مامبو 4.5.3 فارسی آماده دانلود شد

S4DEGH

Well-Known Member
ميگم بيخيال بشيم بهتره !
منظورم اينكه مثل ماژول نيست ! آماده باشه همينجوري بزاري مثل دانلود !

sirvirus

New Member
سلام من نسخه انگلیسی نصب کردم الان مشکل داره کسی فارسی ساز داره برای آن تا بتونم نصب کنم بخصوص وقتی یه news می دم تیتر به هم می ریزه اگر کسی فارسی ساز داره لینک دانلود بگذاره

majid2x

Active Member
سلام من نسخه انگلیسی نصب کردم الان مشکل داره کسی فارسی ساز داره برای آن تا بتونم نصب کنم بخصوص وقتی یه news می دم تیتر به هم می ریزه اگر کسی فارسی ساز داره لینک دانلود بگذاره
دوست من بهتره همون مامبوی مامبولرن فارسی شده رو آپلود کنی چون خیلی چیزاش تغیر کرده!
فارسی ساز رو هم می تونی از شاخه languege جدا کنی و در شاخه languege روی مامبو در سرور استخراج کنی
آقا مامبو 4.5.3 p هم اومد .

mambolearn

Active Member
سلام

فارسی سازی مامبو تنها شامل تغییر فایل موجود در شاخه language نمیشه . شاید با این کار بعضی از لغت فارسی بشند اما نمیشه گفت مامبو شما کاملا فارسی شده .

بهترین پیشنهاد استفاده از مامبو منتشر شده http://www.mambolearn.com هست .

یا علی
فیروزمندان

majid2x

Active Member
فارسی سازی مامبو تنها شامل تغییر فایل موجود در شاخه language نمیشه . شاید با این کار بعضی از لغت فارسی بشند اما نمیشه گفت مامبو شما کاملا فارسی شده .
دوست من بهتره همون مامبوی مامبولرن فارسی شده رو آپلود کنی چون خیلی چیزاش تغیر کرده!
دقیقاً همینه

hamedkhaan

New Member
salam

لطفایکی به ماتوضیح دهداین قالبهای مامبوراچگونه درسایت قراردهیم.خواهش میکنم.

joomla

Member
شما می تونید قالب را از بخش نصب مامبو نصب کنید
یا بطور دستی پوشه قالب را داخل پوشه templates مامبو بریزید و از قسمت قالب ها قالب را انتخاب نمایید

جدیدترین ارسال ها

بالا