لود كردم فايلهاي تصويري در فلش

re_sh01

New Member
سلام
من بايد از تعداد زيادي فايل تصويري (avi و wmv) در برنامه فلش استفاده كنم كه Import آنها به داخل فايل خيلي زمانبر است و به شدت فايل را سنگين مي كن. لطفا راهنماييم كنيد كه آيا دستوري مثل دستور loadmovie براي استفاده از مثلا wmv هم وجود داره يا نه.
آيا از fscommand ميشه استفاده كرد؟
خيلي ممنون :)

Security9776

Active Member
سلام . دوست عزیز ؛
اول ایکه عضویتتون رو در این انجمن تبریک می گم .
در مورد سوالتون هم . خیر این امکان در فلش گنجانده نشده . مگر اینکه شما فایلتون رو به صورت FLv در بیارید و سپس اون رو لود کنید .
در این مورد بهترین راه اینه که شما هر فیلم رو در داخل یک فایل جداگانه اس دبلیو اف قرار بدید و سپس اون رو لود کنید .

re_sh01

New Member
مرسي. با اين برنامه mdm ميشه كاري كرد؟
اسلا چه كارهايي كلن ميشه با اين mdm كرد؟

Security9776

Active Member
سلام ،
ببینید MMB یا برنامه های دیگه مثل Director و Zince یکسری امکاناتی رو که فلش قادر نیست انجام بده به شما می ده مثلا کوچکترین اون ها اینه که می تونید یک فایل متنی ذخیره کنید و کلی امکانات دیگه .

در مورد مشکلتون هم اگر شما مثلا از zince استفاده کنید می تونید اکتیو ایکس مدیا پلیر رو داخل فایلتون لود کنید و سپس از طریق اون فایلتون رو لود کنید که بدین ترتیب می تونید فایل wmv رو هم لود کنید .

باز اگه مشکلی داشتید مطرح کنید تا کمکتون کنم .

موفق باشید ، محسن

re_sh01

New Member
سلام آقا محسن
از تمام راهنماييهاتون متشكرم. برنامه mdm را داونلود كردم ولي كركش را پيدا نكردم.
از طرفي ظاهرا برنامه اي به نام Flash studio pro هم مجود دارد. آيا از آن هم مي توانم استفاده كنم يا خير؟ و اينكه بين اين برنامه و mdm كداميك امكانات بهتري دارند؟ مرسي

Security9776

Active Member
سلام ،
برنامه MDM Flash Studio Pro v2.0 هم برنامه خوبی هست اگر کرکش رو بدست بیارید .
من خودم برنامه فول ورژنش رو یکی از دوستام برام پیدا کرد .
ولی اگه بتونید از برنامه Zince که از همون شرکت هست و تمام اماکاناتاستودیو پرو رو داره به همراه کلی امکانات دیگه .

بله از این برنامه هم می تونید استفاده کنید .
تازه از برنامه Auto Play Media Studio هم می تونی استفاده کنی که کار باهاش سادست . ولی مشکلش اینه که باید فلش پلیر رو سیستم نصب باشه . چون خود برنامه Stand Alone نمی ده .

موفق باشید . محسن

جدیدترین ارسال ها

بالا