لود كردن متن

mosi20

Active Member
اول اين فايل را آنزيپ كن بعد بازش كن
نظر يادت نره
.zip file

اين ديگه چه اروريه؟
Sorry, but the maximum filesize for all Attachments is reached. Please contact the Board Administrator if you have questions

Masih

Well-Known Member
من نفهميدم منظورت اين بود كه راجع به سايتت نظر بديم يا راجع به اين فلش كه ساختي؟

مسيح.

mosi20

Active Member
راجع به هر كدوم كه خواستيد نظر بدين براي من مهم و حتما به نظرتون اهميت ميدم.

Masih

Well-Known Member
خوب اون فلش كه چيز خاصي نبود اما زحمت كشيده بودي و فايل سورسش رو هم گذاشته بودي كه شايد به درد بچه‌ها بخوره.

اما در مورد سايتت اون رو هم معلومه كه روش خيلي زحمت ميكشي. فقط اگر سعي كني يك كم اون لينكهاي بزرگ سمت چپ رو بيضي‌هاش رو بزرگتر كني كه متن داخلش راحتتر توش جا بگيره فكر كنم بهتر بشه.

موفق باشي.
مسيح.

mosi20

Active Member
آقا مسيح جون من چيز خاصي نبود؟
لود شدن يه متن خارجي چيز خاصي نيست؟!!
اگه شما از اين مطالب كه چيزي نيستند بلدين ميشه به ما هم ياد بدين؟

mosi20

Active Member
من از اين مديران سايت گله دارم
آخه بابا فايل سويش را كه نمي شه فرستاد تازه حجم فايل سويش زياد آخه كجا اين فايل ها رو آپلود كنيم
تازه ارور هم ميده مثلا
Sorry, but the maximum filesize for all Attachments is reached. Please contact the Board Administrator if you have questions

Masih

Well-Known Member
mosi20 گفت:
آقا مسيح جون من چيز خاصي نبود؟
لود شدن يه متن خارجي چيز خاصي نيست؟!!
اگه شما از اين مطالب كه چيزي نيستند بلدين ميشه به ما هم ياد بدين؟

من قصدم بي‌ارزش جلوه دادن كار شما نبود. مطمئنا شايد دوستاني اينجا باشن كه اين رو براي اولين بار هست كه ميبينن اما من خودم اين كار رو بلد بودم و براي همين گفتم چيز خاصي نبود (منظورم فقط در مورد خودم بود نه هيچ كس ديگه).

به هر حال باز هم متشكر از زحمتي كه كشيدي.

مسيح.

Masih

Well-Known Member
mosi20 گفت:
من از اين مديران سايت گله دارم
آخه بابا فايل سويش را كه نمي شه فرستاد تازه حجم فايل سويش زياد آخه كجا اين فايل ها رو آپلود كنيم
تازه ارور هم ميده مثلا

براي مشكل اولت ميتوني پسوند فايل رو تغيير بدي تا اجازه فرستادنش رو بهت بده و بعد در پايين پيغامت يه پيوست بگذاري كه مثلا: پسوند فايل رو به swi تغيير دهيد.

مشكل دومت هم به اين دليل پيش اومده كه تا به حال از حداكثر حجم مجاز براي فرستادن فايلهات استفاده كردي. ميتوني چندتا از فايلهايي رو كه قبلا فرستادي حذف كني تا دوباره بتوني فايل بفرستي يا اينكه فايلهات رو توي يه سرور آپلود كن و بعد آدرسش رو بگذار اينجا.

مسيح.

جدیدترین ارسال ها

بالا