[سوال] لپ تاب یا پی سی برای کارهای سنگین و سه بعدی

apadana34

Member
من می خوام یه لپ تاپ یا پی سی برای کارهای گرافیکی سه بعدی و برنامه نویسی سه بعدی بگیرم . از یه طرف با لپ تاپ چون همراهم هست راحتم ولی از طرفی می ترسم لپ تاپ حالا هرچند سیستم بالاشم باشه هم نتونه کشش این کار را داشته و هم جون سخت نباشه و خراب بشه . می تونید راهنمایی کنید اگر لپ تاپ کشش این کار را داشته باشه و خرابم نشه و نترکه انتخاب اولم لپ تاپه

pendesign

Member
اول یه CPU خوب و بعد GPU و بعد RAM و در انتها یه MB که OC رو ساپورت بکنه. من خودم این سیستم رو دارم و ازش راضیم برای رندرگیری :

Intel® Core i7-4770K 3.5GHz | ASUS Z87-A | 2GB Sapphire Radeon 7870GHz | 8GB Kingstone DDR3-1600 | GREEN GP600A-EU | LG 2260V LED Monitor |

apadana34

Member
چون می خوام چند سال برام کار کنه قیمتش مهم نیست . منتها من اول می خوام ببینم چه انتخابی بکنم بعد برم سراغ مشخصات فنی ان انتخاب که اولا نیازم به خوبی جواب بده و دوما دوام بیاره و نترکه سه تا انتخاب می تونم بکنم
1- فقط پی سی و لپ تاپ برای اینکار با این دوشرطی که گفتم مناسب نیست و ممکن داغ کنه
2- لپ تاپ می تونه هم از پسش بربیاد و هم با روشن بودن چند ساعت داغون نشه
3- ترکیبی از پی سی و لپ تاپ که در اینصورت پی سی مختص کار سنگین و سه بعدی چون هم به نسبت ارزانتردرمی اد و هم جون سخته و لپ تاپ هم برای کارهای برنامه نویسی و سبک ترت که اینطوری قیمت لپ تاپم پایینتر میاد
ولی همانطور که گفتم اگه لپ تاپ جواب بده و بتونم چند سال باش کار کنم و نترکه را انتخاب می خوام بکنم چون همراهم هست

apadana34

Member
چون می خوام چند سال برام کار کنه قیمتش مهم نیست . منتها من اول می خوام ببینم چه انتخابی بکنم بعد برم سراغ مشخصات فنی ان انتخاب که اولا نیازم به خوبی جواب بده و دوما دوام بیاره و نترکه سه تا انتخاب می تونم بکنم
1- فقط پی سی و لپ تاپ برای اینکار با این دوشرطی که گفتم مناسب نیست و ممکن داغ کنه
2- لپ تاپ می تونه هم از پسش بربیاد و هم با روشن بودن چند ساعت داغون نشه
3- ترکیبی از پی سی و لپ تاپ که در اینصورت پی سی مختص کار سنگین و سه بعدی چون هم به نسبت ارزانتردرمی اد و هم جون سخته و لپ تاپ هم برای کارهای برنامه نویسی و سبک ترت که اینطوری قیمت لپ تاپم پایینتر میاد
ولی همانطور که گفتم اگه لپ تاپ جواب بده و بتونم چند سال باش کار کنم و نترکه را انتخاب می خوام بکنم چون همراهم هست

بابا پس کجایید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا