[MT] لينك دانلود ام تي 2.6 و 3.1 و 3.14

d@nial

Well-Known Member
اقا من هيچي ام تي نميدونم

ميشه بگي 2.6 با 3.1 چه فرقي داره؟؟؟

x_max666_x

Member
بخش مدیریتش خیلی فرق کرده ... امکانات جدیدی اضافه شده ... تگ ها کمی عوض شدن تم پیش فرضش جالبه که با کد های همون تم می تونی خیلی راحت تمپلیت طراحی کنی ... پیشنهاد می کنم از 3,1 استفاده کن ......

d@nial

Well-Known Member
يكي از دوستانم ميخواد كه يه وبلاگ گروهي بزنه و ازش استفاده كنه

ميشه كمي راهنمايي كني

Salar

Active Member
1. دانلود نمیشه
2. من با اینکه اون لینکی که دادین رو خوندم هنوز هم مشکل نصبش رو دارم!
3. من چه کار کنم!

x_max666_x

Member
سلام ... فايل ها رو رو هاست تاپ ايران آپلود كرده بودم ... فعلا سرورش مشكل داره ...

اگر خيلي نياز دارين بگيد كدومو مي خواين براتون ميل كنم ؟

شما مشكلتونو بگيد ... كه با كمك هم حلش كنيم ...

Milad-A

Member
آقا من يه مشكلى اساسي با اين 3.1 دارم. و حتا 3.14 مساله اين‌اه كه نمي‌تونم روي سروري كه همه ي امكانات مثل آپاچي mysql و بقيه ي امورات ورژن جديدن نصب كنم. از طرفي توي لوكال هاست هم با xampp جديد مشكل دارم يعني نصب نمي‌شه. اما مثلا تو ورژن‌هاي قديمي به راحتي نصب مي‌شه.

x_max666_x

Member
Milad-A گفت:
آقا من يه مشكلى اساسي با اين 3.1 دارم. و حتا 3.14 مساله اين‌اه كه نمي‌تونم روي سروري كه همه ي امكانات مثل آپاچي mysql و بقيه ي امورات ورژن جديدن نصب كنم. از طرفي توي لوكال هاست هم با xampp جديد مشكل دارم يعني نصب نمي‌شه. اما مثلا تو ورژن‌هاي قديمي به راحتي نصب مي‌شه.

آقا kami جوابتونو داد

zoghal گفت:
كسي 3.14 رو نداره؟

اينم لينك دانلود : MT-3.14.zip

zoghal

Active Member
دويت من اين 3.14 كق دادي هموني كه نيس خود سايت مويبل تايپ رايگان اراپه كرده؟؟

soltane_gham555

New Member
سلام.

1-ادرس موويبل تايپ فارسي تغيير كرد.www.movabletype.ir
2-من هم روي كامپيوترم ام تي رو دارم هر كي خواست بگه براش ميل كنم(البته اگه ياهو حجمش را قبول كنه)
3-ممكن است روي يك هاست ام تي را اپلود كنم و اگر هم اپلود كردم لينكشو مي دهم به شما دوستان :lol: :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا