لینک و خوندن خبر از Data base

hadi178

Member
سلام.من یه بخش از سایتمو میخوام اختصصاص بدم به خبر . قبلا اخبار را از طریق فرم وارد دیتابیس کردم . در صفحه اول سایت عناوین اخبار رو از دیتا بیس میخونم و به صورت لینک قرار میدم و میخوام وقتی کاربر بر روی لینک کلیک کرد یه صفحه باز بشه و توضیح کامل اون خبر رو ببینه . اما این کار هم یعنی خوندن اخبار از دیتا بیس انجام بشه. یعنی روی لینک عنوان که میزنه توضیح این عنوام از دیتابیس سرچ بشه و در یه صفحه قرار بگیره . ولی نمیدونم چه کار کنم . اگر میشه منو راهنمایی کنید

hadi178

Member
من نميدونم يا اين سوال خيلي ساده هست كه كسي جواب نميده يا خيلي سخت؟
من توي يه قسمت از وي سايتم ميخوام اطلاعاتي شامل اين موارد داشه باشم :(در خقيقت يه فرم ورود اطلاعات)
1- كد خبر
2- عنوان خبر
3 -توضيح خبر
بعد از اينكه اين اطلاعات رو وارد كردم توي يه بخش ديگه تمام عناوين خبر از ديتا بيس سرچ بشه و به صورت لينك روي صفحه قرار بگيره.تا اينجا هيچ مشكلي ندارم.
مشكل اينجاست كه ميخوام هر وقت كاربر روي هر كدوم از اين لينكها كليك كرد يه صفحه ساخته بشه و توضيح اون خبر رو بتونه ببينه.يعني چطور ميتونم با يه لينك پرامتر مربوطه رو به mysql بفرستم تا سرچ انجام بشه.با داشتن كليد Submit كاري نداره ولي حالا يه لينك اينكارو ميخوام انجام بده

این لینک در حقیقت مقدار عنوان خبر من هست که به وسیله ارسال اون میخوان یه سرچ جدید بسازم و متن خبر رو در بیارم.حالا سوال من اینجاست که مفدار این لینک رو چطور به عنوان یه متغییر ارسال کنم.چون عملا من از کلید submit استفاده نمیکنم.

mosi20

Active Member
این که هیچ کاری نداره
همش باید یه کواری تو مایه های کواری زیر بگیری

PHP:
	 $shownews = mysql_query("SELECT * FROM newstable where `id`='{$_GET['newsid']}'") or die(mysql_error());
     $news = mysql_fetch_array($shownews);

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا