لو گو تایپ

Amir storm

Well-Known Member
این رو میخوام بکنم لوگوی خودم وزیر کار هام ریز بندازمش
مخفف:Amir Storm
یا
مخفف:Amir mohammad Sajoodi
کدوم بهتر شده؟
خب خیلیییی ممنون میشم نظر بدید

پیوست ها

• Untitled-2.png
    Untitled-2.png
    64.3 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • Untitled-1.png
    Untitled-1.png
    44.3 کیلوبایت · بازدیدها: 11

Webber

Well-Known Member
سلام
لوگوی زیبائیست ولی کمی خام به نظر می رسه.فکر کنم یه شکافی،نقطه ای چیزی بهش اضافه کنید،بهتر بشه

در ضمن مثل اینکه علاقه زیادی به پایه گذار فتوشاپ دارید :)

GRAPIX

New Member
مخفف معنی رو نمیرسونه ، بهتره خود کلمه رو در چند حالت بصورت لوگو تایپ کار کنی.

سلامامیر!
خلاصه و مختصر و مفید
اما اگه میخوای همینو تو امضا ادامه بدی یه نکته اینه که یه چیز به یاد موندنی تر بهش اضافه کنی بیشتر شاخص میشه.
رو افکتش هم همین ساده خوبه چون ممکنه به فراخور رنگ بک ممکنه لازم بشه عوضش کنی...
من در حد پیشنهاد یه ترکیب با کادر خاص و یا یه نوشته غیر اختصاری رو بیشتر ترجیح میدم. تو این کارها استروک نباشه خیلی بهتره. در عوض میتونی از حجم نمایی یا سایه افتان یا تصویر آینه ای برای افکت استفاده کنی ... اما بازم بهتره ساده و گیرا باشه.
از اینکه دو ترکیب بسیار نزدیک گذاشتی فهمیدم که نمیخوای زیاد عوض کنی و به نظرت نهایه.. خب یه امضا ارزششو داره همیشه برای تجدید نظر ... یه امضا یه اسم هست به صورت تصویر باید تو تکرار ها و تو لیست ها خودشو حفظ کنه و بقا داشته باشه ... من اگه باشم بیشتر جلو میرم.
موفق باشی
یا علی

Amir storm

Well-Known Member
خیلی ممنون از شما

Webber
سلام
لوگوی زیبائیست ولی کمی خام به نظر می رسه.فکر کنم یه شکافی،نقطه ای چیزی بهش اضافه کنید،بهتر بشه

در ضمن مثل اینکه علاقه زیادی به پایه گذار فتوشاپ دارید :)
ممنون از نظر تون
بله خیلییییییییییی دوسش دارم

king75
بسیار زیبا شده

م ناز این خیلی خوشم اومد

ساده و شیک هست

http://forum.majidonline.com/attachm...7&d=1309340152
خیلی ممنون

GRAPIX
مخفف معنی رو نمیرسونه ، بهتره خود کلمه رو در چند حالت بصورت لوگو تایپ کار کنی.
ممنون دوست عزیز یکی از دلا یلی کهAS رو انتخاب کردم این بود که هم میشهAmir Storm وهم میشه
Amir mohammad Sajoodi ببخشید چون اسم من طولانیه نمیشه لوگو تایپ روش کار کرد

borhani59
سلامامیر!
خلاصه و مختصر و مفید
اما اگه میخوای همینو تو امضا ادامه بدی یه نکته اینه که یه چیز به یاد موندنی تر بهش اضافه کنی بیشتر شاخص میشه.
رو افکتش هم همین ساده خوبه چون ممکنه به فراخور رنگ بک ممکنه لازم بشه عوضش کنی...
من در حد پیشنهاد یه ترکیب با کادر خاص و یا یه نوشته غیر اختصاری رو بیشتر ترجیح میدم. تو این کارها استروک نباشه خیلی بهتره. در عوض میتونی از حجم نمایی یا سایه افتان یا تصویر آینه ای برای افکت استفاده کنی ... اما بازم بهتره ساده و گیرا باشه.
از اینکه دو ترکیب بسیار نزدیک گذاشتی فهمیدم که نمیخوای زیاد عوض کنی و به نظرت نهایه.. خب یه امضا ارزششو داره همیشه برای تجدید نظر ... یه امضا یه اسم هست به صورت تصویر باید تو تکرار ها و تو لیست ها خودشو حفظ کنه و بقا داشته باشه ... من اگه باشم بیشتر جلو میرم.
موفق باشی
یا علی
ممنون از شما حتما سعی خودم رو می کنم
بیشتر روش کار می کنم

BENgraph

Member
خوب شده

سمت راستیه یه توازن بهتری داره
اما به نظرم حرف اس رو کمی نزدیک تر به آ بیار تا اشتراک قسمت خالی اس با آ شکل یه مثلث بشه ( یه جورائی میشه تقارن بزرگتر مثلث حرف آ

موفق باشید

Amir storm

Well-Known Member
این چه طور بچه ها بهتر شده یانه

خب خوب تره یابدتره
...................................................................
خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی ممننننننننننننننننننننننننننننننننننننننون ازشما

پیوست ها

• Untitled-3d.png
    Untitled-3d.png
    66.5 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • Untitled-2.png
    Untitled-2.png
    50.4 کیلوبایت · بازدیدها: 2
سلام
در ادامه عرایض قبلی اگه فیکس شده نظر نمیخواد برادر خب همونقدر که خوب بود هنوز هم هست. در مورد ظریفکاریش به محیط اجراش وابسته هست اون سایه به بک مربوطه اما حالت بدون سایه میتونه اگه لازم شد سایه بگیره و اگه نه ساده باشه... اینها که شما گذاشتی در واقع حالت صبح و عصر یک لوگو هستند تفاوتشون اپسیلونیه استاد.
یا علی

Amir storm

Well-Known Member
در ادامه عرایض قبلی اگه فیکس شده نظر نمیخواد برادر
من خیلی خوش حال میشم که شما پیشناهد ونظر بدید و همیشه هم سعی کردم اعمالشون کنم
ودلیل اینکه این رو تغییر ندادم این بود که گیر کردم تاپیو گرافی اسمم فارسی باشه یا انگلیسی بعدهم هر کار میکنم حسش نمیاد چندتا درست کردم ولی خوشم نیومد.
یه مدتیه خلاقیتم رو Stndby رفته وکار نمی کنه
...........................................................................................................
بابا مرده شور این فتوشاپ رو ببرن همین العان که داشتم این متن رو می نوشتم فارسی نویسش خراب شد:cry:
....................................................................................................................................
باز هم سعی می کنم از نظر ها و پیشنهادات استادانه تون استفاده کنم
:rose:

سلام
خب من از تواضع دوستانه شما خیلی متشکرم.:rose:
اگه فارسی نشد رو انگلیسی کار کنید.
اگه اکرونیم نشد(سر حروف ها) رو تمام عبارت کار کنید
اگه خلاقیت خوابیده با ورق زدن افتخارات گذشته بیدارش کنید
اگه فتوشاپ بده با یه دوست دیگه کار کنید تا دوباره روی خوبشو نشون بده
اگه پایه ای نترس و نخواب و ریست شو!
یا علی

Mj

Well-Known Member