لوگو انیمیشن برای یک شرکت تبلیغاتی

Dr.xyz

Well-Known Member
سلام
این یک لوگو انیمیشن (اگه بهش بشه گفت لوگو انیمیشن ) برای یک شرکت تبلیغاتی هست که خود این شرکت توی این کارا هم هست
کل کار با فوتوشاپ و افتر افکت هست
از افکت خاصی هم استفاده نکردم فقط یکم اکپرشن (expressions) نویسی داشت و دوربین با سه تا Controler کار میکنه
و سایز این کار HD هست
انشالا که خوشتون بیاد
نبینی ضرر کردی __________________یکم

این هم لینک
http://depositfiles.com/files/jpzpjbvxi
5.83 MB​

پیوست ها

• Seq.jpg
    Seq.jpg
    162.4 کیلوبایت · بازدیدها: 192

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
خیلی محشره
دمت گرم
موزیک با تصاویر طرف خیلی می خونه
فقط تنها جایی ش ( البته نظر شخصی من ) باعث افت کار میشه دو بعدی و ساده بودن آرم به کل کار هست

M.After

Active Member
expressions نویسیش فوق العاده بود . خیلی به موزیکش میومد . واقعآ لذت بردم .

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
سلام ... خیلی قشنگ شده !!

واقعا تبریک میگم!! من شخصا از این سبک کلیپ ها خیلی حال میکنم !! مخصوصا موزیک کار!!

فقط لوگو بی کیفیته که جا داره روی اون کمی بیشتر کار میکردین ...

دوتا سوال :
1- اکسپرشنی که نوشتین به تنهایی این کارو میکنه یاخودتون هم انیمیت کردین ؟!
2- چنین موزیک هایی چه سبکی اند و شما این موزیکو خودتون اینطوری کردین یا آماده بود ؟

موفق باشین

Dr.xyz

Well-Known Member
سلام ... خیلی قشنگ شده !!

واقعا تبریک میگم!! من شخصا از این سبک کلیپ ها خیلی حال میکنم !! مخصوصا موزیک کار!!

فقط لوگو بی کیفیته که جا داره روی اون کمی بیشتر کار میکردین ...

دوتا سوال :
1- اکسپرشنی که نوشتین به تنهایی این کارو میکنه یاخودتون هم انیمیت کردین ؟!
2- چنین موزیک هایی چه سبکی اند و شما این موزیکو خودتون اینطوری کردین یا آماده بود ؟

موفق باشین

سلام گیگاجون
از شما و بچه ها تشکر می کنم
این اکسپرشن کارش اینه که حرکت دوربین رو با موزیک انجام میده البته در دو محور دیگه حذف شده و فقط در یک محور کار
میکنه ولی بیشتر کار انیمیت دستی هست

راستش از موزیکش اطلاع خاصی ندارم که مربوط به کدوم گروه هست و کلا موزیک همون طور بود من فقط یکم توش پس پیش کردم

و اگه یک تاپیک مخصوصی زده بشه که گروههای موسیقی رو تقسیم و تعریف کنه خیلی عالی میشه چون به نظرمن توی کار ما موسیقی نصف کار هست موسیقی خوب باشه کار هم خوب میشه

درضمن مدت کار 3 روز هست

M.After

Active Member
راستش از موزیکش اطلاع خاصی ندارم که مربوط به کدوم گروه هست و کلا موزیک همون طور بود من فقط یکم توش پس پیش کردم
در مورد سبکش که فکر کنم سبک glitch یا Drum N Bass بود

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دکتر.
کار جالبی شده ولی یه چند تا نکته به ذهنم رسید:
1- یه خورده موزیک تند تر و سخت تر می تونست تاثیر گذار تر باشه.
2- این سری عکسها که این بنده خدا پریده تو هوا ، دیگه خیلی استفاده شده ، بهتر نبود خودت چند تا عکس میگرفتی و طبیعتا پول بیشتری هم میگرفتی؟ (البته شاید هم عکاس در دسترست نبوده)
بابت تاپ گالری هم تبریک:rose:
موفق باشی.

