لونا پارس / www.LunaPars.com

lunapars

New Member
لونا پارس
www.LunaPars.com
آشنائي با خدمات نرم افزاري و اينترنتي
لوناپارس


با استفاده از
خدمات ما ميتوانيد به سادگي وب سايت خود را راه اندازي كنيد . سرور هاي قدرتمند لينوكس مجهز به Cpanel و fantastico ، ثبت انواع دامنه هاي اينترنتي از معتبرترين مراكز ثبت دامنه در دنيا ،ارائه محصولات نرم افزاري و اينترنتي، طراحي وبسايت و طراحي سيستمهاي مديريت و محتوا و انجمن سازها و ... تنها گوشه اي از خدمات لوناپارس مي باشد !امکان انصراف و استرداد كامل وجه پرداختي تا 7 روز نشانگر اطمينان کامل ما به کيفيت سرويسها مي باشد.سرور هاي ما در بهترين و مجهز ترين ديتاسنتر هاي آمريكا و کانادا قرار دارند و امنيت آنها از هر لحاظ تامين شده است. سرور هاي ما هميشه به آخرين نسخه از برنامه ها و امكانات كاربردي و امنيتي روز مجهز هستند و اين قضيه سرويس هاي ما را از سايرين متمايز مي كند. امنيت و پشتيباني 24 ساعته در تماميه روزهاي هفته و همچنين پشتيباني انلاين و تلفن ، نصب رايگان سيستم مديريت و محتواي ديتالايف انجين باعث رشد و تحسين و انتخاب خدمات ما در بين سرورهاي مشابه گرديده است.


دمات اجرائي لوناپارس


فروش خدمات ميزباني وب و دامنه
ثبت انواع دامنه ها با كمترين هزينه و همچنين سرويسهاي ميزباني وب با نازلترين قيمتهاي ممكن، به همراه نصب رايگان سيستم مديريت و محتواي ديتالايف انجين يكي از تحسين برنگيزترين فعاليتهاي لوناپارس است.

نمايندگي رسمي انتي ويروس Nod32
جديدترين كركها و فعال كننده هاي اصلي انتي ويروس نود32 به همراه شماره سريالهاي اكتيو كننده ان از جمله فعاليتهاي ما ميباشد.
استقرار پورتال هاي سازماني (مشاركت ، تدوين ، بهبود)
  • مطالعه سازمان و بخشهاي مختلف آن، مخاطب شناسي و مطالعات تطبيقي جهت طراحي ساختار كلي پورتال
  • استقرار نيروهاي پشتيباني در سازمان جهت آموزش و همكاري با پرسنل سازمان براي طراحي سايتهاي مرتبط با هر بخش و ارائه توصيه هايي در راستاي سازماندهي، مشوق ها، سياست گذاري ...
  • ارائه توصيه هاي علمي جهت طراحي بهينه قسمتهاي پورتال
كارهاي گرافيكي و چندرسانه اي
طراحي سايت، پوستر و موارد مشابه از جمله خدمات لوناپارس ميباشد.

مشاوره و آموزش در زمينه امنيت نرم افزار
  • ارائه جزوات، برگزاري جلسات آموزشي و كارگاه هاي عملي در زمينه طراحي، پياده سازي و تست نرم افزارها با رويكرد امنيت در سطح نرم افزار براي گروه هاي توسعه نرم افزار
طراحي و پياده سازي نرم افزار هاي خاص
  • با توجه به آشنايي زياد تيم لوناپارس با بخش دولت و همچنين تجربيات گذشته اين شركت در زمينه ايجاد نرم افزارهاي خاص و يا نرم افزارهاي لازم جهت ارائه خدمات الكترونيكي براي دستگاهها و سازمانها، اين شركت آمادگي دارد تا نرم افزارهاي مورد نياز جهت امور داخلي سازمانها و يا ارائه خدمات الكترونيكي توسط آنها را در يك فرآيند كامل شامل مطالعه سازمان و نياز آن، مطالعه مخاطبان نرم افزار يا خدمت، طراحي، پياده سازي نرم افزار و ارزيابي عملكرد آن توليد نمايد.
مشاوره و ارائه استراتژي در زمينه ICT
  • با توجه به گستردگي، پيچيدگي و تنوع حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات و همچنين تغييرات بسيار سريع اين حوزه و وجود تجربيات موفق و ناموفق بسيار زياد در حوزه بكارگيري آن و مخصوصاً شرايط خاص ايران، هرگونه تصميم سازي يا برنامه ريزي در خصوص بكارگيري فناوري اطلاعات و ارتباطات به امري بغرنج مبدل شده است كه همواره با عدم قطعيت و ريسك زياد همراه است. در اين ميان تيم هاي مشاور داراي تجربه اجرايي (و نه تجربه نظري و نظريه پردازي و توليد مستندات انبوه) ، كه فرصت و هزينه بيشتري را براي مطالعه، ارزيابي و يا حتي ايجاد انواع راهكارها، محصولات و راه حل ها صرف كرده اند مي توانند اثربخشي و كارايي تصميمات و برنامه ريزي هاي حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات را افزايش دهن
با ما در تماس باشيد:

تماس با تيم خدمات نرم افزاري و اينترنتي لونا پارس:

شما ميتوانيد با استفاده از ادرسهاي ايميل زير و همچنين شماره تلفنهاي قرار داده شده با ما در تماس باشيد. لطفا" از ايميلهاي سالم و صحيح براي فرستادن و براي دريافت جواب استفاده كنيد. چون كليه تماسهاي تيم با كاربران و علاقمندان با استفاده از ايميل ميباشد.

تماس با بخش خدمات:
آدرس ايميل: [email protected]
تماس به صورت آنلاين در ياهو مسنجر:

تماس با بخش پشتيباني و فني:
آدرس ايميل: [email protected]
تماس به صورت آنلاين در ياهو مسنجر:

تماس با بخش فروش:
آدرس ايميل: [email protected]
تماس به صورت آنلاين در ياهو مسنجر:

ارتباط مستقيم با مسئولين سايت:
آدرس ايميل: [email protected]
تماس به صورت آنلاين در ياهو مسنجر:با لوناپارس آشنا شويد:

در طول دهه گذشته بر اثر گسترش روز افزون شبکه اينترنت و افزايش زمينه هاي حضور افراد مختلف در اين شبکه هرروز شاهد ازدياد تقاضاهاي حضور در اين شبکه بين المللي از چهار سوي جهان مي باشيم. ايرانيان نيز به عنوان ملتي فرهيخته و علم پرور به سهم خود بخش قابل توجهي از اين تقاضاها را به خود اختصاص داده اند.

در راستاي کمک به گسترش هر چه بيشتر حضور ايرانيان و سايتهاي ايراني در شبکه جهاني ، لوناپارس در تابستان سال 1386 با در اختيار گرفتن چند سرور در آمريکا و کانادا به صورت انحصاري آغاز به ارائه سرويسهاي ميزباني وب با حداکثر کيفيت ممکن و تحت استانداردهاي جهاني در سراسر ايران نموده است.

ما عامل اصلي موفقيت و پيشرفت خود را در تخصص و علاقه پرسنل خود به فناوري اطلاعات مي دانيم. توجه ويژه ما به ارائه به موقع و دقيق خدمات بعد از فروش به يکايک مشتريان محترم خود با رعايت کليه حقوق آنان و احترام به آزادي در انتخاب ميزبان خود مي باشد. از اين رو لوناپارس با ارائه قيمتهای عادلانه و منطبق با معیارهای جهانی و تامین کاملترین خدمات بعد از فروش به مشتریان ، سعی در جلب هر چه بیشتر رضایت خاطر آنان نموده است.ما اعتقاد راسخ به فردايي روشن براي لوناپارس در آينده فناوري اطلاعات در ايران داريم. ما دستيابي به اين هدف را در گرو همياري هر چه بيشتر شما مشتريان عزيز مي دانيم.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا