لینک دادن به بنر

سلام دوستان

خواهش میکنم مشکلم رو حل کنید.

من یه بنر تبلیغاتی درست کردم حالا نمی دونم چطوری بهش لینک بدم که وقتی روش کلیک میشه تو یه صفحه جدید وارد سایت بشه.

لطفا فقط کد بذارید.
ممنون

Mahdi_20

Member
اول کد Html رو تولید کن. بعد تگ های ایجاد شده رو داخل تگ <a></a> قرار بده.

MehrMina

Member
به نظرم بالای لایه هات یه لایه ی جدید ایجاد کن و یک مووی کلیپ توش بنداز که اندازه ی کل بنرت باشه و alpha ی مووی کلیپ رو 0% قرار بده و روی مووی کلیپ اکشن زیر رو بنویس :

کد:
 on (release) {
    getURL("[COLOR=Red]آدرس سایت[/COLOR]", "_blank");
}

آخرین ویرایش:

saliyani

New Member
من این کد رو توی قسمت اکشن گداشتم بعد سیوش کردم ولی وقتی بنر رو توی فایر فاکس باز میکنم و روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته . میشه بگی مشکل چیه ؟

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

شما یک مربع اندازه کادرتون بکشید و دکمه F8 را بزنید و Button را انتخاب کنید

حالا وارد دکمه شوید و مربعی که درست کردید رو به فریم آخر یا همون Hit انتقال بدید و گزینه Back را بزنید و کد پست شماره 3 را به دکه اختصاص دهید

در ضمن فایل را حتما بروی یک هاست آپلود کنید و سپس نتیجه را مشاهده کنید بیشتر وقت ها لوکال درست عمل نمیکنه

موفق باشید

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

ارز کردم خدمتت بعضی وقتا روی اوکال جواب نمیده البته خیلی درصد اینکه روی لوکال جواب نده خیلی پایینه البته این ایراد میتونه از ویندوز باشه

موفق باشید

nimazebel2007

Active Member
دوست عزیز بهترین کار استفاده از تگ <a> هست.خیلی راحته.نیاز به این همه دردسر هم نداری

aliflashi

Member
باید برید تو قسمت publish seting در قسمت flash و access local file رو حالت access network only بزارید درست می شه

جدیدترین ارسال ها

بالا