لوگو نهایی من

king75

Member
دوستان حتما تاپیک قبلی من رو دیدی و دیگه ادامه ندادم فکر کردید تمام شده ولی نه

آخرین طرحی که دادم به اجرا در آوردم

به نظر خودم خوب شده ولی برای من نظر شما مهمه

البته سید جان گفته بود عوض کن طرح رو ولی گفتم بگذار اجراش کنم بعد اگه نشد برم سراغ یکی دیگه :rose:

ببخشید دیر گذاشتم این چند وقته نتوانستم بشینم پای رایانه !!!! :neutral:

واما طرح ساده هست و یک مونوگرام هست :cool:

راستی d و چپ e هست یعنی design erfan؟

اول e رو نوشتم کمی بر عکس کردم و دیدم میشه ازش d هم در آورد و بعد اینطوری شد :neutral::cool::oops:

(دیدید گیلاس مونوگرافی هاش رو چطوری می گذاره ! گفتیم ما هم اینطوری بگذاریم:lol:

البته یک درصد شبیه اونی که گیلاس می سازه شده :lol:)

پیوست ها

• 21312321dsa.jpg
    21312321dsa.jpg
    223.8 کیلوبایت · بازدیدها: 78
سلامعرفان

از افکت های نامناسب پرهیز کن چون زیبایی لوگو سادتو به هم مبزنه. کار باید سنگین و ساده و مناسب ارائه بشه.
در مورد خود لوگو اون تضاد تو اندازه جالبش کرده. حالت پرسپکتیوش هم خوبه اما من مستقیمشو بیشتر میپسندم.
اگه ادامه بدی جای دوری نمیره. اگه هم که نه همین خوبه.
+
راستی ، دعوام نکنی که الان میگم.
تو امضا و نشان گذاری پای کار معمولا یا فقط اسم هست یا دیزاین بای فلان یا اگه تخصص ویژه ای بوده اونو مینویسن. پس به جای de من فکر میکنم اگه اسم و فامیلت رو میذاشتی بهتر بود یا حتی فقط عرفان ... چون دیگه معلومه یه اسم پایین کار یعنی چی ... خارجکی ها معمولا اسم و فامیل یا امضا یا چینی ها مهر میزنن و تاریخ سال یا روز ...بازم خودت میدونی...
+
و یه راستی دیگه ... برای اسم انداختن روی کارت که کپی نکنن هم خیلی کم و با opacity کم یا با نرم افزارهای watermark یا با افکت های دیگه هم میتونی این کارو بکنی چون هیچ کسی امضاش از خودش مهمتر نیست و امضاش هم از کارش مهمتر نیست.
موفق باشی

یا علی

آخرین ویرایش:

Tsobh.com

Well-Known Member
عرفان جان اولا دوست خوبم با اين همه افكت ها كه دادي اصل كارت رو نمي شه خوب تشخيص داد
اگر از اين كار هدفت داشتن يك مونوگرام بوده كه به نظرم پرسپكتيو رو بي خيال شو ، از پرسپكتيو براي مونوگرام هاي خيلي واضح كه مثلا يه نوعي پيكتوگرام محسوب مي شه استفاده مي كنند اونهم با درصد كم
اگه دوست داشته باشي يكم ديگه روش كار كن
به چند نفر كه امضاتو مي بينن مي توني مثل اين تاپيك توضيح بدي كه چي به چي

موفق باشي دوستم:rose:

hsajj

Member
به نظرم شکل کلی لوگو جالبه و خلاق !
اگه یکم پرداخت بشه چیز توپی از آب درمیاد .
موفق باشی عزیز :rose:

