غیره ماشین چوبی

legendarp

Well-Known Member
سلام خدمت دوستای گلم :)
طرحی که ملاحظه می فرمایید طراحی یک ماشین چوبی هست که دوست دارم نظراتتون و اشکال ها و نقاطقوت کارم رو بدونم بالاخره پیشرفت بدونه همفکری حاصل نمیشه :paint:
---------
مدت زمان طراحی رو نمی تونم دقیق بگم آخه هی نشستم هی وسطش رفتم کار انجام دادم بازی والیبال ایران رو دیدم و خیلی کارهای دیگه اما می دونم بیشتر از 6 ساعت شد فکر کنم :green:
3ds max 2012
Adobe photoshop CS5:cool:
پیشاپیش مرسی از همه

پیوست ها

• car toy 1.jpg
    car toy 1.jpg
    489.5 کیلوبایت · بازدیدها: 47
  • car toy 2.jpg
    car toy 2.jpg
    556.1 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • car toy 3.jpg
    car toy 3.jpg
    559.3 کیلوبایت · بازدیدها: 18

koorosh_kh

باحالترین کاربر
مدل ابتدایی و سادس اما نشون میده اصول ابتدایی مکس رو بلدید من به شما توصیه میکنم از فیلمهای آموزشی digital tutors استفاده کنید چون خودم از این آموزشها استفاده کردم البته برای مایا به نظر من از شرکتهای آموزشی دیگه بهتر آموزش میده.
اما قبلش باید تصمیم بگیرید تو یه زمینه خاص جلو بری مثلا انیمیشن یا طراحی داخلی و ...

legendarp

Well-Known Member
مرسی از هم دوستانی که تشکر کردند و نظر دادند
والا همیشه نباید یه طرح خیلی شلوغ باشه بعد این اسباب بازی هست این ماشین اسبابا بازی داداش کوچیکم هست که مدلش کردم از اون ساعتی هم که داشتم کار می کردم کنارم می نشست ایراد می گرفت :d
والا این ماشینه لاستیکاش و چراغاش و بوقش پلاستیکی منم اینجا پلاستیکی درست کردم البته اگر تونسته باشم نشون داده باشم بقیه ماشین هم چوبی هست به همین سادگی هست که می بینید البته فکر می کنم تکسچرینگ کارم ضعیف هست بالاخره توی هر کاری باید تجربه باشه
------------
والا کوروش جان من آموزشهای این ساتها رو دیدم و خیلی هاشون رو دانلود کردم و دارم فکر کنم همین الان 80% سایت cgtute توی سیستم باشه فیلمهاش و آموزشهاش و همه رو انجام دادم آخرین کاری که از اون آ»وزشها دارم انجام می دم ماشین آئو.دی آر 8 هستش
تری دی مکس هم بگی نگی بلدم اما خوب باید کار کرد تا تجربه رفت بالا منم عاشق گرافیکم والا دنبال انیمیشن نیستم بیشتر دوست دارم باهاش عشق کنم تا کار
بفعلا من یه کم با مکس توی قسمت مدل سازی ماشین مثل همون آئودی یا ماشین های دیگه و یه کم مشکل دارم که بلوپرینت رو دقیق در بیارم دیگه هی کجی و راستیش رو نگریم و با نور دهی و متریال دادن ها یه کم دستم راه نیوفتاده وگرنه مدل سازی چیزهای دیگه رو خوب در میارم اما فعلا دارم تمرین می کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا