لیست باکس و کمبو باکس و پریدن به صفحه بعد

rasool_jelve

Active Member
سلام به همه دوستان و اساتید عزیز

من میخام که با استفاده از کامپوننت لیست باکس ده تا ایتم بسازم و با هر چی تعدادش مهم نیست

و با هر بار کلیک کردن براش تعریف کنم که مثلا ایتم یک بپره سنس یک یا ایتم دو بپره سنش دو

خیلی سرچ زدم اما چیزی در این مورد پیدا نکردم البته روش ایتم وارد کردن رو پیدا کردم مد نویسیش رو ولی همچین مور که به سنش ها بپر ه رو پیدا نکردم

یا این که ایتم یک بپره فریم یک یا ایتم دو بپره فریم دو

و کلا هر کدی مثلا ایتم یک پنجه در صدر شفایت رو کم کنه و ایتم دو صد در صد مهم این بخش آخره برام مه بتونم ایتم ها رو فعلو انفعالی کنم ممنون از راهنماییتون

smmousazadeh

Well-Known Member
PHP:
on (change){
	trace(_root.CMBX_City.selectedIndex);
}

اگر اسم کامپوننت رو CMBX_City گذاشته باشید با کد بالا مقدار انتخاب شده رو میتونید ببینید

rasool_jelve

Active Member
ایجاد واکنش به هر ایتم

PHP:
on (change){
    trace(_root.CMBX_City.selectedIndex);
}

اگر اسم کامپوننت رو CMBX_City گذاشته باشید با کد بالا مقدار انتخاب شده رو میتونید ببینید

سلام ممنون از پاسخی که دادی

ولی چطوری براش تعریف کنم که روی آیتم 2گه رفتم بپره مثلا سنس 2 و 3 که رفتم بپره سنس 3
ممنون میشم اگر یه کد کامل رو قرار بدید

ava282009

Member
مهاجرت به سوئیس و تحصیل در این کشور می‌تواند یک تجربه غنی کننده باشد. سوئیس دارای سیستم تحصیلی بسیار با کیفیت و محیط زیست زیبا و پویا است. در زیر چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در سوئیس آورده شده است:1. **انتخاب دوره تحصیلی:* - ابتدا باید تصمیم بگیرید که در چه رشته‌ای و در چه سطح تحصیلی (لیسانس، فوق لیسانس، دکترا) می‌خواهید تحصیل کنید.2. **آموزش زبان:** - در برخی از دوره‌ها، به خصوص دوره‌های انگلیسی، زبان آموزش می‌دهند. اما ممکن است در برخی موارد به زبان آلمانی، فرانسوی یا ایتالیایی نیز باشد. برای انگلیسی، معمولاً آزمون‌های زبان مانند IELTS یا TOEFL مورد نیاز است.3. **انتخاب دانشگاه:** - سوئیس دارای دانشگاه‌های بسیار با کیفیت و ارائه برنامه‌های تحصیلی متنوع است. انتخاب دانشگاه بر اساس رشته مطالعاتی، سطح شهرت، و مکان جغرافیایی مهم است.4. **درخواست پذیرش:** - پس از انتخاب دوره و دانشگاه، باید درخواست پذیرش را به دانشگاه ارسال کنید. این مرحله ممکن است شامل ارسال مدارک تحصیلی، رزومه، و نامه تحقیقاتی باشد.5. **ویزای تحصیلی:**- پس از دریافت پذیرش، باید ویزای تحصیلی را درخواست کنید. اطلاعات دقیق در مورد نیازمندی‌ها و مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا را بررسی کنید.6. **آمادگی برای زندگی در سوئیس:**- مطالعه درباره فرهنگ محلی، سیستم آموزشی، و مسائل مهاجرتی در سوئیس اهمیت دارد. همچنین باید مسائل مالی، مسکن، و بیمه را مدیریت کنید.قبل از هر مرحله، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به سوئیس را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

جدیدترین ارسال ها

بالا