moslancer2

Member
دوست عزیزم عرفان جان ... اول از همه شرمنده از اینکه اگر بعضی مواردم تکرار میشه اما شرمنده... منم با نحوه نمایش کارت موافق نیستم:wink:
برای لوگو هم به مطالب دو دوست خوبم اشاره میکنم... اول از همه من کار شما رو برای لوگو زیاد دنبال کردم چیزی نگفتم تا ببینم خودت چی دوست داری باشه... اما منم با سید موافقم امضا کارت بهتره از نام و فامیل و یا نماد خودت باشه و از کلمات دیگه که ضروری نیست پرهیز کنی...
به نظر من روی حرف e (اگر میخوای انگلیسی باشه) و یا نام خودت عرفان (اگر میخوای فارسی باشه) کار کن...
حتی یک e ساده با یک افکت خوب شاید بتونه یک امضا برات بشه مثلا افکتی که با یک قلم نوشته شده و رنگ ها بعضی جاها جای قلمو داره (مثال بود)
و یا حتی e یک رو ترکیبی بصورت یک نماد و یا یک شکل مفهومی در بیاری...
کار کن رو خیلی چیزا میشه کار کرد...
منم با سید و Tsobh جان موافقم اگر دوست داشتی کار کن روش... اگر هم که نمیخوای خسته و کسل بشی از این کار یه مدت برو سمت کارای دیگه بعد با فکر باز بیا پاش... چون کار لوگو از نظر من شاید در بعضی موارد راحت باشه اما همیشه انرژی زیادی میبره و بیشتر هم فکری و روحی هست تا جسمی...:wink:
اما اگر دلت به این لوگو راضی هست همین هم خوبه چون داری برای خودت کار میکنی مبحث دل هم دخیل میشه:wink:
فدات دوست جان:rose:

king75

Member
ممنون از نظراتان

راستش این کار را دیروز آماده کردم ولی دیشب سری 5 دقیقه ای ساعت 4 بامداد درست کردم:lol:

5 دقیقه درست کردم و اصلا کار نکردم رو نمایشش خواستم بگذارم و نظرتان را بدونم

-======================-

برای اینکه شما میگید از نام و نام خانوادگی خودت استفاده کن من زیاد دوست ندارم نام خانوادگی ام را کسی بدونه و کمی هم سخته اسم اولش e و نام خانوادگی فقط کلمه اول رو می گم که ch هست به خاطر همین خیلی سخت میشه!:-?

کلا این آرم رو اگه برای کاری خواستم نام و نام خانودادگی را به یک فونت انگلیسی ریز زیرش می زنم:neutral:

-======================-

اگه کسی باز هم نظری داره بگه

ولی باز هم روش کار می کنم شاید کار خوبی در اومد:oops:

سلام
منم ساعت 4 بامداد بیدار بودم
عجله در اجرا دلیل بر شلوغی نیست.
برای اجرا و تحویل سریه کاملا بدون افکت و با رنگ تخت بذار
اگه حالت نگاتیویش هم خوب میشه یه نمونه از اون
برای لوگو رنگ قرمز یا جگری یا سورمه ای یا سیاه در مرحله اول خیلی خوبه
پس افکت اضافی رو اگه حذف کنی کارت بهتر و سریعتر میشه

در مورد حروف اول اسم هیچ اشکالی نداره کسی ندونه اما دو تا کار میتونی بکنی
اولا اسم فامیلت با C شروع میشه نه با ch
نکته دوم : چند جور نوشته برات گذاشتم نگاه کن.
با خود کلمه عرفان هم انگلیسی و هم فارسی کلی میشه کار کرد EC هم خوبه اما پیشنهادای دیگه کلی هم هست. چند تا تست هم همینجوری با paint زدم و فونت smallfonts ...
نگی برام طراحی کردی
چند تا پیشنهاد کوچولو هست

پیوست ها

• Erfan.png
    Erfan.png
    3.1 کیلوبایت · بازدیدها: 12
نظرمو که گفتم عرفان جون

از لحاظ اینکه de باشه خوبه
اما به قول دوستمون یکمی هم ae شده بیشتر.
البته با کمی اختلاف در تناسب میشه این مسئله رو حل کرد

از لحاظ سادگی هم خوبه

در مورد انتخاب این حروف هم اون نوشته ها رو گذاشتم
البته بعد از روال عمومی یه فرد حق داره استثناء عمل کنه تو امضای شخصیش

به نظر من یه کار متوسط هست.
یه گرافیک دیزاینر و یه آرتیست بیشتر وسواس نشون بده تو نشان خودش من به نظرم بهتره.
مثل اینه که کسی که اسمش مهران هست مثل یک آدم مهربون به نظر میاد و کسی که اسمش جلال هست مثل یک آدم قوی
قبل از خودت نشانت هست که معرفیت میکنه. باید قلبا هم ازش راضی باشی و هم مطابق خواسته هات باشه و برداشتی که تو میخای رو در ذهن بیننده نقش ببنده.
اگه این فاکتورها رو داره همین خوبه

:rose:

یا علی

king75

Member
نظرمو که گفتم عرفان جون

از لحاظ اینکه de باشه خوبه
اما به قول دوستمون یکمی هم ae شده بیشتر.
البته با کمی اختلاف در تناسب میشه این مسئله رو حل کرد

از لحاظ سادگی هم خوبه

در مورد انتخاب این حروف هم اون نوشته ها رو گذاشتم
البته بعد از روال عمومی یه فرد حق داره استثناء عمل کنه تو امضای شخصیش

به نظر من یه کار متوسط هست.
یه گرافیک دیزاینر و یه آرتیست بیشتر وسواس نشون بده تو نشان خودش من به نظرم بهتره.
مثل اینه که کسی که اسمش مهران هست مثل یک آدم مهربون به نظر میاد و کسی که اسمش جلال هست مثل یک آدم قوی
قبل از خودت نشانت هست که معرفیت میکنه. باید قلبا هم ازش راضی باشی و هم مطابق خواسته هات باشه و برداشتی که تو میخای رو در ذهن بیننده نقش ببنده.
اگه این فاکتورها رو داره همین خوبه

:rose:

یا علی

»ن که خودم خیلی خوشم اومده! :-?

ولی درباره اون پیشنهاد که c رو بگذارم نمیشه کلمه اول اسم منch=چ هست اگه c بگذارم اصلا عوض میشه!

به نظ خودم این رو می گذارم لوگو رو و اینطوری میشه

(لوگو اینجا)
erfan 00000
graphic designer

به نظر خوبه؟ جای 000 هم نام خانوادگی می آد:rose:

اون گرافیک دیزاینر خوبه؟ یا یک چیز دیگه بزنم:neutral:

سلام
نه برادر چ هم اولش تو انگلیسی C میشه
تو انگلیسی تو مخفف ها فقط حرف اول میاد مگه اینکه حالت خاص باشه مثل Mc.Donald که مک دونالد هست یا Dr.Erfanian که نماد دکتر هست....

برخورد با فامیلی هم مشکل نیست. سخت نگیر. اعتماد به نفس داشته باش... اگه به هر دلیلی نخواستی یه اسم مستعار که دوست داشته باشی چاره اونه

اگه دوست نداری فامیل باشه میتونی اسم مستعار و یا به قول معروف اسم هنری بگذاری
مثلا من اسممو بگذارم احمد کیانی یا مثلا یه کلمه خاص مثل گرمسیر

اون گرافیک دیزاینر هم خوبه ... میتونی هم هیچی ننویسی
معمولا تو کارت ویزیت مینویسن فلانی گرافیک دیزاینر
ولی زیر یه کار یا فقط اسم میزنن یا مینویسن گرافیک : فلانی

یا علی

king75

Member
سلام
نه برادر چ هم اولش تو انگلیسی c میشه
تو انگلیسی تو مخفف ها فقط حرف اول میاد مگه اینکه حالت خاص باشه مثل mc.donald که مک دونالد هست یا dr.erfanian که نماد دکتر هست....

برخورد با فامیلی هم مشکل نیست. سخت نگیر. اعتماد به نفس داشته باش... اگه به هر دلیلی نخواستی یه اسم مستعار که دوست داشته باشی چاره اونه

اگه دوست نداری فامیل باشه میتونی اسم مستعار و یا به قول معروف اسم هنری بگذاری
مثلا من اسممو بگذارم احمد کیانی یا مثلا یه کلمه خاص مثل گرمسیر

اون گرافیک دیزاینر هم خوبه ... میتونی هم هیچی ننویسی
معمولا تو کارت ویزیت مینویسن فلانی گرافیک دیزاینر
ولی زیر یه کار یا فقط اسم میزنن یا مینویسن گرافیک : فلانی

یا علی

حالا که لوگو جور شد تا چند وقت دیگه هم کارت ویزیت ام رو می گذارم

موفق باشی ...

اما تو کارت و تو نهایی کردن و اجرای لوگو
لطفا یکم سختگیر باش
چون توی تصویر ذهنی مشتری ازت خیلی تاثیر داره:
اساتید اینجا میگن بعدا خواهی دید تاثیرشو!

ولی حیف شد بقیه نیومدن نظر بدن...دفعه بعد برو تو صفحه شخصی شون دعوت کن بیان کارتو بررسی کنن. نظر بیشتر به آدم دید و قدرت تشخیص و نقد میده

یا علی

king75

Member
:cry::cry::cry::cry:

هیچ کسی منو دوست نداره :cry::cry:

کسی از مدیران هیچ کسی نظر نمیده :cry::cry: فقط خودتی که نظر میدی:cry:
:cry::cry::cry::cry:

آخه چرا :cry: مدیر ها کار های منو قابل نمی دونم نظر بدن حتما :cry::cry::cry:
:cry:

آتیش دلم رو بیشتر نکن :cry::cry: از همون اول که اومدیم مجید آنلاین هیچ مدیری برای ما نظر نگذاشت:cry::cry:

بریم پروفایلشان دعوت نامه بدیم شاید اومدن :cry:

خب اینهمه گریه نداره
مدیرا سرشون شلوغه
خود انتخاب کردن مبحث هم یه جور نظره
بعدش هم دوستا و حتی غریبه های فعال تو گالری هر کدومو دعوت کنی احتمال زیاد میان
من چند بار دوست و غیر دوست رو دعوت کردم اکثرشوم اومدن و لطف و راهنمایی هم کردن
یه نکته هم هست. اگه سعی کنی کار بهتری ارائه کنی افراد بیشتری خودبخود جذب میشن

موفق باشی.
همه در اول راهیمعرفان
دل قوی دار و همت بلند

یا علی

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز:rose:
ممنون بابت دعوت ، البته من زیاد دانش گرافیکی ندارم که در مورد مونوگرام نظر فنی بدم...
اول اینکه فکر کنم کمتر کسی سمت راستی رو d بخونه ، یکی هم این که شبیه لوگو Deviant Art شده :دی
در کل فکر کنم اگه یکم رو d بیشتر کار کنی بهتر بشه و یه تیکه از پست اول رو خوندم و باهاش موافقم که وقتی یه کار میزنی واسه ارائه از المنت های خیلی شلوغ استفاده نکن که سادگی و قشنگی که تو کارت هست رو بگیرن ...
موفق باشید:oops:

king75

Member
سلام دوست عزیز:rose:
ممنون بابت دعوت ، البته من زیاد دانش گرافیکی ندارم که در مورد مونوگرام نظر فنی بدم...
اول اینکه فکر کنم کمتر کسی سمت راستی رو d بخونه ، یکی هم این که شبیه لوگو Deviant Art شده :دی
در کل فکر کنم اگه یکم رو d بیشتر کار کنی بهتر بشه و یه تیکه از پست اول رو خوندم و باهاش موافقم که وقتی یه کار میزنی واسه ارائه از المنت های خیلی شلوغ استفاده نکن که سادگی و قشنگی که تو کارت هست رو بگیرن ...
موفق باشید:oops:

ممنون ولی یک سوال

deviant art لوگو اش را داری اینجا بگذاری کنجکاو شدم بدونم این چیه لوگوش :-?

ali_118

کاربر VIP
به نظر منم قالب اصلی ای که ایجاد کردی ذهنو منحرف میکنه به لوگوهای معروف و مشابه دیگه که این موضوع یه جورایی طرحتو از یونیک بودن خارج کرده
یعنی بیننده بعد از دیدن این لوگو فکرش مشغول میشه که این شکل رو کجا دیده و این اصلا خوب نیست

راستش این کار را دیروز آماده کردم ولی دیشب سری 5 دقیقه ای ساعت 4 بامداد درست کردم

5 دقیقه درست کردم و اصلا کار نکردم رو نمایشش خواستم بگذارم و نظرتان را بدونم
یه کار برای پخته شدن به 5 دقیقه های بیشتری نیاز داره. . .

موفق باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا