لود asp بر روي html

NAEIM

New Member
سلام

شما مي تونين از اين دو حالت استغاده كنيد؟
1-

<"Script lanquage="javascrip>
window.location ='page10.html ' :wink
<script/>

2-
response.redirect"page10" :roll:

بيشتر از دستور 2 استفاده كن
اميدوارم مشكلت حل بشه

master2

New Member
من اين مشكل را قبلا داشتم...
اين كار عملي نيست.
شما براي اين كه صفحه شما كار كنه بايد صفحه را با پسوند .ASP سيو كنيد و اگر با HTML سيو كنيد كار نميكند.
html نميتواند يك ASP را فراخواني كند.
موفق باشيد

saman_sweden

Active Member
قانون شماره 13) لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.

شما ميخواهيد اون برنامه تان را در لوكال اجرا كنيد و

بايد برنامه تان در زير wwwroot باشه تا كار بكنه

و يا سروري كه asp را ساپورت مي كند

master2

New Member
سلام به مدير انجمن محترم.
اما من خودم به اين مشكل برخوردم و اونو تو عمل ديدم.
اين اصلا به آاسپي ساپورت بودن سرور ربطي نداره!
در ضمن يه چيزي... حالا اصلا من يه اشتباه كردم فكر ميكنم بهتر هم ميشد كه تذكر بدين.
من تازه به وب شما اومدم و نه با كسي دعوا دارم نه چيزي...اما اين طرز برخورد با يه تازه وارد اصلا خوب نيست!!!!!!
يا حق

saman_sweden

Active Member
master2 گفت:
سلام به مدير انجمن محترم.
در ضمن يه چيزي... حالا اصلا من يه اشتباه كردم فكر ميكنم بهتر هم ميشد كه تذكر بدين.
من تازه به وب شما اومدم و نه با كسي دعوا دارم نه چيزي...اما اين طرز برخورد با يه تازه وارد اصلا خوب نيست!!!!!!
يا حق
سلام دوست عزيز ورودتان هميشه در اين انجمن محترم است شما اشتباه برداشت كرده ايد اون پيام به همه است قانون انجمن است
قانون شماره 13) لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید

در مورد
نه دوست عزيز اينجا اشتباه مي كنيد سرور يا لوكال هاست شما حتما و بايد ASP را ساپورت كنه تا بتونيد برنامه هاي نوشته شده با Asp را اجرا كنيد مگر در شرايطيكه شما برنامه aspx نوشته شده و در يه سروري كه asp ساپورت ميكنه

مانند مثال

کد:
http://example.com/example.aspx
حالا ميتو نيد اين لينك را كه يه برنامه asp اجرا ميكنه را در فايل html تان استفاده كنيد اشكال كار در اين كه شما بايد online باشيد
موفق باشيد

saeedsmka

Member
سلام . شايد مشكل اينكه كه دستور اينكلود توي يه صفحه از نوع اچ تي ام ال نوشته شده و در نتيجه دستور asp كار نميكنه . توي دستور اينكلود فرقي نميكنه چه فايلي رو add كني ( از نظر پسوند) ولي فايلي كه داره بهش اضافه ميشه بايد داراي پسوند asp باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا