لود فايل swf وکنترل سایز آن

mbagsoft

Member
دوستان حسابي اسير يه مشكلي شدم كه برنامه اوتوران منو متوقف كرده:cry:. ميخوام با كليك روي يه دكمه يه فايل swf لود بشه وسايزش هم عوض كنم . دنبال كد كامل اين دستور هستم تو as3. خواهش كمكم كنين ممنون ميشم. من ميتونم يه فايل swf لود كنم ولي نميدونم جه كدي رو بايد اضافه كنم تا بشه سايزش رو هم عوض كرد. ممنون

akherat

مدیر انجمن
اول با یه لودر اون swf رو لود میکنی (باید listener برای اینکه وقتی کیمل تونست لود بکونه swf رو به loaderات بدی)
هر موقع که لود کامپلیت شد اون لودر رو اندازشو تغییر میدی

mbagsoft

Member
دوست عزيز من تو as3 میتدي هستم. ميشه كد كامل رو بهم بدي. يا اينكه يه نمونه برام ضميمه كني. شرمنده م خيلي ممنون ميشم

akherat

مدیر انجمن
به علت سواستفاده برخی افراد از انجمن
هیچ چیز آماده ای قرارنمیگیره
گفتی تونستی لود بکنی
حالا طبق گفته های من یکم فقط یکم تلاش کن

mbagsoft

Member
اخه من منظور شما رو از كيمل وكامبليت متوجه نشدم نميدونم اينا جه كدي هستن. به يه كد رسيدم كه خود به خود با اجراي فلش فايل swf رو لود ميكنه و اندازه رو تغيير ميده ولي نميدونم جكار كنم كه با كليك دكمه لود وتغيير سايز رو انجام بده. توش موندم

با اجازه از مسعول انجمن محترم من خودم هم اعتقاد دارم که نباید کد آماده در اختیار کسی قرار داد لذا فقط جهت راهنمایی به دوستمون میگم که باید روی کد های Xscale و Yscale کار کنی ... دیگه خودت برو ته توشو در بیار .... اینجوری فلش رو هم بهتر یاد میگیری تا خودت تجربه کنی و درگیرش بشی اگه چیزی مسعول انجمن میگه واسه خود شماست ... موفق باشی

اتفاقا منم دنبال همین موضوع می گشتم. فقط لود فایل swf تو یه فایل swf دیگه. تغییر سایز لازم ندارم. کدشو محبت می فرمایید؟

mbagsoft

Member
تا جايي كه ميدوني xscale Yscale براي تغيير موقعيت نه سايز. به هر حال از باسخ دادن به نوشته هام متشكرم. مؤيد باشيد

rafighi

Member
نمی دونم سیاست کاریتون چطوریه ولی تو همه سایت ها کسی کد بخواد براش کد می نویسن تازه این بنده خدا که کد سختی نخواسته که ازش سوء استفاده بشه
کد:
import flash.net.URLLoader;
import flash.display.Loader;
import flash.net.URLRequest;
import flash.events.Event;

var loader:Loader=new Loader();
var myUrl:URLRequest=new URLRequest("a1.swf");

loader.load(myUrl);
loader.contentLoaderInfo.addEventListener(Event.COMPLETE,onComplete);

addChild(loader);

function onComplete(e:Event):void{
	loader.content.scaleX=2;
	loader.content.scaleY=2;
	}

akherat

مدیر انجمن
من کاری با سایت های دیگه ندارم
از مجید آنلاین سو ایتفاده میشه نه از سایت های دیگه

دوست عزیز شما خیلی خامی

نمی دونم سیاست کاریتون چطوریه ولی تو همه سایت ها کسی کد بخواد براش کد می نویسن تازه این بنده خدا که کد سختی نخواسته که ازش سوء استفاده بشه
کد:
import flash.net.URLLoader;
import flash.display.Loader;
import flash.net.URLRequest;
import flash.events.Event;

var loader:Loader=new Loader();
var myUrl:URLRequest=new URLRequest("a1.swf");

loader.load(myUrl);
loader.contentLoaderInfo.addEventListener(Event.COMPLETE,onComplete);

addChild(loader);

function onComplete(e:Event):void{
    loader.content.scaleX=2;
    loader.content.scaleY=2;
    }

سلام
من میخواستم با کلیک بر روی دکمه ای اینو اجرا کنم اما موقعی که کارمو تست میکنم این خود بخود میره اون فایلa1.swf فراخوانی میکنه. چیکار کنم با کلیک بر روی دکمه ای اون فایل فراخوانی بشه؟

mbagsoft

Member
اقاي رفيقي واقعا ازتون تشكر ميكنم مشكلي بزرگي رو برام حل كردين اميدوارم فرصتي براي جبران باشه. جناب آخرت من تازه تو اين سايت عضو هستم نميدونم جطور سوء استفاده ميشه از اين لحاظ خام هستم ولي سعي ميكنم باعث نشم براي كسي نا خوشايندي ايجاد كنم. اقاي رفيقي يه سؤال ديكه هم دارم جطور ميشه html رو تو فلش لود كرد؟ اصلا ميشه؟

mbagsoft

Member
اين يه كد براي لود كردن swf با كليك
[HTMLS]var myloader:Loader = new Loader();

dokme.addEventListener(MouseEvent.CLICK, swf);
function swf(event:MouseEvent):void {
var request:URLRequest = new URLRequest("name.swf");
myloader.load(request);
addChild(myloader);
}[/HTMLS]

hossein h2

New Member
بفرما از این استفاده کن.

ویرایش شده :

لطفا هیچ چیز آماده ای قرار ندید

میتونید کد ها رو به صورت متن قرار بدید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
دوستان من از کد بالا استفاده کردم هیچ مشکلی نداشت تنها مشکل من اینه که موقعی که فایل swf رو تو پروژم فراخوانی و اجرا میکنم و دوباره میخواهم به فایل اصلی برگردم محتویات swf جدید مخفی نمیشه و روی همون فایل اصلی نشون داده میشه.
نمونه رو پیوست کردم ببینید متوجه منظورم میشید. برای حلش چیکار باید کرد؟
ضمناً از راهنماییتان متشکرم

پیوست ها

• swf 4.rar
    578.4 کیلوبایت · بازدیدها: 27

mbagsoft

Member
دوست هنرجو شما نمونه ي شما رو ديدم. اشتباه كارتون اينه كدها ودكمه ها رو تو صفحه ي اصلي كذاشتيد. يه مووي كليب بسازيد وسمبل باتن رو داخل اون قرار بديد وكد لود swf رو هم داخل اون بزارين مشكلتون حل ميشه. نتيجه رو بهم بكين

mbagsoft

Member
دوستان من خيلي درگير لود يه صفحه HTML داخل فلش هستم. كارم به خاطرش متوقف شده كسي ميتونه كمكم كنه واقعا ممنون ميشم. از اين كد استفاده كردم(var loader:URLLoader = new URLLoader(new URLRequest('test2.html'));
loader.addEventListener(Event.COMPLETE, onComplete);

function onComplete(e:Event):void {
trace(e.target.data);

})

ولي جواب نداد. اشكالي از كد نميكيره يه سري نوشته تو پنل output ظاهر ميشه اما html تو فلش لود نميشه

mbagsoft

Member
كسي ميتونه در مورد جستجو در فلش راهنماييم كنه. خيلي درگيرشم . دريابيد

mbagsoft

Member
مشكلي نيست پول ميدم. جكار بايد بكنم. من Tsearch رو ديدم. در كنار فايل flv تعدادي فايل بود كه محتواش يه عالمه برنامه نويسي بود. من يه كدهايي ميخوام كه بتونم ازشون تو كارم استفاده كنم. يه ورد جند صفحه اي رو تو فلش كبي كردم حالا ميخوام يه جستجو براش بسازم. اكه كدي هست كه ميتونه اين كارو برام بكنه پول ميدم. ممنون از كمكتون

جدیدترین ارسال ها

بالا