لوگو

mehdinasiri

پارس لند گروپ
این لوگو رو برای یک شرکت کامپیوتری زدم

xtw2f.jpg

h-akhavan

Member
سلام:)
خوبی؟
به لحاظ گرافیکی لوگوی قشنگی شده! ساده و شیک ولی ربطی به کامپیوتر نداره که این! البته خوب لوگوی دل و سونی و ... هم ربطی به شرکتاشون ندارن:neutral: من که گیج شدم. هر طور میلته اصلن.:wink:
موفق باشی

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام:)
خوبی؟
به لحاظ گرافیکی لوگوی قشنگی شده! ساده و شیک ولی ربطی به کامپیوتر نداره که این! البته خوب لوگوی دل و سونی و ... هم ربطی به شرکتاشون ندارن:neutral: من که گیج شدم. هر طور میلته اصلن.:wink:
موفق باشی

سلام مرسی از مطلبت.به نظر من در حالی که ربطی نداره یجورایی هم مرتبط هست!

NAKOOT

Well-Known Member
خودشون گفتن انگلیسی باشه؟
چون معمولا شرکت هایی که اسم های ایرانی مثل پارس توشون بکار می ره باید فارسی باشن ...

h-akhavan

Member
مهدی جان اینجا فقط منم و خودت پس بزا سنگ تموم بزاریم:wink::oops:
راستی اون آدرس سایت که نیست توی لوگوی اصلی دیگه؟!؟ بعدم نوشته فارسی "ثمین پرداز پارس" ریز نیست به نظرت، به خصوص جایی که مجبور باشن لوگوشونو کوچیک کنن
یجورایی هم مرتبط هست!
:neutral:هممم؟

mehdinasiri

پارس لند گروپ
خودشون گفتن انگلیسی باشه؟
چون معمولا شرکت هایی که اسم های ایرانی مثل پارس توشون بکار می ره باید فارسی باشن ...

این لوگو رو برای استارت کار میخواستن و قرار نیست ثبت کنن.حق با شما هست ترجیها باید ایرانی باشه

mehdinasiri

پارس لند گروپ
مهدی جان اینجا فقط منم و خودت پس بزا سنگ تموم بزاریم:wink::oops:
راستی اون آدرس سایت که نیست توی لوگوی اصلی دیگه؟!؟ بعدم نوشته فارسی "ثمین پرداز پارس" ریز نیست به نظرت، به خصوص جایی که مجبور باشن لوگوشونو کوچیک کنن

:neutral:هممم؟

آقا شما با سنگ بزن سر من رو بشکون اصلا!
اون سایت مال من هست ! مثلا کپی رایت بود

آقا پول بیشتر بدن لوگوشون رو بزرگ چاپ کنن خوب!!!

NAKOOT

Well-Known Member
آقا پول بیشتر بدن لوگوشون رو بزرگ چاپ کنن خوب!!!

چه ربطی داره برادر من؟
بعضی جاها لازم هستش که لوگو کوچیک چاپ بشه چه ربطی به پولش داره؟!
اون بالا رو نگاه کنید نوشته
نظرخواهي و گالري یعنی چی؟ یعنی هرکسی حق داره نظرش رو بگه ...
اگه کارتون بدون عیب و نقصه چرا می ذارید اینجا؟! وقتی هم برای نظر خواهی می ذارید باید انتقاد ها رو بشنوید و جواب قانع کننده بدید ...
اینجوری که برخورد کنید با دوستان دیگه خواه ناخواه بازدید از کاراتون کم می شه ...

موفق باشید .

mehdinasiri

پارس لند گروپ

چه ربطی داره برادر من؟
بعضی جاها لازم هستش که لوگو کوچیک چاپ بشه چه ربطی به پولش داره؟!
اون بالا رو نگاه کنید نوشته
نظرخواهي و گالري یعنی چی؟ یعنی هرکسی حق داره نظرش رو بگه ...
اگه کارتون بدون عیب و نقصه چرا می ذارید اینجا؟! وقتی هم برای نظر خواهی می ذارید باید انتقاد ها رو بشنوید و جواب قانع کننده بدید ...
اینجوری که برخورد کنید با دوستان دیگه خواه ناخواه بازدید از کاراتون کم می شه ...

موفق باشید .

نمیدونم چطور این پست ها در کنترل پنل من بالا نمیاد و من اظهار نظر دوستان رو با تاخیر میبینم.
اون جمله من صرفا یک شوخی بود ناکوت جان عصبانی نشو برادر! کاملا درست میفرمایید ما اینجا جمع شدیم که خودمون رو Upgrade کنیم.من بشخصه تک تک نظر کاربران برای مهمه و لحاظ میکنم.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
من که شخصن از طرحاتون خوشم میاد و کلی مطلب ازشون یاد میگیرم. در واقع شما استاد مایی:oops:
ولی استاد جوونم شوخی هاتوی شبیه جدی ین، آدم میترسه!!:sad:
موفق باشین:oops:

شما بزرگواریدومن کوچیک شما هستم.باور بفرمایید تک تک نظرات شما باعث دلگرمی من هست برای ارائه کارهای بهتر.
من کمی در نوشته هام شوخی هم میکنم.اصلا ناراحت نشید کم پیش میاد چیزی به من بر بخوره که بخواهم بد جواب بدم.هرگز هم در پست عمومی یکی بدو نمکنم.این مکان فرهنگی خیلی ارزشمندتر از این هست که آدم کسی رو برنجونه.بازم مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا