ليست شدن سايت در گوگل

nasser110

Member
سلام
نمي دونم اين سوال رو كه مطرح مي كنم اينجا جاش است يا نه ولي تو چند تا انجمن ديگه پرسيده بودم ولي جواب كاملي نگرفته بودم .
سوال من اينه دوست من يه وب سايت داره و از من مي خواد وقتي كسي تو گوگل يك سري كلمات كه در سايت خودش هم زياد استفاده شده و به صورت Bold هم هستند ، سرچي كرد لااقل در صفحه دوم يا سوم سايتش ليست بشه من سايتش رو در گوگل ثبت كردم و Keyword , Description هم براي سايتش گذاشتم ولي بازم بعد از 1 ماه هنوز در گوگل اين سايت اصلا ليست نمي شه

اگه كسي از دوستان اطلاعاتي دارند لطف كنند به ما هم بگن
ممنون :oops:

a Truth Seeking

Active Member
نمي دونم صحت داره يا نه ولي مي گن پذيرش پيوند توسط گوگل سه ماه طول مي كشه اما در اين مورد مطمپن نيستم بعضي هاي ديگه هم مي گن كه خود گوگل از طريق جستجوي زنجيروار به دنبال پيوندهاي جديد مي گرده.
جستجوگرهاي مختلف براي خودشون قوانيني دارن كه اگر كاربر بر طبق اونها كار نكنه حتي بعد از ثبت اسم اون رو از فهرست خودشون پاك مي كنن.البته بعضي ها نه همه.

kiyanosh

Member
دوست عزيز يك نامه بزني بهت ظرف 7 روز مي گه ولي خود كوكول ميگه 2 ماه
ما با لينك گذاشتن ظرف 3 روز هم تو ليست اومديم
تو يك سايت با ريت بالا لينك بزاري زود پيدا مي كنه .
یک راه میانبرش اینه تو پرشین بلاگ لینک زیاد بزار
من ده تایی دارم با رتبه 0.2 و خواستی لینکت را بده تو توی سایتم هم می ذارم
ببينم چي هست شايد بتونم توي سايت هاي با ريت بالا بذارم .
اگه سرورتون با گوگول قرار داد داشته باشه كه زوودتر هم سر مي زنه

البته دو روز دیگه اگه بخواهی
توی صفحه اولت هم لینک زیاد بزار
اگه برات خيلي مهمه يك كلكي هم من سر گوگول بده سوار كنم شايد 5 روزه بشه كاريش كرد

البته ببخشید ما جواب دارید . اینجا اساتید زیادن

nasser110

Member
سلام
واقعا از پاسخ شما دوستان عزيز ممنونم
كيانوش جان برات يه پيغام خصوصي فرستادم ، اگه لطف كني اون كلكت رو هم بگي كه ديگه محشره :wink:

ممنون

kiyanosh

Member
تنها راهي كه براي افزايش سرعت پيدا ارديم
1- toolbar google را نصب کن و تو تنظیمات بهش اجازه بده به لاگ هات دسترسی داشته باشه خودش می پرسه که آیا اجازه ورود به حریم خصوصی تو داره تو بگو آره
2- یک وب لاگ که زود زود آپ لود میشه اسمش را بزگ بذار
معمولا به اون سایت ها که لیس کردن در حالی که تولبار گوگل نصبه سر بزن و کلیک کن
اگه جی میل داری لینک را بزرک میل کن و چند بار روش کلیک کن
بلاگر هم و یاهو هم خوبه.
توی هر چی موتور جستجو دیگه هم کمک می کنه
یک میل هم بزن به خود گوگل معمولا اثر زیادی نداره و شکایت که خیلی وقته. جواب دستی اون چند روز بعد میاد و موثره

جدیدترین ارسال ها

بالا