لینک دار کردن عکس

soheil_v

Member
با عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان عزیز

من تازه شروع به کارکردن با فلش کردم ولی کلا کارم برنامه نویسی و طراحی وب سایت هم هست.

الان یک سایت رو برای شرکتمون ساختم البته با تمپلیت های آماده.

حالا میخوام که در صفحه About Us وقتی که روی عکس پروانه کلیک می شود یک صفحه PDF باز شود یعنی همان لینک دادن تصویر به یک صفحه خارجی.

دوستان از شما تقاضا دارم که من را کمک کنید که مشکلم را حل کنم میدونم که کار ساده ای است ولی خوب من تازه کار و ناشی هستم.

دوستان این آدرس سایت ما هست : http://www.anahitainvest.com

اگر هم دوستان سورس فایل فلش را هم میخواهند من در اختیارتون قرار بدهم.

یک دنیا تشکر

موفق باشید
سهیل وثوق

mshgames

Well-Known Member
رویه اون عکس توسط ماوس کلیک میکنی تو محیط فلش سپس کلید F8 کیبرد رو زده و در کادر باز شده گزینه دوم ( باتن ) رو زده و Ok میزنی حال دوباره پروانه رو با ماوس انتخاب و دکمه F9 کیبردتو بزن و یا روش کلیک راست کن گزینه اکشن سپس یه کادر باز میشه کد زیر رو توش بنویس
PHP:
on (release){
getURL("http//www.mshgames.com/sina.pdf","_blank")
}

البته به جای http//www.mshgames.com/sina.pdf آدرسه خدتو بده مد نظرته به جای _blank هم میتونی از _self استفاده کنی

موفق باشی

soheil_v

Member
با سلام مجدد و خسته نباشید

آقا من اینکار رو کردم ولی کمپایلر فلش ارور داد .

میشه یه لطف بزرگ در حق من انجام بدین مطمئن باشید که جبران میکنم.

من فایل سورس را با پاک کردن موزیک و ... حجمش را کم کرده و Attach کردم تا شما به سورس من دسترسی داشته و بتونید بهتر به من کمک کنید.

اگه این لطف رو در حق من انجام بدین خیلی خیلی ممنون میشم.

پسورد فایل رو هم برای شما پیغام خصوصی میرنم.

موفق باشید
سهیل وثوق

پیوست ها

• anahita.rar
    183.9 کیلوبایت · بازدیدها: 1

mshgames

Well-Known Member
سلام

ابتدا اون شکلو تبدیل به دکمه میکنی و در فریمه اول این کدو میدی فریمه اول رو انتخاب کرده و سپس دکمه F9 کیبرد رو زده و کد زیر رو توش کپی میکنی به جای آدرس هم آدرسه مورد نظرتو بده
PHP:
function gotoAdobeSite(event:MouseEvent):void
{
var adobeURL:URLRequest = new URLRequest("آدرسه مورد نظرت");
navigateToURL(adobeURL);
}

mybutton.addEventListener(MouseEvent.CLICK, gotoAdobeSite);

دکمه رو انتخاب و در قسمت نوار Properties قسمت Instance Name اسمشو بده mybutton

آخرین ویرایش:

mshgames

Well-Known Member
دوباره

بازم میگم سهیل جان اول زبان as2 رو یه نگاهی ببنداز چون لازمه کار باهاشه و اونجا قواعدو یاد بگیر بعد برو سراغ فلش سی اس 3 و as3

موفق باشی

محمد

یه چیزه دیگه داشت یادم میرفت : هر دوتا کد هم اولی و هم دومی یه کار انجام میده اما نحوه شو ببین اولی نسبتا میشه گفت راحتره تا دومی زبان برنامه نویسی AS3 نسبت به سری قبل یعنی 2 یه تغییراتی کرده یعنی برنامه نویسی از طریق فریم هایه پایه به آبجکت ها که مووی کلیپا دکمه هستن داده میشه و روندی اصولیتر و در نتیجه حرفه ای تری نسبت به ( AS2 (Action Scripts داره

آخرین ویرایش:

soheil_v

Member
آقا من شرمندم که انقدر شما رو اذیت کردم

من سورس رو با فلش 8 ذخیره کردم و دوباره Attach کردم میشه لطفا بررسی کنیدو

نمیدونم این اکشن اسکریپت چقدر مسخره هست آخه این چه برنامه ای که آدم بخواد یک عکس رو لینک کنه انقدر دنگ و فنگ داره.

اگه شما لطف کنید برای من دوباره این فایل رو درست کنید ممنون میشم.

موفق باشید
سهیل وثوق

پیوست ها

• anahita2.rar
    183.2 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:

mshgames

Well-Known Member
سلام

دوسته گلم نمی خوام بگم اکشن اسکریپت سخته یا دنگو فنگ داره من منظورم اینه یادگیری as3 یه خورده سختره تا 2 و 1 شما میتونی از فلش 8 اکشن اسکریپت 2 رو یاد بگیری و طی مدت خیلی کوتاهی اونو حرفه ای بشی بعدن بری سراغ 3 اونوقت میبینی چه قدر لذت بخشه

لینکه کاملتو بگو تا برات بزارم (فایلو دانلود کردم)

موفق باشی

محمد

آخرین ویرایش:

mshgames

Well-Known Member
سلام

درست کردم اما با یه روش کاملا پویا ونوین:D

ببین برات یه کادر درست کردم که هر آدرسی رو میتونی قبل از اینکه فایله SWF اجرا کنی تو فایله Fla اون تو بنویسی و زمانی که کلیک کنی بره توش کاملا پویا (اون زیر سمت راست یه کادر سفید میبینی که توش آدرسه فایله pdf اون روش دبل کلیک کن و هر آدرسی که می خوایو بنویسی بعد اون کادرو با ماوس بکش و پایین مخفی ش کن تا کسی نبینه ( متوجه شدی که !) یعنی هر چی تو اون جعبه متن مینویسی مثلا مینویسی www.yahoo.com به صورت Http://www.yahoo.com در میاد

موفق باشی

محمد:paint:

پیوست ها

• Anahita.rar
    258 کیلوبایت · بازدیدها: 11

soheil_v

Member
سلام

آقا یک دنیا تشکر

خیلی لطف کردین و انشالا جبران کنم .

اگه کاری هم از دست من برمیاد براتون با کمال میل انجام میدم.

بازم ممنون

موفق باشی
سهیل وثوق

جدیدترین ارسال ها

بالا