لوگو برای شرکت لاین (خط )

explosion

Banned
سلام .

اول خسته نباشید میگم به شما کاربران عزیز که این سایت و این طور به روز نگه میدارید و بعد هم تشکر از مدیران سایت که خدایی زحمت میکشن .

راستش این لوگو مال یک شرکت به اسم ( خط ) .

http://tahmores.persiangig.com/image/logo6.jpg

مدیر شرکت خیلی اصرار داشت که در صورت امکان تلفیقی از واژه ( خط ) و line باشه !!!

منم بعد از کلی چپ و راست کردن و دستکاری کردن به این طرح رسیدم .

می خوام نظر دوستان رو هم در موردش بدونم .

اگر پیشنهادی هم برای بهتر شدنش هست خوشحال میشم بدونم . ( اگر دوستان لطف کنن در مورد طرح نظر بدن ممنون میشم چون ایراد کیفیت 100 داره و باید در نسخه نهایی رفع بشه .)

متشکرم . موفق باشید .

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
طرح خیلی خوب و جالبی شده.

فقط من با فونت انگلیسی ای که استفاده کردید زیاد موافق نیستم.

وگرنه بقیه ی طرح عالی شده.

موفق باشی.

alionline1366

Active Member
به به چه عجب حامد خان کم پهنایی نمیای اینورا

منم با فونت انگلیسی موافق نیستم ولی کار و رنگبندی جالب شده حامد جان

explosion

Banned
سلام .

از دوستان متشکرم .

راستش علی آقا فکر کنم شما اشتباه گرفتید . من تهمورث هستم . خوشبختم .:)

در مورد فونت من هم موافقم و همونطور که گفتم تمرکزم رو قسمت خط بود .

ممنون دوستان .

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
زیباست .
فقط یکم ظریف کاری لازم داره .
موفق باشید .

explosion

Banned
سلام .

ممنون e-boy .

در مورد خط باید بگم خط رو من تو مریم (خطاط) نوشتم و کپی کردم تو فتوشاپ .
شاید اگه با کورل یا ایلاستریتور یا کلا نرم افزار های برداری می زدم تمیز تر میشد .
به هر حال فتوشاپ خدای کارای صاف کاری . درستش می کنم .
راستش من میخواستم بدونم آیا انتخاب این لوگو برای یک شرکت بین المللی کار درستی یا نه ؟ به نظر شما .

ممنونم .

alionline1366

Active Member
جناب تهمورث من آواتار و امضاتون رو كه ديدم فكر كردم خود حامد آيدي جديد ساخته (حامد طالباني) آخه حامدم چند وقتي تو سايت ميومد.

در ضمن براي درست بودن استفاده از اين لوگو براي يك شركت بين المللي بايد بگم بله كار درستي هست چون اين لوگو هم زيبايي بصري داره هم كلمه line قشنگ توش ديده ميشه

آخرین ویرایش:

explosion

Banned
سلام علی آقا .

من از دوستداران یا بهتره بگم هواداران آقای طالبانی هستم و البته سبک dp ایشون .
کم افتخاری نیست که من رو به حامد اشتباه گرفتی :green: ! تا اونجایی که یادم حامد hamedx بود . با اون امضای ماهی باحالش . از همین جا هم از همه دوستان دعوت میکنم گالری و کارهای ایشون رو ببینن .

در مورد لوگو هم راستش من میخوام که اشخاص خارج از کشور که مارک رو میبینن بتونن لاین رو به خوبی تشخیص بدن اگر راهی برای بهتر شدنش باشه خیلی خوب .
حالا من دارم روش کار میکنم ببینم چی میشه .
ممنونم از علی آقا .

DANG3R

Member
سلام

موافقم ، اون فونت انگلیسی جالبش نکرده والّا خود طرح خیلی خوب هست

explosion

Banned
باشه بابا . چرا میزنی ؟ :)

راستش نمی دونم گفتم یا نه . اون نوشته انگلیسی که زیرش نوشتم فقط برای معرفی کمپانی به شماست وگرنه خود طرح انگلیسی هم داره و نوشته زیرین جزو آرم نیست .
مرسی هانی .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اتفاقا لوگوی فعلی خیلی هم برای ارائه ی بین المللی خوبه.
چون اولا زیبایی خودش رو داره و ثانیا کاملا نشون دهنده ی فرهنگ و هنر ایرانی میشه.
برای خوانا بودنش توی کشورهای خارجی هم ، کافیه اسم شرکت که همون خط هست بصورت انگلیسی زیر لوگو نوشته بشه.

راستی یه سوال!
مگه اسم شرکت خط نیست؟!
پس چرا توی انگلیسی از Line استفاده میکنید؟!
چون توی اسم گذاری برای یه مورد خاص ، اسم دیگه از اون حالت عمومی درمیاد و معنی خاص به خودش میگیره.

explosion

Banned
سلام .

خسته نباشید میگم به کاربران و مدیران .

خانم سارا راستش من همون موقع که این سفارش رو گرفتم متوجه این موضوع شدم و اتفاقا با نماینده شرکت در میان گذاشتم و ایشون هم به رئیس شرکت انتقال داد .

استدلال ایشون این بود که چون شرکت بین المللی هستش و در مورد ساختمان و معماری است باید در زبان انگلیسی هم نشانی از معماری رو به مشتری القا کنه ( القا رو درست نوشتم ؟؟!! :) ) .

راستش من قانع نشدم ولی به هر صورت من ایراد کار رو از نظر خودم گفتم ( خواه پند گیرد و خواه .... ) !

البته خوب شد قبول نکرد . چون اون موقع دیگه کار خیلی سخت میشد ! :paint:
متشکرم از توجهتون . من چند بار دیگه هم از این سئوال هاتون که جنبه آموزشی داره تو سایت دیدم .

موفق باشید .

جدیدترین ارسال ها

بالا