لینک دانلود Edius 6.5 رو کسی داره؟

mnh40

Well-Known Member
ممنون ولی این نسخه 6.07 نه 6.5

خیلی ها تو نصب 6.5 مشکل داشتن ولی 6.7 رو به راحتی نصب کردن بخاطر همین منم 6.7 رو گزاشتم البته من نسخه 6.2 رو بیشتر ترجیح میدم الان خودم با نسخه 6.2 دارم کار میکنم و تا وقتی که نسخه 7 بیرون نیاد از همین 6.2 استفاده میکنم

mnh40

Well-Known Member
آقا نسخه 6.5 با 6.0.5 و سایر ورژن ها خیلی فرق داره ...

این نسخه هایی که نوشتی جفتش یک ورژن هست ....
در جواب سوال دومت بگم که از نظر ظاهری و پلاگین ها و افکت ها هیچ فرقی باهم ندارن مثلا ورژن 6.1 با 6.7 از نظر ظاهری هیچ فرقی باهم ندارن فقط باگهاشون فرق میکنه و یکسری چیزهای دیگر ولی از نظر من ورژن 6.2 خیلی بهتر از ورژنهای بالاترش هست البته این نظر شخصی منه

موفق باشی :rose:

ايول منم از ورژن 6.02 استفاده ميكنم
پيشنهاد ميكنم از همين استفاده كن

foo0z0ool

New Member
این نسخه هایی که نوشتی جفتش یک ورژن هست ....
در جواب سوال دومت بگم که از نظر ظاهری و پلاگین ها و افکت ها هیچ فرقی باهم ندارن مثلا ورژن 6.1 با 6.7 از نظر ظاهری هیچ فرقی باهم ندارن فقط باگهاشون فرق میکنه و یکسری چیزهای دیگر ولی از نظر من ورژن 6.2 خیلی بهتر از ورژنهای بالاترش هست البته این نظر شخصی منه

موفق باشی :rose:

داداشم شما که عضو قدیمیتر هستید چرا ؟؟؟؟

جواب سوالی رو که نمیدونی چرا میگی ؟

6.0.5 با 6.5 فرقی نداری هر جفتش یکی هست ؟!!!

پس با این حساب 650 و 605 هم یکی میشن دیگه هر دوتاش هم 6 داره هم 5 هم 0

لطفا جواب سوالی رو که نمیدونی الکی چیزی ننویس و اسپم نکن اینکه بخوای به کسی کمک کنی خیلی خوبه اما اینکه به کسی اطلاعات اشتباه بدی بسیار بد هستش
http://www.grassvalley.com/products/edius_pro_6.5
این لینک رو یه نگاه بنداز متوجه میشه منظور این دوستمون از ادیوس 6.5 چی بود.

اما جواب اون دوست عزیزم
ادیوس 6.5 تازه منتظر شده توسط سایت سازنده و هنوز کرکی واسش نیومده اما اگه خواستی میتونی از همون اینکی که بالا گذاشتم بصورت 31 روزه ازش استفاده کنی تا بعد انشالا کرکش هم میاد

kakolak90

New Member
منم سلام میکنم دوستان نسخه 6.53 هم از ادیوس اومده ولی من به صورت رایگان جایی ندیدم ولی شرکت رویا نگار داره می فروشه خیلی هم گرون (نسخه کرک شده) بیاین بخریم شریکی کی پایه هس؟
من نسخه 30 روزش استفاده کردم واقعا محشره به ادیوس 6.2 میگه میرررررررررررررررهه!!!!!!!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا