لوگو: حاجی دیجیتال

1991i

Member
+ لوگو شخصی
+ حاجی دیجیتال
+ برای استفاده در فضای تحت وب 2 [گروه‌های اجتماعی، سایت‌های اجتماعی، وبلاگ و غیره]
+ کانسپت > طراحی اولیه : 10 دقیقه! [طراحی نهایی رو با کمک اساتید می‌خوام انجام بدم]
+ کار رنگ‌آمیزی نشده. در مورد استایل کلی کار و اینکه چطور بهتر می‌شه نظر بدید لطفا
+ این لوگو در راستای این وب‌سایت طراحی شده
+ مستحبه که کار سریع تحویل داده بشه، لطفا مشارکت کنید

> نظر: این انجمن نیاز به یه زیرتالار "کارهای درحال انجام" هم داره مث تالار 3دی

0gzf97oj20dooq9ni3.jpg

کار نهایی قرار گرفت:

> PS + Illustrator
> بخش اعظمی از کار در ایلیستراتور انجام گرفته
> به دلیل حجیم بودن کار اصلی، عکس قرار داده شده ری‌سایز شده

هنوز نظر صاحب‌کار و نگرفتم

پیوست ها

• 3.jpg
    541.6 کیلوبایت · بازدیدها: 14
آخرین ویرایش:

main

Well-Known Member
واسه 10 دقیقه خوبهـــ
درضمن با نظر این دوستمون هم موافقم.

1991i

Member
الان چطوره؟
نظرتون رو در مورد طرح دوم هم بدید.

پیوست ها

• HJ2.jpg
    HJ2.jpg
    91.7 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • D.jpg
    D.jpg
    207.1 کیلوبایت · بازدیدها: 9

main

Well-Known Member
خوب باید بگم کار اولی رو که اصلاح کردی زیاد خوب نشدهــ و فک کنم اولی بهتر بود اما
طرح بعدی هم زیاد تعریفی ندارهـــ .بهنظر من اول کار رو روی کاغذ پیادهــ کن بعد اجراش کن.
موفق باشی

1991i

Member
بلاخره تموم شد :دی

نظرتون چیه؟ ضمن اینکه هیچ ایده‌ایی در مورد جای نقطه‌ها ندارم. شما نظری ندارید؟

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    199.1 کیلوبایت · بازدیدها: 5

1991i

Member
لعنت به اینترنتی که بد موقع قطع بشه :|

خب این دوتا چطوره؟
اولی رو جمع‌تر کردم، دومی هم فقط تایپو "حاجی" هستش.

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    366.5 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • 2.jpg
    2 مگایابت · بازدیدها: 4

1991i

Member
کار نهایی در پست اول قرار گرفت. لطفا نظر نهایی‌تون و بگید :rose:

hdnsoft

Well-Known Member
خیلی زیبا شده
من از اول طرح ها رو دیدم
واقعا نظر دوستان خیلی سازنده است
هرچند کمی لحنشون تنده ولی خوب تو نتیجه گیری کار خیلی موثره
ممنونم از همه دوستان :paint:

main

Well-Known Member
خوب باید بگم یخوده بهترشد ولی هنوز میگم ناخواناست.
موفق باشی

آقا جان سلام
:paint:
دنبال چی هستی تو این لوگو. اگه یه هندسه خوب میخوای بهتره با کولاژ کاغذ رو میز یا لکه های مستطیلی تو کامپیوتر باهاش بازی کنی. حرو ف کار یکمی دست و پا بسته میکنه آدمو اگه جسارت نشون ندی نمیتونی به یه قله نزدیک بشی. اگه میخوای به خط بنایی نزدیک بشی خب میشه از امتداد و انتشار دیجیتال برای تکمیلش استفاده کرد. اون D در حال انتشار خوب بود ولی نه با سیاه مشق حاجی. با مربع یا ترکیبای دیجیتال نمای دیگه. اینقدر هم میتونی خشک بهش فکر نکنی. به جای 10 دقیقه فکر میشه نیم ساعت طرح کاغذی زد و اونوقت بهتراشو تست اجرا. بازم اونهایی که جواب نمیده رو دوباره پرینت یا مونیتورکپی! بعد دوباره دستکاری رو کاغذ... اگه اجازه ندی طرح تو ذهنت مثل خمیر سیال بشه نمیتونی شاخکار بپزی.
در مورد اسم حاجی دیجیتال به نظرم به خاطر دافعه و جاذبه اش که هر دو ممکنه از احساس طنز باشه باید تدبیر خوبی بزنی که حواس رو به گیرایی تصویری بکشونه... حتما باید خیلی روش کار کرد. اگه کار خودم بود یه وقت طولانی ازم میبرد تا راضی بشم

یا علی

Tsobh.com

Well-Known Member
خوب نشده هنوز
از زاويه هاي شكسته و 90 درجه ايي بيا بيرون
به قول borhani59 اسم كار يكم ته مايه طنزي داره
مي تونه نوستالژيك باشه ( با توجه به كلمه حاجي ) و مي تونه كاملا فانتزي باشه ( به خاطر ديجيتال )
ولي ديگه نمي تونه كلاسيك باشه يا بهتره كلاسيك نباشه

سبك كار رو تغيير بده به نظرم :rose:

1991i

Member
خوب باید بگم یخوده بهترشد ولی هنوز میگم ناخواناست.
موفق باشی
هنوزم ناخواناست؟!! یه توضیح آخر نوشته می‌دم بخون یه جورایی جواب شما هم هست :)

به به میتونم ازش استفاده کنم من؟
از خود کار به‌طور مستقیم نه، چون برای کس دیگه‌ایی کار شده. اما الگو برداری می‌تونید بکنید. :rose:

خوب نشده هنوز
از زاويه هاي شكسته و 90 درجه ايي بيا بيرون
به قول borhani59 اسم كار يكم ته مايه طنزي داره
مي تونه نوستالژيك باشه ( با توجه به كلمه حاجي ) و مي تونه كاملا فانتزي باشه ( به خاطر ديجيتال )
ولي ديگه نمي تونه كلاسيك باشه يا بهتره كلاسيك نباشه
سبك كار رو تغيير بده به نظرم :rose:
شمام بیا آخر نوشته اونجا می‌گم!

آقا جان سلام
:paint:
دنبال چی هستی تو این لوگو. اگه یه هندسه خوب میخوای بهتره با کولاژ کاغذ رو میز یا لکه های مستطیلی تو کامپیوتر باهاش بازی کنی. حرو ف کار یکمی دست و پا بسته میکنه آدمو اگه جسارت نشون ندی نمیتونی به یه قله نزدیک بشی. اگه میخوای به خط بنایی نزدیک بشی خب میشه از امتداد و انتشار دیجیتال برای تکمیلش استفاده کرد. اون D در حال انتشار خوب بود ولی نه با سیاه مشق حاجی. با مربع یا ترکیبای دیجیتال نمای دیگه. اینقدر هم میتونی خشک بهش فکر نکنی. به جای 10 دقیقه فکر میشه نیم ساعت طرح کاغذی زد و اونوقت بهتراشو تست اجرا. بازم اونهایی که جواب نمیده رو دوباره پرینت یا مونیتورکپی! بعد دوباره دستکاری رو کاغذ... اگه اجازه ندی طرح تو ذهنت مثل خمیر سیال بشه نمیتونی شاخکار بپزی.
در مورد اسم حاجی دیجیتال به نظرم به خاطر دافعه و جاذبه اش که هر دو ممکنه از احساس طنز باشه باید تدبیر خوبی بزنی که حواس رو به گیرایی تصویری بکشونه... حتما باید خیلی روش کار کرد. اگه کار خودم بود یه وقت طولانی ازم میبرد تا راضی بشم
یا علی

ضمن اینکه توضیحات عالی بود باید عرض کنم که این مشتری ما :ی از دیروز رفته دیگه پیداش نشده. من عملاً هیچی ازش نمی‌دونم. ینی نمی‌دونم که می‌خواد یه کار کلاسیک مث کار من داشته باشه و یا می‌خواد یه کار فانتزی یا هرچیز دیگه‌ایی داشته باشه. طرح کار شده هم تصورات ذهنی خودم بوده من‌باب شخصیت مشتری و میزان شناختی که ازشون دارم. در مورد زمان کار کردن هم، اون HJ ده دقیقه وقتم رو گرفت اما طرح دوم و نهایی کلی کار کردم روش. کلی اتود زدم تا به یه ساختار منسجم و قابل طراحی رسیدم، اما ناقصه می‌دونم. از طرفی تمام حرف‌های شما درسته و از طرفی من برای مشتری کار می‌کنم پس سلیقه ایشون شرطه. باید صبر کنم و نظرشون و بپرسم. اگر اوشون هم هم‌نظر شما بود باز اینجا به راه هست، می‌خوام که ازتون باز نظر بدید :rose:

1991i

Member
همین‌طور ایده میاد به ذهنم :دی
--
+ درحد کانسپت
+ just with ps
+ پارادکس در ماهیت غربی بودن دیجیتال و عکس اون در حاجی که کاملاً شرقیه. این دو کلمه با حروف غیر از فرهنگ خودشون نوشته شده و در هم طنیده شده[شاید یه بارقه‌ایی از طنزی که شما مدنظرتون بود هم داشته باشه، البته شاید!].

پیوست ها

• 3.jpg
    3.jpg
    214.3 کیلوبایت · بازدیدها: 3
سلام
طنز دو پهلو داره. داستان به هم بخندیم یا با هم بخندیم رو میگم.
اما من از یه جهت دیگه اینکه لاتینفارسی کردیش خوشم اومد نه به خاطر عشق این کار بلکه یه جوری اون طنز رو موجه و مخفی میکنه. به نظرم یه شروع خوبه و زیرساختش! هم تو فرمها هست. حالا یکمی رو فرمها بازپروری کن. اون سادگی رو پخته تر کن.
اگه تو پست قبلی عرض شد اتود زیاد بزنید منظورم اینه که تو نتیجه اون زحمات دیده بشه: هم روش متفاوت و هم انتخاب مناسب لازم داره
یا علی

1991i

Member
طرح نیمه‌کامل پست قبل. اشکالات‌ش چی می‌تونه باشه؟
--
+ ha در ایلیستراتور کشیده شده
توضیح خاص دیگه‌ایی نداره

پیوست ها

• 3c.jpg
    3c.jpg
    195.2 کیلوبایت · بازدیدها: 2

جدیدترین ارسال ها

بالا