لود کردن فولدر عکس

namin72

Member
با سلام خدمت دوستان عزیز. می خواستم از استادان گرامی بپرسم که چه اکشنی باید بنویسم تا یک فولدر عکس رو برای یک گالری لود کنم به طوری که تعداد و آدرس عکس ها رو ندم.(فقط آدرس فولدر). طوری که اگر در فولدر، عکسی اضافه یا کم شد ، در فلش هم تغییر نماید.
||||||||||||||||||||||.... با تشکر ....|||||||||||||||||||||||

apolon_021

Member
این کار نشدنیه ، باید تعداد و آدرس عکسهارو بدی ، یا از xml استفاده کنی .

AVAXTM

Member
البته اگه سیستمتون جوملا باشه پلاگینی به همین منظور وجود داره !
به شما یه کد میده که شما فقط آدرس فولدر مربوطه رو به کد میدید و اون تمام تصاویر موجود رو براتون نشون میده !

BioDread

Banned
میشه اما باید اسم عکس ها طبق یه قانون مشخص باشه
مثلا
img1.jpg
img2.jpg
img3.jpg

namin72

Member
biodread جان، می شه بگی چه طوری میشه و چه اکشنی باید بنویسم؟ من یه مقدار تازه کارم. مرسی.

BioDread

Banned
من آموزششو دادم

برو تو انجمن دنبال آموزش کلاس MovieClipLoader برای مبتدی ها بگرد !!!

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
دسترسی به محتوای یک پوشه اگه این پوشه سمت سرور باشد به وسیله php یا دیگر زبانها قابل انجامه که کافیه خروجی رو به صورت Xml بگیری...

اما روی سیستم عامل دسترسی به صورت عادی امکان پذیر نیست و می بایست از ابزارهای ساخت ملتی مدیا مثل MDM Zinc و یا Adobe Air استفاده کنی که دسترسی به محتوای فایلهای یک پوشه رو به فلش اضافه می کنند و شما میتوانید لیست فایل ها را در قالب یک آرایه دریافت کنی و از آرایه ایجاد شده برای ساخت گالری خود استفاده کنی.

موفق و پیروز باشید

namin72

Member
bioread جانو دستت درد نکنه. کارم راه افتاد. از بقیه دوستان هم متشکرم.

kiarash.M

Active Member
از همه این ها گذشته .. تو کلاینت خیلی ساده با MDM میتوی لیست تمامی محتویات یه dir رو تو یه array تحویل بگیری ..

kiarash.M

Active Member
از همه این ها گذشته .. تو کلاینت خیلی ساده با MDM میتوی لیست تمامی محتویات یه dir رو تو یه array تحویل بگیری ..

namin72

Member
BioDread جان ، من از روش تو استفاده کردم و خیلی عالی بود. فقط یک جایی گیر کردم. اینکه اگه بخوام پایین صفحه تمام عکس ها ولی در سایز کوچک با هم در یک نوار لود بشن باید چی کار کنم؟ دیشب خیلی باهاش ور رفتم. چند نمونه هم نگاه کردم که همه از XML استفاده کرده بودن.!!!:cry: اگه کسی بتونه راهنماییم کنی خیلی ممنون می شم. ببخشید این تاپیک قدیمی رو راه انداختم.

nimazebel2007

Active Member
آقا تا اونجایی که ما میدونیم توی فلش یا باید بوسیله یه لودر توی پارامتر آدرس دهی کنی یا بوسیله یه xml عکس ها رو توی فلش لود کنی.
اگه راهی هست که بشه یک فولدر که معلوم نباشه چندتا عکس توش هست رو لود کرد به طور واضح و با یه نمونه تمپلیت بذارین
ممنون میشم

namin72

Member
BioDread توضیح داد. نمونه هم هست توی انجمن. می شه یک فولدر رو لود کرد ولی نمی دونم این امکان هم وجود دارهکه با هم لود بشن یا نه؟
کد:
BioDread جان ، من از روش تو استفاده کردم و خیلی عالی بود. فقط یک جایی گیر کردم. اینکه اگه بخوام پایین صفحه تمام عکس ها ولی در سایز کوچک با هم در یک نوار لود بشن باید چی کار کنم؟ دیشب خیلی باهاش ور رفتم. چند نمونه هم نگاه کردم که همه از XML استفاده کرده بودن.!!!:cry: اگه کسی بتونه راهنماییم کنی خیلی ممنون می شم. ببخشید این تاپیک قدیمی رو  راه انداختم.
اگه یه نفر به این جواب بده ممنونم.

namin72

Member
یعنی از for استفاده کنم؟ می شه توضیح بدی؟ (معذرت که من همیشه توضیح می خوام.) دیشب هم به این برخوردم. ولی درست نفهمیدم چه طوری می شه. ممنون می شم.

BioDread

Banned
من فقط ساختارشو بهت میگم

همون کلاس MovieClipLoader رو داخل یه for بزار

تعداد دفعات تکرار for رو یه عدد نجومی بده مثل 100000

داخل حلقه یه if بزار که این شرط زو هر سری چک کنه که :

اگه کلاس MovieClipLoader عکس مورد نظر رو نسبت به تکرار حلقه پیدا نکرد حلقه for رو break کنه

در غیر این صورت حلقه تکرار بشه !!!

namin72

Member
عزیزم، احساس می کنم یکم با خشونت حرف زدی:snap: وظیفه که نیست که بخوان جواب بدن. هر وقت تونستن ممنون می شیم.

جدیدترین ارسال ها

بالا