لوگوی پیشنهادی همکاران سیستم

sisosipo

Member
نه منظوری نداشتم من خودم از صورت خودم یه لوگو ساختم میزارم ببینی 100 درصد یجا دیدیش و لی خودم نمی دونستم تا اینکه خواهرم یه رووز بهم گفت این که شبیه اون لوگو هست شاخ در
آوردم بعضی وقتا اینجوری میشه من برا این گفتم ندی بره بد یهو واست دردسر بشه چون 1 بار اینجوری سرم اومد و ....
همه کسانی که تو این فروم هستند براردرا و خواهرای دوست داشتنی من هستن و اگه یه روز به اونا بی احترامی کنم به خودم بی احترامی کردم .

Erfan-ART

کاربر VIP
يكي از طرح هاي گروه ما جزو 80 خورده اي شده بود .

ما دست مون بسته بود ، منظور اينه كه بد متوجه شده بوديم كه سبك كار مي شه توش فارسي هم استفاده كرد،ولي ما خيلي طرح زديم .
حدود 9 يا 12 طرح با 3 4 نام مختلف ارسال كرديم به مسابقه ولي :sad: .... .

RaminAzimi

Member
يكي از طرح هاي گروه ما جزو 80 خورده اي شده بود .

ما دست مون بسته بود ، منظور اينه كه بد متوجه شده بوديم كه سبك كار مي شه توش فارسي هم استفاده كرد،ولي ما خيلي طرح زديم .
حدود 9 يا 12 طرح با 3 4 نام مختلف ارسال كرديم به مسابقه ولي :sad: .... .

اوکی.نمیدونم 36تا طرح انتخاب شده که نمایشگاه کذاشتنشون رو دیدید یا نه.
اگه ندیدید و شرایطی که می خواستن دقیق یادتون نیست قبل از اینکه طرح ها رو ببینید بد نیست یه بار دیگه شرایطی که گذاشتن رو بخونید و بعد طرح ها رو ببینید!!! (بدون شرح:shock:) >>

پیوست ها

• S-G LOGOS.rar
    342.1 کیلوبایت · بازدیدها: 31

m2ahdi

Member
فکر کنم اگه حرف ه رو تایپ می کردی می فرستادی انتخاب می کردنش :shock:
راستی می گم اگه ایرادی نداره این لوگو هارو بزاریم یکم در موردش بحث کنیم . خیلی خوب میشه
در ضمن طرح 4 قشنگ بود داش عرفان +7 ، 19 ، 22

RaminAzimi

Member
فکر کنم اگه حرف ه رو تایپ می کردی می فرستادی انتخاب می کردنش :shock:
راستی می گم اگه ایرادی نداره این لوگو هارو بزاریم یکم در موردش بحث کنیم . خیلی خوب میشه
در ضمن طرح 4 قشنگ بود داش عرفان +7 ، 19 ، 22

اونایی هم که جاشون تو این نیست رو انتخاب کنین بد نیست مثلا 3 و 18 :shock::shock::shock:

m2ahdi

Member
منظورم این بود که اینا همه ه ها رو انتخاب کردن به نظر من کار خوبی نکردن

:hamid:

Member
سلام
من تا بحال چند بار تو این مسابقه های لوگو شرکت کردم
کوچیک و بزرگ
انتخاب کردن لوگو در این مسابقات ( حداقل تو ایران ) کاملا شخصی صورت میگیره
هر کدوم رو دوست داشته باشن انتخاب میکنن
مفهوم قضیه هم زیاد در نظر نمیگیرند :دی
موفق باشید:green:
حمیدرضا شعبانی

m2ahdi

Member
دوستان من یه پیشنهاد دارم امیدوارم مدیرا هم اینو بخونن
من میگم مسابقه طراحی لوگو هم تو این قسمت بذارین به این صورت که تبلیغ بشه و سایت سفارش بگیره منظورم اینه که ملت بیان تو فرم سفارش بدن . بعد کاربری که برنده شد میتونه یه جایزه نقدی هم داشته باشه و در ضمن برای سایت هم میتونه سود داشته داشته باشه

RaminAzimi

Member
دوستان من یه پیشنهاد دارم امیدوارم مدیرا هم اینو بخونن
من میگم مسابقه طراحی لوگو هم تو این قسمت بذارین به این صورت که تبلیغ بشه و سایت سفارش بگیره منظورم اینه که ملت بیان تو فرم سفارش بدن . بعد کاربری که برنده شد میتونه یه جایزه نقدی هم داشته باشه و در ضمن برای سایت هم میتونه سود داشته داشته باشه

آره خوبه.
ولی یه جورایی دیگه از حالت فروم بیرون میار:wink:

Komeyl_1110

Member
دوست من سلام
طراحي لوگو براي گروه‌هاي برزگي كه در رده بالايي در ايران كار مي‌كنند، در قالب فراخوان به نظر من منطقي نيست
خوبه آدم خودشو محك بزنه اما واقعاً داوري مناسب روي طرح‌ها انجام ميشه؟
نكته فني كه مي تونم به شما در مورد اين طراحي بگم اينه كه نشانه شما بيشتر معناي مشاركت در مورد مسائل اقتصادي رو
تداعي مي كنه تا سيستم.
موفق باشي

RaminAzimi

Member
دوست من سلام
طراحي لوگو براي گروه‌هاي برزگي كه در رده بالايي در ايران كار مي‌كنند، در قالب فراخوان به نظر من منطقي نيست
خوبه آدم خودشو محك بزنه اما واقعاً داوري مناسب روي طرح‌ها انجام ميشه؟
نكته فني كه مي تونم به شما در مورد اين طراحي بگم اينه كه نشانه شما بيشتر معناي مشاركت در مورد مسائل اقتصادي رو
تداعي مي كنه تا سيستم.
موفق باشي

سلام:rose:
مرسی از توجه و نظرتون.

جدیدترین ارسال ها

بالا