لود کردن گالری با loadmovie

masihagroup

Member
سلام دوستان :green:

نیاز به کمک فوری من میخوام 1 گالری (فیلم - عکس - ....) رو توی main یک فایل فلش دیگه لود کنم :)
از نظر همه دوستان باید مشکلی نباشه

اما وقتی لود میکنی گالری رو (گالری خودش فایل xml داره و اونو لود میکنه) درست کار نمی کنه نوشته نداره عکساش نمیاد و ...........................................................................................................................

دوستان اگه راه حلی دارین واسه این مشکل یا اینکه بتونم گالری رو توی مینم بزارم :neutral:

بگین که بد جور محتاجشم:cry:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزیز
اول ورودتون به این انجمن خوش آمد میگم و پیشنهاد میکنم قوانین رو مطالعه بفرمایید.

لطفا سوالتون رو واضح تر و تو تالار مربوطه بپرسید.

بفرمایید با چه نرم افزاری کار میکنید و اگه براتون امکان داره نمونه فایل رو قرار بدید تا بشه بهتر اشکالش رو بررسی کرد.

موفق باشید

masihagroup

Member
دوست عزیز :) با فلش cs3

شما هر گالری رو که توی نت پیدا کردی (خودت ساختی و ........) رو توی یه فایل دیگه لود کنی میگری من چی میگم؟

با استفاده از لود موی من یه swf (گالری عکس) رو لود میکنم توی موی کلیپم - لود میشه اما درست کار نمی کنه.

loadMovie("dynamic_flash_video_gallery.swf",box);

آخرین ویرایش:

DaDaDooDoo

کاربر VIP
سلام ، فكر كنم شما منظور دوست ما رو (آقاي evil gates )متوجه نشديد .اول اينكه بايدلطف كنيد و مشكلتونو تو بخش خودش مطرح كنيد . در ثاني بايد ساختار فايلي كه لود مي كنيد معلوم بشه تا بفهميم چرا خوب كار نمي كنه ، انواع و اقسام گالري و فايلهاي swf هست كه هر كدوم ساختار خودشونو دارند اينجور كه شما سوالتونو مطرح كرديد خيلي كلي هست و واقعاً نمي شه جوابي بهش داد ... اگر مي تونيد فايل رو بزاريد تا مشكل رو حل كنيم .

موفق باشيد .

آخرین ویرایش:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزیز
من فایل شما رو تو یک فایل swf دیگه لود کردم. مشکلی نداشت و اجرا شد. چون فعلا Flash رو سیستمم نصب ندارم با swishmax این نمونه رو ساختم. براتون نمونه رو ارسال میکنم.

پیوست ها

• dynamic_flash_video_gallery.zip
    64.4 کیلوبایت · بازدیدها: 42
آخرین ویرایش:

masihagroup

Member
دوست عزیز ممنون که زحمت کشیدین اما به یک نکته توجه نکردین من میخوام توی 1 موی کلیپ لود کنم نه کل فایلم :

loadMovie("dynamic_flash_video_gallery.swf",box);
این کد میگه که فایل ....swf رو توی موی کلیپ box لود کن خوب

اما وقتی لود میشه درست کار نمی کنه

دوستان عزیز من ******* میخوام توی موی کلیپ لود شه توی همون swf جاری************

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
همون نمونه پست قبلی رو ویرایش کردم جوری که فایل شما فقط تو یک box لود بشه. باز هم مشکلی به وجود نیومد. منظورتون از اینکه درست کار نمیکنه چیه؟

masihagroup

Member
دوست عزیز این رو ببین:

مشاهده پیوست New Folder.zip

راستی بعد اینکه لود شد بخوایی بش مختصات بدی باید چه کار کنی؟

من وقتی توی box لود میکنم حتی اگه باکسم اندازه فایل باشه یا بزرگتر میشه یا کوچکتر یا میره چپ و راست و............ اونجایی که box هست لود نمیشه چرا؟

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزیز من واقعا متوجه منظورتون نمیشم تا راهنمایی کنم.

تا جایی که بنده متوجه شدم شما قصد دارید یک فایل swf رو تو یک Movie clip بارگذاری کنید. و ظاهرا با دستور LoadMovie مشکل دارید. و میگید با این دستور فایل شما لود نمیشه.

من یک نمونه با swish براتون درست کردم که فایل swf شما رو تو یک movie clip بارگذاری میکنه و نمایش میده. و مشکلی که شما گفتید رو هم نداره.

شما خودتون هم یک فایل دیگه شبیه به فایل نمونه ای که من ساختم اینجا گذاشتید و میگید ببینم متوجه میشم.

ببخشید من چی رو باید متوجه شم؟ میشه بگید مشکلتون دقیقا کجاست

masihagroup

Member
شرمنده :rose:
نگاه کنید همنطور که گفتم و گفتید میخوام یک موی لود کنم خوب

مشکل اینجاست که با فلش cs3 و دستور loadmovie وقتی لود میشه دکمه های فایل لود شده درست کار نمی کنه (با بنده خدایی صحبت کردم گفت کلاً cs3 با این موضوع مشکل داره و باید با ماکرومدیا کار کنی نه ادبی )

توی سوئیچ مشکلی نداره اما توی فلش cs3 مشکل داره

اگه ممکنه براتون توی فلش امتحان کننین متوجه میشین

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزیز
بنده هم حرف دوستتون رو تا حدودی تایید میکنم. کلا نسخه cs3 شرکت Adobe مشکلات زیادی داشت. چه فلش و چه سایر برنامه ها این نسخه. مخصوصا وقتی که این برنامه ها تو سیستمهایی که تحت شبکه هستن اجرا میشه. شاید به همین خاطر نسخه cs4 زودتر از موعد به بازار اومد و جای cs3 رو گرفت. (نمیدونم)

در حال حاضر فلش cs3 ندارم که نصب و تست کنم. این نمونه رو هم با swishmax ساختم که مبتنی بر ACS2 هست و همونطور که میبیند مشکلی هم نداره.

دوستان دیگه اگه فلش cs3 نصب دارن این موضوع رو تست کنن.

---------------
ضمن اینکه دوست عزیز توصیه میکنم سوالات از این نوع رو تو تالارهای فلش مطرح کنید. این تالار مخصوص برنامه های مالتی مدیاست.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا