لیست ایمیل رایگان برای وبمسترها برای تبلیغ

robic

کاربر فعال
من یه لیست ایمیل می خوام که فقط صد هزار تا ایمیل فعال داشته باشه ، چون هر جور لیستی رو بگید ، امتحان کرم ، اکثرشون غیر فعال هستند ، اگر داشتید ، پی . خی بدید

majid0019

New Member
amin_lni جان پی ام میدم بهت
زحمت اون لیست مجانیرو برام بکش
ممنون

ضمنا هر کی لیست مجانی داره معاوضه میکنم
منم یه 4 میلیون تایی دارم که حاضرم با حتی 10000 تا ایمیل کاملا فعال عوض کنم

سلام seyedashraf جان لطفن به من ايميل بزن من نزديك به 2 ميليون ايميل فعال ايراني دارم حاضرم با هم تبادل كنيم

Email : [email protected]:cool::rose:

rgh2

New Member
باسلام
ما حاضريم در قبال قرار دادن لينك و بنر سايتتون در سايت تبليغ باشي ايميل ها و نرم افزارهارو دريافت كنيم

فقط اسم نرم افزارهارا بفرمائيد چون خود ما 50 تا نرم افزار داريم

طبق آماری که وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات داده امار اتصال به اینترنت 10 ملیون نیست ( عدد دقیقش رو یادم رفت )
حالا اگه بیشتر از 10 ملیون هم داشته باشیم فکر نمیکنم که از بینشون 10 ملیون وب مستر بیات میرون
با آمار شخصی من هر 1 درصد کمتر از متصلین به اینترنت وب مستر هستن و بقیه عشق چت هستند ...

Cmshost

Member
سلام

من هم ایمل سبز میخوام و هم اگه بشه کسی که بتونه دروست حسابی میل مارکتینگ کنه البته تضمینی خسته شدم از بس اومدن حرف زدن و به هر کدومشون هم که میگی تست بده جیم میشه به هر کسی هم که پول میدی تونم جیم میشه

jahanagahi

New Member
برای تبلیغ سایت جهان آگهی چنانچه کسی کمک کند ممنون می شوم.و در ازای آن می توانید تبلیغ خود را ویژه ولی رایگان ثبت نمائید. موفقتر باشید.

p30room

Member
سلام
به نظرم بیشتر این ایمیل ها غیر فعال هستند اگه خواستید بنده براتون وریفای می کنم
موفق باشید

gelaris

Member
با عرض سلام
تو سایت http://p30vel.ir هم نرم افزارهای ارسال ایمیل وجود داره و هم لیست ایمیل
لینک نتونستم بزارم چون در حال حاضر سایت مشکل داره اما نرم افزارهای جالبی برای اسپم میل و سند میل و .... وجود داره در شاخه مربوط به این موضوع

جدیدترین ارسال ها

بالا