aliseven

Member
كار خيلي قشنگي شده ، جذاب و جالب
موسيقيش هم خيلي بهش مياد
موفق باشي :rose:

HASTAR

Member
کارتون قشنگه یکاری میکنید من برم این افتر افکتو یاد بگیریما!@

Dr.xyz

Well-Known Member
سلام دکتر.
کار جالبی شده ولی یه چند تا نکته به ذهنم رسید:
1- یه خورده موزیک تند تر و سخت تر می تونست تاثیر گذار تر باشه.
2- این سری عکسها که این بنده خدا پریده تو هوا ، دیگه خیلی استفاده شده ، بهتر نبود خودت چند تا عکس میگرفتی و طبیعتا پول بیشتری هم میگرفتی؟ (البته شاید هم عکاس در دسترست نبوده)
بابت تاپ گالری هم تبریک:rose:
موفق باشی.

ممنون از نقطه نظرات شما
در مورد موسیقی اینکه یک کار سلیقه ای هست مخصوصا توی این جور کار بعضیها هم به من خلا نظر شما رو دادن که این موسیقی تند هست و این بر میگرده به شرایطی که فرد بیننده در اون زندگی میکنه در کل وارد این بحثهای فلسفی نشیم که طول میکشه

نهایتا این موسیقی از جانب شرکت اومده من هم حق زیادی ندارم که توش دخیل باشم
در مورد عکسها حق کاملا با شماست این بنده خدا اگه میدونست کارش به اینجا میکشه حتما بیشتر پول می گرفت
کرفتن این عکسها احتیاج به استدیو داره با فلش که عکاسی از اماتور هم بدتر میشه خودت دیگه حساب وقتش رو هم بکن
این کار رو که گفتم 3 روز برام تموم شد حال اگه این قضیه ی عکاسی و لباس و نور و ..... بجای سه روز باید 2 هفته کار میکردم
:mad:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بنظر منم کار خیلی خوبی شده.

واقعا جای اینجور کلیپها توی تلویزیون ایران خالیه. هر چند که این اواخر یه کارایی شده.

بنظر منم اون لوگو میتونست حالت بهتری داشته باشه هر چند که الانم حالت نسبتا خوبی داره.

رنگبندی کار بنظرم اگر در حالت hd دیده بشه کار واقعا جذابه. چون الان هم سایز کوچیکه هم کیفیت پایین بود.

یه نکته ی دیگه هم که بنظرم اومد و البته بطور تخصصی نمیتونم درباره اش نظر بدم موسیقی کار بود.

بنظرم موسیقی جذابی داشت ولی اون حالت ارتعاشی که بین کار چندین بار تکرار میشه ، برای بار اول واقعا واقعا جذابه.

ولی تکرار شدن مکررش اونم برای 4-5 بار هم یه حالت تکراری پیدا میکنه و هم یکمی برای بیننده آزار دهنده میشه.

البته گمون نمیکنم موسیقی کار از خودتون باشه ولی کلا بنظرم موسیقی با وجود قشنگ بودنش ولی میشه بازم بیشتر روش کار کرد.

موفق باشی.

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ایول دکتر جون. خیلی ازش خوشم اومد. همچیش خوب بود. بیشتر از همه از حرکت دوربین خوشم اومد.

EleRam

Well-Known Member
جایی بهتر از دپوزیت فایل نبود؟! 4Shared به این ماهی، رپید شیر به این عظمت...
Country ما که همیشه تو این سایت (Deposit Files) مشغوله نمی دونم کی می خواد آزاد بشه ! :green:

metalpetal

New Member
خیلی باحاله مرسی
اما اگر انتقاد نکنم ظلم کردم بت، تو شاهکارای بعدی، روی ترکیب لوگو یکم بیشتر کار کن که دیگه حرفی نمونه.
بین متن لوگو و شعاع های نوری بالاش یک مقدار نا هماهنگی دیده میشه شاید بخاطر اینه که بالای لوگو خوب محو نشده...
کارت عالیه موفق تر باشی

Dr.xyz

Well-Known Member
ممنون
انشالا از همه انتقادها استفاده مى كنيم و تو كار بعدى هم اجرا مى كنيم

جدیدترین ارسال ها

بالا