینقد بزرگه، ولی خب فک کنم خیلی بزرگه :neutral:
البته شاید نسل این قلی بود، کی بود، شاید نسلش اینجوریه خب :oops:

موفق باشید لطفا :rose:

Erfan

Active Member
این حرف عرفان کاملا موافق بیدم، همینه سمت سه بعدی میترسیم بریم خب، فقط میایم اینجا نظر میدیم :cool:
در رابطه با کار هم خیلی زیادی ناز شده، یعنی خیلی توپ شده، خوبه دیگه :lol: ( عدم تعادل در نظر دادن )
فقط یه چیزی، کله ش زیادی بزرگ نیست آیا؟ :?:
البته شاید واسه این که میخواستین دیتیل بدین اینقد بزرگه، ولی خب فک کنم خیلی بزرگه :neutral:
البته شاید نسل این قلی بود، کی بود، شاید نسلش اینجوریه خب :oops:

موفق باشید لطفا :rose:

بیخود ... بیاد بری سراغ سه بعدی !!! اینقدر پول توش هست که نگو !!!:lol::lol:

من که نمیرم وقت و انگیزه اش رو ندارم :دی

amin2001

Active Member
دوست عزیز آخرین مهلت ارسال کار نهایی تا 12 شب همین روز میباشد
چنان چه تغییری در کار پایانی خود میخواهید انجام بدید و یا هنوز روی کار پایانی کار میکنید . لطفا تا ساعت 12 شب در تاپیک خود ارسال کنید
هر ارسالی بعد از ساعت 12 شب مورد قبول نمیباشد و آخرین کار ارسالی شما که قبل از 12 شب بوده برای رای گیری قرار داده میشه

دوستانی که چند رندر نهایی قرار دادن لطفا همه را در یه فایل قرار بدن چون از هر فرد تنها یک عکس برای رای گیری قرار داده میشه

(پست ارسال شده به تمامی تاپیک ها )

جدیدترین ارسال ها

بالا