لینک دار کردن قسمتی از عکس

سلام

دوستان من میخواستم مثلا یه کلمه یا متنی که تو عکس نوشته شده رو لینک دار کنم

حالا اون جمله مهم نیست واضح بگم

مثلا تو امضا یه عکس میزاری که توش سه تا کلمه نوشته شده

حالا میخواهیم هر کلمه به تاپیکی لینک بشه

توجه کنید که تو امضا میخوام

memol_515

Active Member
شما بايد اون بالا، دكمه insert link رو كه مثل زنجيره بزنين و توي تگ، بين " " ها، آدرس لينك رو بدين و در بين دو تا تگ url،
عبارتي كه ميخواين نمايش داده شه.

ببخشيد، نميشه بهتر گفت، چون اگه تگ ها رو بذارم، خودش به صورت لينك نمايش داده ميشه

موفق باشي

آخرین ویرایش:
نه عزیزم من که نخواستم کل عکس لینک دار بشه من فقط قسمتی یا نوشته ای داخل عکس رو خواستم لینک دارش کنم

متاسفانه اینجا حواب داده نشد ولی در انجمن های دیگر جواب را گرفتم و ان استفاده از ابزار slice بود
ممنونم از توجهتان

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
شما سوالتون اصلا مفهوم نیست!!

لطف کنید سوال رو صحیح تر مطرح کنید تا پاسخ بگیرید.

میشه بگید با فتوشاپ و ابزار اسلایس چجوری میشه داخل عکس لینک ایجاد کرد؟!!!؟

چطور مفهوم نیست

ببینید مثلا یک عکس داریم توش چند تا کلمه نوشته شده من نمیخوام کل عکس لینک باشه میخوام اون نوشته ای که تو عکس میزارم لینک دار کنم

دیگه از این واضح تر چی بگم

شما راه بهتری بلدید؟

mehdinasiri

پارس لند گروپ
با استفاده از Front Page میتونید این کار رو انجام بدید.
فایل HTML مربوط رو در برنامه باز میکنی. منوی Picture رو فعال میکنی.اونجا مستطیل دایره و شکل نامنظم بهت میده هر جایی از تصویرت رو بخواهی میتونی لینک دار کنی

سلام دوست عزیز شما با نرم افزار image reday این کارم میتونی انجام بدی
یا بقول دوست عزیزم با نرم افزارهای طراحی وبسایت میتونی این کارو انجام بدی
یا فرانپیج یا دریمویور
موفق باشی

GFX Master

همونطوری که بچه ها هم گفتن با نرم افزار فتوشاپ نمیشه مستقیما عکس رو لینک دار کرد.

شما فقط میتونید عمل اسلایس یا همون قطعه قطعه کردن تصویر رو انجام بدید.

بعد اون قطعه ها رو به نرم افزارهایی مثل فایرورک یا ایمیج ردی یا از همه بهتر فرانت پیج ببرید و بهش لینک بدید.

ممنون از همگی ولی فکر میکنم corel draw این امکان رو داشته باشه نه ؟

چون من یه بار با استفاده از corel draw سایت طراحی میکردم وقتی منو درست میکنیم میتونیم از طریق یک ابزاری قسمتی رو لینک بدیم که البته دیگه در اخر باید به صورت کد html دربیاری

GFX Master

شما اگه اول یه تعریف کلی از نرم افزار گرافیکی برای خودتون داشته باشید دیگه این مشکلات بوجود نمیاد!

نرم افزارایی مثل فتوشاپ یا کورل یا فری هند و ... هیچگونه طراحی سایتی ارائه نمیدن.

فقط و فقط برای کارای گرافیکی تهیه شدن و هیچ ربطی به طراحی سایت ندارن.

اولا شما بفرما یه سیلی بزن تو گوش ما یه وقت تاروف نکنی

ثانیا من میگم با کورل سایت میشه طراحی کرد اگه نمیشه پس چرا export html میده؟

memol_515

Active Member
اولا شما بفرما یه سیلی بزن تو گوش ما یه وقت تاروف نکنی
اِ اِ اِ ، آرومتر دوست جانم :دي

منم به نظرم اين حرف شما درسته. در واقع ميشه گفت قسمت بزرگي از علم يا بهتر بگم فن"طراحي صفحات وب" رو، همين قسمت گرافيكش ئه كه در بر ميگيره.
خوب، هر برنامه گرافيكي هم سعي كرده براي اينكه از بقيه عقب نيافته، يه قابليتي ارائه بده. من جمله، فتوشاپ و كورل و ...

البته كه Dreamweaver به عنوان بهترين برنامه شناخته شده، اما برنامه هاي ديگه اي هم هستند كه اين كار رو انجام ميدن.
يه برنامه اي هم هست، به نام Web Page Maker كه ديگه عملا نياز به هر نوع دانشي رو براي ساخت صفحات وب رو به حداقل رسونده.

موفق باشيد

مگه تو dream weaver یا web page maker میشه کار گرافیکی انجام داد؟

ولی تو corel draw به راحتی و با امکاناتی که ارائه میده میشه کار گرافیگی و طراحی وب انجام داد که من اون امکانات رو تو فتوشاپ ندیدم

میدونید چطوری فتوشاپ و کورل پایه گرافیک هستن ولی امکانات طراحی هم دارند
اما dream weaver front page یا webpage maker و همچنین نرم افزار های مشابه پایه برنامه نویسی وب دارند مثلا شما برای اینکه یه متنی رو داخل یک عکس بنویسید به اجبار باید از table استفاده کنید و عکس رو به چند قسمت تقسیم کنید ولی در برنامه های گرافیکی به راحتی میشه یه متن رو روی عکس نوشته که البته در انتها اون متن هم جزئی از عکس به حساب میاد

قربان شما

جدیدترین ارسال ها

بالا