مازول پرداخت بانک ملت

ماهان

Member
سلام

دوستانی که asp وارد هستن کمک کنن...

من نیاز به ساخت مازول پرداخت آنلاین بانک ملت دارم.با paypal کار کردم سیستمش ساده است ولی از طرف بانک ملت فرم c# گرفتم و سر در نمی یارم.( البته c# کار کردم ) ,ولی باید asp باشه. اینم کد c# اگه نیاز به آموزشم هم بود فایل pdf هم دارم.

فقط asp رو خواهشن برام بدید. من داده ها رو از دیتابیس می گیرم ولی الان تو انتقال داده ها به بانک مشکل دارم. ممنون

protected void ButtonPay_Click(object sender, EventArgs e)
{
int trmID = 12345;
string userName = "12345";
string password = "12345";
string dateTime = DateTime.Now.ToString("yyyy/MM/dd HH:mm:ss");
long Amount = 1;
string MTI = "0100";
string ProccCode = "000000";
long trnsID = 0;
string purl = "http://yourdomain.com/yourDir/PostbackFromMellat.aspx";
long saleCode = 1; // Unique SaleCode
string response = "";
try
{
MellatExecuteservice.BPSServiceService service = new MellatExecuteservice.BPSServiceService();
response = service.executeservice(trmID, userName, password, dateTime, saleCode, Amount, MTI, ProccCode, trnsID, purl);
string[] responseCode = response.Split(",".ToCharArray());
if (responseCode[0].Trim() == "00")
{
// Updatetbl your table
Response.Redirect("https://217.218.45.222/Behpardakht/pspsite.mellat?refID=" + responseCode[1]);
}
else
{
ErrorMessage(responseCode[0]);
}
}
catch (Exception exp)
{
Response.Write("<b>" + exp.Message + "<b/>");
}

}​

MDP

Well-Known Member
سلام دوست عزیز !

سیستم پرداختی که گذاشتی اینجا با Webservice کار میکنه!

این وب سرویس به زبان دات نت هست!

شما باید اطلاعات بیشتری از بانک بگیرید که قابلیت دیگه ای دارن که به شما اجازه کار بده یا نه!!!!

ماهان

Member
bebinid ina ye pdf dadan baraam ke in parameter ha ro baraye har kharid bayad be site bank befrestid bad bargasht dade beshan. alan moshkel ine man chetor mitonam onm eteleat ro ke bank mikhad be site bank befrestam . maslan geymate kala.maslan code kala ya tarikh va......

MDP

Well-Known Member
لطفا فارسی تایپ کنید !!!

/

عزیزم من که گفتم وب سرویس به زبان دات نت هست!از کلاسیک نمی تونی بهش متصل بشی!

باید با بانک صحبت کنی!

ماهان

Member
سلام

دوست من برید به این آدرس http://www.pouyasazan.org/onlinepayment.asp

بعد سایر موارد رو انتخاب کنید و یه مبلغ بزنید و بعد بانک ملت رو انتخاب کنید اینم از web service استفاده نکرده. asp هست نه .net .

در ضمن چطور میشه از سایت بانک در خواست کد کرد مثلا تو سی شارپ string[] responseCode = response.Split(",".ToCharArray());

responseCode استفاده کرده تو asp چیه دستورش. در ضمن گفتم که من الان تو مرحله آخر موندم تمام اطلاعاتی که بانک نیاز داره رو گرفتم و ذخیره کردم و آماده انتقال به سایت بانک هست ولی مرحله آخر موندم.

کمک کنید اطفا

MDP

Well-Known Member
این میشه vbscript اون کد :

PHP:
dim res() = response.split(";")

if res(0) = "00" then
...
end if

ماهان

Member
سلام

از دوستان اگه کسی هست و می تونه این سیستم رو برام آماده کنه حاضرم هزینشم بدم. کلان 2-3 صفحه خواهد شد. نمونه کد c# هم دارم php هم دارم فایل pdf بانک هم دارم که چی کارا باید کرد. اگه کسی هست به asp classic انجام بده پیغام بگذاره.

یک بارم میگم. کل سیستم آماده هست.فقط تو مرحله آخر که اطلاعاتی از قبیل قیمت اسم و فامیل و تاریخ و ... باید بفرسته با بانک مونده یعنی یک صفحه asp باید باشه که اینا رو توسط اطلاعاتی که از بانک می گیره تجزیه تحلیل کنه. همین...

یا علی

khoda6

New Member
با سلام
آقای ماهان، به نتیجه ای در مورد ASP Classic بانک ملت رسیدین؟؟
منم الان این مشکل رو دارم ، البته من مراحل اولیه رو طی کردم، مبلغ رو به بانک الام می کنم و پرداخت رو انجام و جوابشم Verify می کنم.
فقط نمی تونم از توابع Settle یا Inquiry استفاده کنم.
آگر به نتیجه ای رسیدین لطفا مارو هم یاری نمایید.
با تشکر

دوست من .. سلام .

من الان متوجه نشدم كه مشكل كجاست .
در ضمن بانك به شما يك پكيج بايد بده كه همه زبان ها در آن هست . و اينكه كد c# با لا كه چيزه خاصي نيست يك سري اطلاعات ميگيري و ارسال ميكنه . و بعد يك صفحه برگست هم شما براش مشخص ميكنيد كه هر اتفاقي افتاد انجا بره . و پرداخت . يا عذم پرداخت . همين . چيزه خاصي نداره.

mo.esmp

Member
دوستمون فکر ميکنه اگه کدهای بالا به asp ترجمه بشه مشکل حل ميشه. همونطور که مدير گفتن اطلاعات دريافتی با استفاده از يک وب سرويس به بانک انتقال داده ميشه و نتايجش دريافت ميشه.
حالا اين وب سرويس
کد:
MellatExecuteservice.BPSServiceService service = new MellatExecuteservice.BPSServiceService();
با .net نوشته شده و مثل يه تعريف متقير نيست که به جای اين کدهای .net
کد:
string[] responseCode = response.Split(",".ToCharArray());
اونها رو با php نوشت
کد:
dim res() = response.split(";")

if res(0) = "00" then
...
end if
. شما بايد کدها رو به به زبان asp از بانک بگيريد.

جدیدترین ارسال ها

بالا