لکه های سفید سیاه در رندر

atashkade

Member
سلام دوستان
1- من یه مشکلی موقع رندر برخوردم اینکه رندر سیاه میشه انگار خونه سوخته :cry: فکر کنم از آبجکت باشه ولی وقتی بصورت region همه قسمتها رو رندر میگیرم درسته :shock: چطور مشکل حل کنم؟؟

2- توی بعضی رندر ها یه لکه های سفید بیشتر تو جاهی سفید مثل سقف دیوار جایی که ابزار هست بوجود میاد . به کار متریال خام دادم بازهم همون لکه ها بود. تنظیمات هم بالا بردم جواب نداد نور پردازی هم فقط یه vray sun دادم

3- برای رندر داخلی vray dome خوبه؟ آخه وقتی استفاده میکنم تو بعضی جاها از کار نویز زیادی پیدا میکنه :-?

جواب هر سوالمو جدا بگین متوجه بشم منظورتون کدوم بخش سوالم بود
ممنون میشم راهنمایی کنید :rose:

پیوست ها

• 0 render dena home7 .jpg
    0 render dena home7 .jpg
    976.8 کیلوبایت · بازدیدها: 28
  • 0render dena .jpg
    0render dena .jpg
    753.8 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • light2.JPG
    light2.JPG
    431.9 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • settings.JPG
    settings.JPG
    1 مگایابت · بازدیدها: 10
  • light.JPG
    light.JPG
    1 مگایابت · بازدیدها: 12
آخرین ویرایش:

meysam arch

Active Member
خسته نباشی ... میتونی تا اساتید میان اینا رو امتحان کنی ...
1- اینی که من می بینم انگار نیاز به منبع نوری جدید داره داخل خونه مثلا( ویری پلن بزار ) .
2 - برای خودم پیش اومده بود ، متریال رو عوض کردم درست شد.
2- تیک گزینه check sample visibility رو از تنزیمات تب ادونس آپشن فعال کن . اینم امتحان کن.
3- با هر دسته از نور ها که حرفه ای تری کار کن ... مثلا من وی ری سان و وری پلن برای داخل + وی ری آی ای میزنم ... بدون نویز.
3- اون لکه های سوخته : شاید برای تنظیمات لایت کش ذخیره شده باشه ، یه بار single رندر بگیر ...
3 - مقدار sample و max & min تنظیمات رو هم در اخر اگه نشد ، زیاد کن ، ببین چی میشه .
همه این تست هات رو با کروپ کشیدن روی رندر قبلی کوچیک کوچیک تست کن که تغیرش رو ببینی و سریع تر محاسبات لایت کش تموم شه ... .

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا