لود شدن یک فایل swf در یک فریم مشخص

دوستان من می خوام چند تا فایل swf در چند فریم لود کنم به طوری که در هر فریم یک فایل لود بشه و با دو دکمه بعدی و قبلی رفتن به فریم ها رو کنترل کنم

باید بگم که من نمی خوام با دکمه لود شدن فایل رو کنترل کنم بلکه برای مثال با ورود به فریم 8 فایل swf به نام y لود بشه .

امیدوارم گرفته باشد که چی می گم و خواهشا جواب بدید خیلی حیاتیه.

سلام
سوالتون گنگ
اگه منظورتون اینه که وقتی رفتی داخل فریم x فایل x.swf لود بشه باید در فریم x تابع لود بزاری.
البته من منظورتون متوجه نشدم یه کم واضح تر بفرست تا شماره 3 بلدم بشمارم شاید انجام وظیفه بشه

کد:
import flash.events.Event;
import flash.events.MouseEvent;

stop();
var loader:Loader = new Loader();
loader.load(new URLRequest("hamid.swf"));
addChild(loader);

یه مشکلی هست در فریم 1 فایل y لود میشه اما در فریم 2 فایل h لود نمیشه. یعنی با دکمه ای که براش دستور next frame and stop نوشتم به فریم 2 می ره اما فایل h لود نمیشه.

لطفا به دادم برس:sad::sad::-?:-?:-?:-?:-?

سلام
داخل فریم 2 باید اسم های متفاوت بدی به متغیرها مثلا loader2
اگه حل نشد فایلت پیوست کن تا ببیینم مشکل کجاست

به کمک تو اون مشکل حل شد و دستت درد نکنه اما یه مشکلی دیگه پیش اومد

یه دکمه گذاشتم بره سکن 2 اما وقتی میره سکن 2 اون فایل ها در اونجا هم نشون داده می شن . میشه یه کد بهم بگی که اون دکمه هم بره سکن 2 و هم تمام فایل های لود شده رو آنلود کنه

دوباره به دام برس دیگه حمید جان

سلام
این کد داخل تابع دکمه قرار میگیره
کد:
Loader2.unloadAndStop();
removeChild(Loader2);

آخرین ویرایش:
ببین این دستور رفتن به سکن 2 برای دکمه

سکن.addEventListener(MouseEvent.CLICK, fl_ClickToGoToScene_2);

function fl_ClickToGoToScene_2(event:MouseEvent):void
{
MovieClip(this.root).gotoAndPlay(1, "Scene 2");
}

اون کد رو کجا بزارم یا اینکه باید یه دستور دیگه نوشت . لطفا خودت برام بنویس من زیاد وارد نیستم

سلام
قبل از خطی که میگه برو gotoAndPlay
اگه میخای تو فلش سطح بیاد بالا سعی کن با خطا و آزمایش بفهمی مشکل کار کجاست تا برنامه ها به چشمت آشنا بشن.
اول سخت ولی زود با کدها انس میگیری

سلام
قبل از خطی که میگه برو gotoAndPlay
اگه میخای تو فلش سطح بیاد بالا سعی کن با خطا و آزمایش بفهمی مشکل کار کجاست تا برنامه ها به چشمت آشنا بشن.
اول سخت ولی زود با کدها انس میگیری

سلام
والبتته با کسب اجازه از اساتید بزرگوار
برای رفع این مشکل میتونید دکمه هاتون رو در لایه ی جداگانه بزراری که مثلا تا فریم 2 ادامه داشته باشه بهد کدها رو مثل همون کدی که دوستان گفتن بنویسید
یا اگر براتون مقدور بود یه سمپل بزارید تا با بررسی اون بشه گفت مشکل دقیقا از کجاست

اون کد رو قبل از gotoAndPlay گذاشتم این شد

سکن.addEventListener(MouseEvent.CLICK, fl_ClickToGoToScene);

function fl_ClickToGoToScene(event:MouseEvent):void
{
Loader2.unloadAndStop();
removeChild(Loader2);
MovieClip(this.root).gotoAndPlay(1, "Scene 2");
}

اما این دو خطا رو میده
Scene 1, Layer 'Actions', Frame 3, Line 35 1120: Access of undefined property Loader2.
Scene 1, Layer 'Actions', Frame 3, Line 34 1120: Access of undefined property Loader2.

حمید کد رو بزار تموم شه دیگه این همه جلو عقب نمیشه کد رو برام بنویس لطفا

سلام این ارور میگه loader2 تعریف نشده من نوشتم loader2 ولی منظور اسم متغر خودت هست من نمیدونم چی اسمش گذاشتی همون نامی براش تعریف کردی بزار

سلام
پیوست شد.
با عرض معذرت جهت کاهش حجم فایل 2 تا swf از خودم گذاشتم
از کلمات فارسی به جز در text استفاده نکن.

همیشه این اصول رعایت کن تا بتونی بفهمی چی نوشتی
import ها اول صفحه
معمولا در اکثر فریم ها stop بعد اون
بعد کدها ی دیگه مرتب و منظم

پیوست ها

• 54000.zip
    42.1 کیلوبایت · بازدیدها: 23
حمید جان خیلی منونم واقعا ازت تشکر میکنم و بابت هر پستی که ارسال کردی یک تشکر تقدیمت کردم ای کاش بیشتر می تونستم تقدیمت کنم خلاصه خیلی ممنونم.

آخرین ویرایش:
من دانشم زیاد نیست ولی قول میدم تا چند ماه دیگه سطح دانش بالا ببرم و کمک کنم به بچه ها تازه دارم لذت میبرم از اکشن اسکریپ 3

جدیدترین ارسال ها

بالا