لود دینامیک Pdf

maxpal97

Active Member
کسی میدونه میشه یه PDF Loader دینامیک درست کرد و یا اصلا همچین چیزی هست یا نه .

Security9776

Active Member
سلام ؛ برای اینکه شما بتونید یک فایل PDF رو لود کنید باید از برنامه MDM Flash Studio Pro استفاده کنید .
در مورد داینامیک بودن هم منظورتون رو متوجه نشدم که اگه بیشتر توضیح بدید شاید بتونم کمکتون کنم .

موفق باشید ،
محسن

maxpal97

Active Member
که طبق معمول این برنامه هم هنوز کرکش وجود نداره
ولی به هر حال خیلی خیلی زحمت کشیدی

Security9776

Active Member
سلام ،
البته من ورژن اصلیش رو دارم و کرک اون رو هم دارم . چون ورژن هایی که در اینترنت هست همگی از دم تریال هست ، برای همین نمیشه از لودر های موجود استفاده کرد مگر اینکه ورژن غیر تریال رو داشته باشید .

فقط مشکل اینه که حجم فایل زیاده ....

البته Flash Studio با Zince قابل مقایسه نیست چه در سرعت پاسخ گویی و چه در مورد امکانات .

موفق باشید ، محسن

maxpal97

Active Member
چطوری گیر آوردید . مثل اینکه چند روز پیش نسخه جدیدش رو هم دادن بیرون . اگه ممکنه بگین که زینک یا زینس با گلو و یا فلش استودیو چه تفاوت های عمده ای دارن
تشکر بابت وقتی که گذاشتین
(-_-)

Security9776

Active Member
بله . درسته .
برنامه MDM رو که ادمین PCSEVEN آقا معین 8 - 7 ماه پیش برام گیر آوردند .
در مورد مقایسه هم هم از لحاظ دستورات بسیار پیشرفت کرده . مثلا در قسمت ارتباط با دیتابیسش و ....
و هم اینکه با توجه به استفاده از MDM Script 2 دیگه می شه حلقه ایجاد کرد و دیگه لازم نیست نتیجه دستور رو در فریم بعد بررسی کنید . چون سرعت رفته بالا و مثل این هست که این دستورات هم داره مستقیما توسط فلش اجرا می شه .

موفق باشید .
محسن

maxpal97

Active Member
راهی هست که من بتونم این برنامه رو ( نسخه فولش ) گیر بیارم و یا بخرم و .... . خیلی لازم دارمش و الان یه 9 ماهی هست که در به در بدنبال کرکی ( که وجود نداره ) و یا نسخه کاملش هستم . ضمن اینکه چند مدت پیش هم تو یه تاپیک حسابی بحث شد و به این نتیجه رسیدیم که گشتیم نبود نگرد نیست ؟

متشکر

Security9776

Active Member
سلام ،
دوست عزیز ، این برنامه حجمش زیاده واسه همین من نمی تونم برات آپلود کنم .
شما در سایت PCSEVEN یک تاپیک بزن شاید که دوستان در اون سایت لینکی به شما بدن .

www.PCSEVEN.com
موفق باشید ، محسن

Security9776

Active Member
سلام ،
اختیار دارید . امیدوارم که تونسته باشم کمکتون کنم ...
موفق باشید

maxpal97

Active Member
من اون نرم افزار رو که تو تاپيک ها ی پي سي سون بود گرفتم ( همون ام دي ام ) و کرکش هم را گرفتم ولي باز مينويسه اين ورژن تجاريش نيست
اگه کرکش رو داريد و يا کرکش قلق خاصي داره اگه لطف کنيد ممنون ميشم کمک کنيد

maxpal97

Active Member
حالا فرض که من تونستم این نرم افزار روکرک کنم چطوری باید Pdf رو لود کنم

Security9776

Active Member
سلام ،
آقا در مورد کرک و خود برنامه :
ببینید ورژنی که الان توی اینترنت هست خودش کاملا تریال هست و شما با لودر های موجود وقتی تست کنیدش می بینید که بعد از چند ثانیه می گه ورژن درست نیست .
شما باید ورژن اصلی رو داشته باشید یعنی ورژنی که موقع نصب از شما پسورد می خواد که حجمش 19 - 20 مگ هست و ادمین پس سی سون اون رو برام گیر آورد . وقتی اون ورژن رو داشته باشی دیگه با این لودر ها می تونی اون رو اجرا کنید .

در مورد لود کردن هم تو هلپ کاملا نوشته . یک بخش از دستورات مال لود کردن Pdf هست . که مثالش رو هم خودش گذاشته .

پ.خ : آقا پیغامم تو یاهو مسنجر نرسید ؟!!!!

موفق و سربلند باشید . محسن

maxpal97

Active Member
دست شما درد نکنه من اونو کرک کردم ( البته با راهنمایی های شما ) پیغامتون هم نرسید .

جدیدترین ارسال ها

بالا