مامبو فوق حرفه ای عالیه ولی...

bamshad

Well-Known Member
سلام
آقایون این مامبو فوق حرفه ای که به تازگی از سایت مامبولرن در اومده عالیه ولی من روی هر لینکی که در صفحه اصلی وجود داره کلیک میکنم ارور 404 نات فوند میده ، مثلا وقتی روی "مطالب استاتیک چیست؟ " میزنم میره توی این آدرس "http://localhost/mambonew/content/view/16/32/" و ارور میده
همه ی لینک ها ایجوریند
راستی وقتی میزارمش روی English تاریخ رو به این صورت نشون میده: "%قبل‏ازظهر, %۲۸ %B %۱۳۸۴"
ولی در کل چیز جالب و عالیه
اگه میشه این مشکلات رو حل کنید ؛ ممنونتون میشم
من رو لوکال هاست نصبش کردم

mambolearn

Active Member
در مورد مشکل اول :

شما گزینه SEF رو اکتیو کردین اما فایل htaccess.txt را Rename نکردید و یا اینکه سرور لوکال شما mod rewrite رو پشتیبانی نمیکنه . برای حل مشکل به قسمت مدیریت مامبو برید و روی تنظیمات کلی کلیک کنید . در آخرین تب موجود یعنی "لینک بهینه " برید و گزینه "قابل فهم كردن لينك ها براي موتورهاي جستجو" را روی خیر ست کنید .

در مورد مشکل دوم هم ما مامبو رو برای حالت فارسی ست کردیم و در مد فارسی این مشکل وجود نداره ...

قبل از انتشار این نسخه ما بارها و بارها مامبوی موجود را روی تمام platform ها در شرایط مختلف تست کردیم تا شما نسخه ای بدون مشکل را دانلود کنید . همانطور که دیدید و توضیح دادم این نسخه مشکلی نداره و تمامی error ها بر میگرده به تنظیمات شما ...

یا علی
فیروزمندان

bamshad

Well-Known Member
mambolearn گفت:
در مورد مشکل اول :

شما گزینه SEF رو اکتیو کردین اما فایل htaccess.txt را Rename نکردید و یا اینکه سرور لوکال شما mod rewrite رو پشتیبانی نمیکنه . برای حل مشکل به قسمت مدیریت مامبو برید و روی تنظیمات کلی کلیک کنید . در آخرین تب موجود یعنی "لینک بهینه " برید و گزینه "قابل فهم كردن لينك ها براي موتورهاي جستجو" را روی خیر ست کنید .

در مورد مشکل دوم هم ما مامبو رو برای حالت فارسی ست کردیم و در مد فارسی این مشکل وجود نداره ...

قبل از انتشار این نسخه ما بارها و بارها مامبوی موجود را روی تمام platform ها در شرایط مختلف تست کردیم تا شما نسخه ای بدون مشکل را دانلود کنید . همانطور که دیدید و توضیح دادم این نسخه مشکلی نداره و تمامی error ها بر میگرده به تنظیمات شما ...

یا علی
فیروزمندان
آقا دست درد نکنه درست شد ولی اگه بتونی آقایی کنی و به من بگی چطور اون مشکل دوم رو درست کنم ؛ خیلی ازت ممنون میشم ;) آقا راستی یک توضیح در مورد قسمت "خطایابی سایت" بدید و بگید چه منفعتی داره (زیر سایت یک عالمه کد می نویسه) ؟؟
ولی خدایی خیلی باحال شده

mambolearn

Active Member
سلام

خواهش میکنم .

این مشکل با تنظیم زبان روی فارسی حل میشه . در صورتی که شما میخواهید تمام قسمت ها انگلیسی باشه باید از مامبو انگلیسی استفاده کنید که در این صورت تاریخ به صورت میلادی نمایش داده میشه .

کاری که خطایابی انجام میده اینه که تمام Query ها رو نشون میده . برنامه نویس با دنبال کردن اونها میتونه ببینه کدوم قسمت مشکل داره و رفع کنه ...

یا علی
فیروزمندان

bamshad

Well-Known Member
آیا نمیشه با ادیت یا و اضافه کردن فایل English.php قسمت زبان مامبو انگلیسی به مامبو شما این مشکل حل بشه
راستی وقتی میزارم روی انگلیسی همه چی رو چرت و پرت می نویسه من در قسمت زبان انگلیسی یونکد رو به utf-8 تغییر دادم ؛ درست شد ؛ ولی می خوام بپرسم آیا مشکل در قسمت های دیگه ایجاد نمیکنه؟
ممنون از شما

bamshad

Well-Known Member
mambolearn گفت:
مشکل ایجاد میشه ...

شما اگر میخوایید از مامبو به صورت انگلیسی استفاده کنید بهتره که از مامبو انگلیسی استفاده کنید .

http://mamboxchange.com/frs/?group_id=5&release_id=5496
از اینجا مامبو انگلیسی رو میتونید دانلود کنید .

یا علی
ممنون از شما ولی من میخواستم از امنیت و فارسی بودن مدیریت بهره مند باشم ولی در هر صورت اشکال نداره
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا