لینک دانلود Vbulletin فارسی

Parham

Well-Known Member
من چیزی را سخت نمیگیرم فقط میگم که استفاده نکن دوست عزیز ، مشکل هم همونجوری که گفتم این هستش که فکر می‌شه هرکس یا چند سایت معروف که میاد از یه برنامه استفاده می‌کنه حتما بهترین هستش ! باید بگم اینطور نیستش دوست عزیز ، به نظر من همین SMF در حد برنامه های مجانی خیلی‌ بهتر از سایر برنامه ها عمل می‌کنه ! حالا چه کاری هستش که بیای نصب کنی‌ و مشکلی‌ که حالا 1% هم امکان داره ایجاد بشه یه موقع ! حرف منطقی‌ نیست

bache +

Well-Known Member
بابا از جايي كه هاست گرفتي سايتتو ميبندن به خاطر رعايت نكردن كپي رايت 10000000000000000000000000000000بار

007mohsen

New Member
بايد از كجا بفهميم كه نسخه اي كه استفاده مي كنيم مشكل كپي رايت داره يا نه؟
حتما بگين چون خيلي برام مهمه

payamix

Member
خب این یعنی چی ؟!
مثل اینه که بپرسید : از کجا بدون ماشینم که سوارش میشم دزدیه یا مال خودمه ؟!

bache +

Well-Known Member
تاييد ميشه!!!
خوب شما وقتي لايسنس بخري وي بوليتن شما رو ميشناسه و ديگه صفا سيتي

007mohsen

New Member
اگه بخواهيم يكي از نسخه هاي اصل را از داخل ايران بخريم بايد به كجا مراجعه كنيم.
نسخه اي كه اين سايت استفاده كرده اصل هستش ديگه؟ يا غير قانونيه

Parham

Well-Known Member
اگه بخواهيم يكي از نسخه هاي اصل را از داخل ايران بخريم بايد به كجا مراجعه كنيم.
به طور مستقیم خودت تهیه کنی‌ بهتر هستش دوست عزیز
نسخه اي كه اين سايت استفاده كرده اصل هستش ديگه؟ يا غير قانونيه
دوست عزیز به نظر خودت این سایت با این همه بازدید کننده می‌تونه بدون لایسنس باشه ؟

007mohsen

New Member
اگه نسخه null شده را بزاريم و شركت سازنده آن متوجه بشه و از شركتي كه سايت را ميزباني مي كنه شكايت كنه سايت را با اخطار قبلي مي بندند يا بدون اخطار؟

فروم من

سلام به همه.
یکی از دوستان گفته بود که فورومی که خود من استفاده می کنم غیر قانونیه.
من اصلا خودم از وی بی استفاده نمی کنم و تا اونجایی که من خبر دارم php bb که من استفاده می کنم مجانی هستش. !!!

به هر حال phpbb کار من را راه می اندازه. و زمانی که به نظرم رسید به وی بی نیاز دارم اونا می خرم. چون دنبال دردسر نیستم. در ضمن به همه کسانی هم که قصد دانلود دارند بگم که مسئولیتش با خودشونه.

اگه استفاده کنید بدون اخطار قبلی سایتتو می بندن.

payamix

Member
شما اگر چیزی بدزدید ، پلیس به شما اخطار نمیدهد ، بلکه مال دزدی را پس گرفته و شما را زندانی میکند.

جدیدترین ارسال ها

بالا