لینک به یه فولدر

tobehappy

New Member
سلام دوستان به نظرتون کد زیر درسته؟؟؟
PHP:
var my_button:Array
{
	"nokia","samsung","motorola","htc","lg","sonyEricson"
}

my_button.addEventListener(MouseEvent.CLICK, click); 
function click(event:MouseEvent):void 
{ 
    navigateToURL(new URLRequest("mobile/1-fa-For-reyhane.jar"));
}

این کدها مربوط میشن به 6 دکمه که با کلیک بر روی هر کدوم باید فایل اجرایی زیر فعال بشه...:shock:

tobehappy

New Member
خیر
صحیح نمی باشد
در ساده ترین حالت شما باید از simplebutton استفاده کنید:
سلام آقا صابر...ممنون از توضیحاتتون ...ولی ببینید من سوالم مربوط به باز کردن یه فایل اجرایی یا یه فولدر در فلشه!!! یعنی با کلیک بر روی یه دکمه بتونیم یه فولدر رو فراخونی کنیم تا به صورت یه پنجره جدید باز بشه... البته برای چند تا دکمه که هر کدوم یه فایل رو باز کنند!!

sabersoft

Active Member
سلام
باید از fscommand استفاده کنید به این صورت :
PHP:
import flash.system.fscommand; 
btn.addEventListener(MouseEvent.MOUSE_DOWN, openDir); 
function openDir(event:MouseEvent):void {     
    fscommand("exec","foldername");
 }
نکات زیر را هم مد نظر داشته باشید :

• باید پوشه ای به نام fscommand کنار فایل فلش داشته باشید که پوشه مورد نظرتان در داخل آن باشد
  • اگر می خواهید پوشه های دیگری از سیستم را که داخل پوشه fscommand نیستند باز کنید باید از روشهایی مانند batch file استفاده کنید.(اینجا راهنمای دستوراتش هست)
  • فایل فلش را باید به صورت exe اکسپورت کنید چون fscommand فقط درحالت windows projector کار می کنه

موفق باشید

tobehappy

New Member
ممنون برادر...توضیحات جامعی دادی ...نکات جالبی رو ذکر کرده بودی ...برام آموزنده بود...:rose::rose:
بااین حال چند تا سوال دارم :
یکی اینکه openDir در انجا به چه معناست؟؟
دوم اینکه همین کد رو برای چند تا دکمه که همشون باید یه فایل رو باز کنند (با اسامی متفاوت) اجرا نمی کنه چون فانکشنا رو به صورت دستور اضافی در نظر می گیره و اجرا نمی کنه!!!
سوم اینکه موقع اجرا خطای زیر رو می ده با اینکه مشکل توی تایپ وجود نداره:
1087: Syntax error: extra characters found after end of program.
:shock::shock:
چهارم اینکه فکر کردم شاید بتونم از شاخص open With Default Application یا opened Windows استفاده کنم...ولی نتونستم کد درسش رو اجرا کنم...
آخرم اینکه هرچی شد شد از راهنماییات ممنون...:sad::sad:
:-?:-?

sabersoft

Active Member
خواهش می کنم
از چه نسخه فلش استفاده می کنید تا یه مثال براتون بزارم

sabersoft

Active Member
به دلایل امنیتی این کار در غیر از حالت exe امکان پذیر نیست یه روش دیگه رو دیدم به این شکل :
در اکشن 2 با دستور getURL می شد یه پوشه رو باز کرد اما در اکشن 3 فکر نکنم بغیر از fscommnad راه دیگه ای باشه البته معادل دستور getURL در اکشن 3 navigateToURL هست اما نمی دونم پوشه باز می کنه یا نه؟

tobehappy

New Member
راستش رو بخوای از اکشن 2 هم برای حل کردن مشکلم استفاده کردم ...ولی به جایی نرسیدم!!!توی اکشن 2 از کد زیر استفاده کردم ولی جواب نداد...
PHP:
on (press) { 
    fscommand("exec", "1-fa-For-reyhane.jar"); 
}
حتی از getURL هم استفاده کردم ولی تو محیط وب به صورت صفحه سفید برام باز می کنه !!

sabersoft

Active Member
راستش رو بخوای از اکشن 2 هم برای حل کردن مشکلم استفاده کردم ...ولی به جایی نرسیدم!!!توی اکشن 2 از کد زیر استفاده کردم ولی جواب نداد...
PHP:
on (press) { 
    fscommand("exec", "1-fa-For-reyhane.jar"); 
}
حتی از getURL هم استفاده کردم ولی تو محیط وب به صورت صفحه سفید برام باز می کنه !!

اگه فایل 1-fa-For-reyhane.jar داخل پوشه fscommand کنار فایل exe باشه و جاوا روی سیستم نصب باشه(چون فایل jar نیاز داره) حتما اجرا میشه

tobehappy

New Member
حالا اگر بخوایم فقط یه فولدر به نام new folder باز بشه چی ؟؟ فکر نکنم این کد کمکی بکنه!!

tobehappy

New Member
سلام ...اگه همون کد رو بخوایم روی swf اجرا بشه ...یعنی با کلیک بخوایم یه فولدر باز بشه ... چی کار باید بکنیم...یا به عبارتی به جای fscommand چه فانکشنی بهتره بذاریم...

sabersoft

Active Member
حالا اگر بخوایم فقط یه فولدر به نام new folder باز بشه چی ؟؟ فکر نکنم این کد کمکی بکنه!!
بنده خیال می کنم شما با فلش آشنا نیستید
توصیه می کنم مباحث ابتدایی اکشن اسکریپت را مطالعه بفرمایید سپس بحث کنید
ممنون
کافی است به جای folder1 قرار دهید newfolder به همین سادگی

جدیدترین ارسال ها

بالا