ماشین های ایرانی

mehran_dpr

New Member
براید-------------------------------------------دانلود-----------------------------------عکس
سمند------------------------------------------دانلود------------------------------------عکس
:nokte:: ممکنه هنگام باز کردن فایل سمند ، صحنه کاملا سیاه باشه که یا باید پلاگین V-Ray رو نصب کنید و یا این که به کل آبجکت مربوط به ماشین سمند یه ماده ی استاندارد بدین.
بژو405-----------------------------------------دانلود-----------------------------------عکس
دنا-----------------------------------------------دانلود-----------------------------------عکس

آخرین ویرایش:

sallarmelli

Active Member
براید-------------------------------------------دانلود-----------------------------------عکس
سمند------------------------------------------دانلود------------------------------------عکس
:nokte:: ممکنه هنگام باز کردن فایل سمند ، صحنه کاملا سیاه باشه که یا باید پلاگین v-ray رو نصب کنید و یا این که به کل آبجکت مربوط به ماشین سمند یه ماده ی استاندارد بدین.
بژو405-----------------------------------------دانلود-----------------------------------عکس
دنا-----------------------------------------------دانلود-----------------------------------عکس

لینک پراید خرابه در کل دستت درد نکنه

سلام دوست عزیز

یه سوال این ماشین ها رو با چه تکنیک مدل سازی ساختی و برای هر کدوم چند روز وقت گذاشتی مثلا سمند و دنا خیلی برام مهمه جوابت چون من خودم تمام ابزار های مکس رو بلدم
تازه شروع به مدل سازی کردم می خام بدونم حد خودم چقدر ه

اگر صورت انسان رو بخای مدل سازی کنه رئال باشه چقدر زمان میبره این کار رو بکنی من خودم دارم چهره تاتوریالی که توی هلپ خود مکس هست در ورژ2009 مکس دارم کار می کنم دو سه بار این کار رو کردم هر بار هم تقریبا نصف روز طول کشید ه آیا زمان زیادی رو صرف کردم یا نه

ایا تکنیک مدل سازی که تو مکس هست با باکس آیا همیشه به همین روش باید کار کردد مثلا برای ساخت بینی شخصیت سرباز مکس از طریق کات و کانکت کردن ورتکیست ها این کا رو کرده ایا نمیشه با اکسترود این کا ر رو کرد یا ا ز حالت استاندارد خارجه چون نرم افزار پوزر هم مثل مکس عمل کرده

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا