مارجین نشدن هدر

hamid

Well-Known Member
سلام من میخوام تو هدرم عکس بزارم ولی هر عکسی میزارم بازم یه فضا آزاد میده به بالا پایین اون عکس من میخوام عکسم فیت شه . هیچ فضای ازادی نداشته باشه ممنون میشم بگید چیکار کنم تو پوشه استایل چیو باید عوض کنم؟
فایل style.css رو هم ضمیمه میکنم

پیوست ها

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    123.8 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • style.rar
    21.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Cisco

مدیر انجمن
تو پنل قالب قسمتی که لوگو رو آپلود می‌کنید یک آپشنی داره که فاصله از بالا و پایین رو تعیین می‌کنه. مقدار اون رو کم کنید.

hamid

Well-Known Member
تو پنل قالب قسمتی که لوگو رو آپلود می‌کنید یک آپشنی داره که فاصله از بالا و پایین رو تعیین می‌کنه. مقدار اون رو کم کنید.

اره من اونو رو 0 گذاشتم ولی فقط فاصله بالایی رو 0 میکنه من کلا میخوام ارتفاع عکسم 150 تا 200 پیکسل ثابت باشه و هیچ فضای آزادی نه از بالا نه پایین داشته باشه

Cisco

مدیر انجمن
سایز عکسی که به عنوان لوگو گذاشتی بزرگترِ وگرنه قالب به طور پیش فرض مارجین نمی‌ده . حاشیه‌های عکس رو از بالا و پایین کم کن درست میشه .

hamid

Well-Known Member
باید مقدار منفی میدادم که دادم درست شد
یه سوال من میخوام مثل شما ادامه مطلب داشته باشم چیکار کنم؟ کدوم فایل رو تغییر بدم؟

Cisco

مدیر انجمن
توی ادیتور خود وردپرس یک گزینه‌ای دارید که این کار رو می کنه . نیاز به تغییر فایل خاصی نداره .
تو پیوست مشخص کردم دقیق کجای ادیتور قرار داره .

پیوست ها

• ssc.png
    ssc.png
    3.9 کیلوبایت · بازدیدها: 3

hamid

Well-Known Member
توی ادیتور خود وردپرس یک گزینه‌ای دارید که این کار رو می کنه . نیاز به تغییر فایل خاصی نداره .
تو پیوست مشخص کردم دقیق کجای ادیتور قرار داره .

نه دوست من منظور من این نبود شما از قالب جریده استفاده میکنید؟
من منظورم نوشته ادامه مطلب هست اخه پیشفرضش نوشته بیشتر بخوانید میخوام تغییر بدم به ادامه مطلب

Cisco

مدیر انجمن
نه من از قالب 98mag استفاده می‌کنم .
برای تغییر متنش فایل fa_IR.po توی فلدر languages رو با استفاده از یک ویرایشگر متن باز کن و کلمه‌ای که می‌خوای رو توش پیدا کن و عوضش کن . فایل رو ذخیره کن درست میشه .

جدیدترین ارسال ها

بالا