لوگوي سالن آرايش سوگلي

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام
اين هم لوگوي سالن آرايش سوگولي
كه قراره كارت ويزيتشون هم طراحي كنم

:rose:

كلا حجمش كمه بدون تامبنيلس ميزارم :snap:

beauty_salon_logotype_by_cg_gilas-d3a8y0q.jpg

odrakoola

Well-Known Member
با ی آخر سوگولی زیاد کنار نمیام یه جوریه اما کلن قشنگه .
اون موهایی هم که زیر ( و ) آویزونه هم به نظرم خیلی شفاف و کمرنگه تو نگاه اول ندیدمش .

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
مرسي
چرا كنار نميايي؟ بچه خوبيه به خدا !!‌:دي
اون آخر حرف :ي: خواستم يه جورايي پيچش مو رو هم نشون بده!!!
اون موها همينطور براي previwe كار هست و اين كه لوگو براي چه كاري هست!!‌ جزو بدنه ي لوگو نيست اما توي كارت احتمالا استفادش ميكنم

مرسي از نظرت دوست عزيز!!

موفق باشيد:rose:

آخرین ویرایش:

komeyl_beyk

Member
سلام
به نظرم تكليف فرم با خودش مشخص نيست.
يعني از يك فرمول خاص پيروي نمي كنه. اگر قطر واحدي رو براي قلمتون در ترسيم نوشته استفاده ميكردين بهتر مي شد.
موفق باشيد

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
در کل مثله همه کارات خیلی باحاله ولی جز رنگ صورتیش واسمش از چیز دیگه ایش نمی شه فهمید که کار ماله سالن آرایشه
یزه انعطاف کارو بیشتر کنی باحال تر میشه

:rose:

آخرین ویرایش:

tarhe8

Well-Known Member
سلام
خوبه، منو یاد یکی از لوگو های دستمال کاغذی میندازه.
با برنامه ایلستریتور اجرا کردی؟

MOSTAFA

کاربر فعال
سو بییوتیفول :دی
خیلی قشنگ شده.:rose:
به نظرم میتونستی گ رو بالای و قرار بدی که (به شکلی که دو تا دایره در یک راستا باشن) فکر میکنم اینطوری چیدمان حروف قشنگ تر میشه، اون طورت هم اگه پایین ی قرار بدی بهتره، اینطوری يچش مو رو هم بهتر نشون میده، البته درسته که جز کار اصلی نیست اما کلا گفتم :دی
GooD LucK

Mj

Well-Known Member
سلام گیلاس...!
یک اینکه به نظر میشه از خیلی از فاکتور ها برای نشون دادن آرایشگاه استفاده کرد.(ابرو ، چشم ....) البته اینم خوبه (مو)
دوم اینکه به نظرم نصف قشنگیه نوشته به خاطر رنگ زمینه هست. ولی رنگ خودش هم خیلی زیباست
سوم اینکه منم با اون ی مشکل داشتم میخواستم یه جوری بهش گیر بدم ولی وقتی فکر کردم دیدم قشنگه
خیلی زیباست
خسته نباشی:rose:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
با کمی وقت بیشتر نتیجه مناسبتری رو خواهید گرفت. ذوق هنری کار احساس میشه کمی حالت ها رو بهتر کنید

Mandana

Active Member
صورتی ئه خوب دوسش دارم طبیعتن:سوت :دی
ولی به نظرم نسبت به سایر لوگوتایپهایی که کار کردی واقعن ضعیف هست.دندونه های "سـ " هر کدومشون یه شکل جداگانه اند..
سرکش "گـ" کلن دفرمه ست و زوایای خطوط بعضی جاها خمیده ست و انتهای فونت گرد هست (مثل "ی") بعضی جاها کاملن خطوط شکسته ست (مثل ابتدای "ل")
به نظرم هنوز یعالمه می تونی روش کار کنی دوست هاین.ولی خوب رنگش شدیدن خوفه:دی
موفق بباشی:rose:

ferij

Member
صورتی ئه خوب دوسش دارم طبیعتن:سوت :دی
ولی به نظرم نسبت به سایر لوگوتایپهایی که کار کردی واقعن ضعیف هست.دندونه های "سـ " هر کدومشون یه شکل جداگانه اند..
سرکش "گـ" کلن دفرمه ست و زوایای خطوط بعضی جاها خمیده ست و انتهای فونت گرد هست (مثل "ی") بعضی جاها کاملن خطوط شکسته ست (مثل ابتدای "ل")
به نظرم هنوز یعالمه می تونی روش کار کنی دوست هاین.ولی خوب رنگش شدیدن خوفه:دی
موفق بباشی:rose:

lmdxlff6pir7hxhqzar.gif
lmdxlff6pir7hxhqzar.gif
lmdxlff6pir7hxhqzar.gif
lmdxlff6pir7hxhqzar.gif
lmdxlff6pir7hxhqzar.gif
lmdxlff6pir7hxhqzar.gif
lmdxlff6pir7hxhqzar.gif

گيلاس عزيز:
به رنگش دست نزن ولي ميتوني بيشتر روش كار كني.
N_aggressive%20%2817%29.gif

موفق باشي.

V.A.M.P.I.R.E

Active Member
کار بسیار شیکی شده... منتها فکر میکنم اون دور اون ی خیلی خالیه... اگه یه صورت یا مو دور و برش بود از خالی بودن در اومده و بد نمیشد...
همینطوری هم جالب شده :rose:

آخرین ویرایش:

majid_a95

Active Member
سلام .
شما استادی ولی یه پیشنهاد دارم /
خودتونم اشاره کردین که اون حالت "ی" برای نشون دادن پیشچش مو هست . خوب به نظرم بیشتر میشه روی همین یه تیکه ایده مانور داد . مثلا بیشتر شبیه مو بشه (تار های مو ). ... این فقط یه پیشنهاد مبتدی بود . درکل کارای شما آدمو تشویق میکنه :green:

m..sh

Member
کار قشنگی شده

یکی رنگ صورتی را روشنتر کنی فکر کنم جالبتر باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا