لینک باکس هوشمند تمام خدکار

learnt

Member
با درود دوستان

من یه لینک باکس هوشمند با php و MySQL نوشتم که میتونید از طریق لینک زیر ببینیدش . :D

link.sabzineh.ir

این لینکباکس لینکها را به صورت خودکار چک میکنه و داخل سایت قرار میده . البته دارای حالت دستی هم هست که باید مدیر لینکها را تایید کنید .

این لینک باکس به هر لینک یک آدرس html میده.
به صورت خودکار به لینکهای با بازدید زیاد ستاره میده .
در قسمت ارسال لینک هم از اژاکس استفاده کردم .
قسمت مدیریت هم بسیار ساده و با استفاده از آژاکس نوشته شده . یعنی خذف لینک و ارتقا و ویرایش لینکها فقط با یک کلیک قابل انجام هست .

دوستان لطف کنید نظرتون و پیشنهادی در مورد بهتر شدن این لینک باکس هست بگید تا من کاملش کنم و اینجا برای همه قرار بدم .

منتظر نظرات هستم .:)

آخرین ویرایش:

alionline1366

Active Member
دوست من کارت خوبه ولی کپی برداری شده از لینک باکس یک گروه دیگه هست با کمی تغییرات جزئی

learnt

Member
دوست گرامی شما سیستمش را میگید یا قالب را ؟

درسته طرح قالب را از یه لینک باکس دیگه گرفتم اما خودم درستش کردم .

من گفتم نظرتون را در مورد سیستمش بدید . که خودم نوشتم و پیشنهادی برای بهتر شدنش .

blognevis

Active Member
خوبه اميدوارم بهتر بشه

ولي اگر دوست داشتي ميتونستي يك سرويس مديريت ايجاد كني كه كاربران بتوانند براي خودشان به هر تعداد لينك باكس ايجاد كنند و سطوح كاربري براي خودشان تعريف كنند و ....

يه نگاه به امضا بكن البته بتا است

بحر حال موفق باشي هميشه

justpersian

Member
من همیشه برنامه نیسی رو یک طرف در نظر میگیرم طراحی رو یک طرف !
ما که کدهاش رو نمی بینیم ولی به نظر من طراحیش خیلی ضعیفه !
حداقل من که تو فایرفاکس طراحی رو خیلی بد میبینم !
موفق باشی

learnt

Member
بله حق با شماست با و فایرفاکس خیلی مشکل داره . و الان هم سیستم کار نمیکنه البته من رو لوکال امتحانش کردم بعد برمش رو هاست . اما انگار هاست چند تا از ماژولها را بسته .

من هم گفتم پیشنهادتون را بدید تا بهترش کنم justpersian گرامی اگه پیشنهاد بهتری داری که به کارایی سیستم اضافه کنه با کمال میل قبول میکنم .

اون لینک قبلی کار نمی کرد . میتونید از لینک زیر استفاده کنید

link.sabzineh.ir

من هنوز قسمت مدیریتش را کامل نکردم البته تا چهار پنج روز دیگه آماده میشه و شاید کدش را همین جا قرار بدم

آخرین ویرایش:

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
جالب بود من که به شخصه خوشم اومد فقط یکم روی گرافیکش کار کن .چون فوقالعاده روی قضاوت بازدید کننده تاثیر می زاره

جدیدترین ارسال ها

بالا