مامبو نصب کردم بالا نمیاد

nitco

Member
من تازه کارم مامبو فارسی رو هاستم نصب کردم ولی بالا نمیاد
چه کاری باید بکنم

skh_med

Member
مقاله نصب رو از بالای همین فروم بخون . اگه نشد . دقیقا مشکلت رو بگو .

nitco

Member
Warning: Unknown(): open_basedir restriction in effect. File(/path/to/mambo/install/includes/version.php) is not within the allowed path(s): (/home/u111269:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/u111269/public_html/includes/mambo.php(2) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 476

Warning: Unknown(/path/to/mambo/install/includes/version.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/u111269/public_html/includes/mambo.php(2) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 476

Fatal error: (null)(): Failed opening required '/path/to/mambo/install/includes/version.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/u111269/public_html/includes/mambo.php(2) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 476

mambolearn

Active Member
مشکل شما با ارتقا PHP حل میشه ...

2 پیشنهاد :

- از Appserv استفاده کنید

- Patch جدید منتشر شده را از قسمت دانلود سایت مامبولرن دریافت کنید و جایگزین فایلهای فعلی کنید .

یا علی
فیروزمندان

mambolearn

Active Member
مامبو کاملا فارسی به صورت نمایشی در حال حاضر در سایت testmambo.com نصب شده .

شما با یوزر و پسورد test میتونید وارد قسمت مدیریت بشید .
این مامبو به زودی به صورت رایگان منتشر میشه ...

یا علی
فیروزمندان

nitco

Member
مامبو لرن که در حال تغییر سرور هستش

mambolearn گفت:
مشکل شما با ارتقا PHP حل میشه ...

2 پیشنهاد :

- از Appserv استفاده کنید

- Patch جدید منتشر شده را از قسمت دانلود سایت مامبولرن دریافت کنید و جایگزین فایلهای فعلی کنید .

یا علی
فیروزمندان

مامبو لرن که در حال تغییر سرور هستش و دسترسی نداره
در باره appserv بیشتر توضیح میدی اصلا نمی دونم چی هستش متشکرم

mambolearn

Active Member
Appserv مانند EasyPHP و PHPTraid یکی از شبیه سازهای سرور هست که به صورت اتوماتیک Apache , PHP , MySQL , PHPMyAdmin , Zend Optimizer & ... رو نصب میکنه

برای دانلود و اطلاعات بیشتر به آدرس : http://sourceforge.net/projects/appserv سر بزنید.

یا علی
فیروزمندان

nitco

Member
من بابرنامه های تحت وب آشنائی ندارم لطفا با جزئیات بیشتری من را راهنمائی کنید

mambolearn گفت:
Appserv مانند EasyPHP و PHPTraid یکی از شبیه سازهای سرور هست که به صورت اتوماتیک Apache , PHP , MySQL , PHPMyAdmin , Zend Optimizer & ... رو نصب میکنه

برای دانلود و اطلاعات بیشتر به آدرس : http://sourceforge.net/projects/appserv سر بزنید.

یا علی
فیروزمندان

من بابرنامه های تحت وب آشنائی ندارم لطفا با جزئیات بیشتری من را راهنمائی کنید
از راهنمائی هائی که تا کنون کردید بسیار متشکرم

mambolearn

Active Member
اگر چند روز صبر کنید آموزش نصب و استفاده رو در سایت مامبولرن میتونید ببینید . در حال حاضر سایت برای انتقال به سرور جدید و بازسازی غیر فعال هست .

یا علی

nitco

Member
آیا ممکن از این با شه

mambolearn گفت:
اگر چند روز صبر کنید آموزش نصب و استفاده رو در سایت مامبولرن میتونید ببینید . در حال حاضر سایت برای انتقال به سرور جدید و بازسازی غیر فعال هست .

یا علی

آیا ممکن از این با شه

Use Fantastico to automatically install any of the scripts listed on the left. Installing any script will use one of your available MySQL databases. Removing any script will free up one of your used MySQL databases.

Click on any of the items on the left to get more details.

UPDATE NOW!
Following installations are not up-to-date. Keep your installations secure and up-to-date and ensure that future versions of Fantastico will be able to maintain your installations by updating now.

mambolearn

Active Member
مشکلی که در ابتدا اشاره کردین روی هاست اتفاق افتاده بود ؟

یا علی

mambolearn

Active Member
Sorry

من اشتباه کردم . فکر کردم روی لوکال به این مشکل برخوردید .

شما از Fantastic مامبو رو نصب کردید ؟

یاعلی

nitco

Member
می خواستم نشد

mambolearn گفت:
Sorry

من اشتباه کردم . فکر کردم روی لوکال به این مشکل برخوردید .

شما از Fantastic مامبو رو نصب کردید ؟

یاعلی

میخواستم اول از این طریق نصب کنم ولی وقتی سه مرحله نصب جلو می رفت و در آخر کلید finish رو میزدم صفحه ضایع کننده ((مشترک گرامی امکان دسترسی به این سایت وجود ندارد)) روبرو شدم
گشتم آموزش نصب فارس شو از مامبولرن پیدا کردم از قسمت دانلود نسخه فارسی رو دانلود کردم و نصب کردم.
که اینجوری شد./

mambolearn

Active Member
ما یک Patch هم چند روز قبل منتشر کردیم . اون Patch هم جایگزین کردین ؟
مشکل شما با اون پچ حل میشه . ( با عرض شرمندگی اگر دانلود نکردین باید منتظر بازگشایی سایت باشید )

یا علی
فیروزمندان

جدیدترین ارسال ها

بالا