لطفا کمککک کنید !!!

mehdimiri

New Member
دوستان من به این مشکل برخورد لطفا کسی میدونه راهنمایی کنه . گزینه insert video control خاموشه عکسش رو آپلود کردم . ممنون میشم راهنمایی کنید
attachment.php

پیوست ها

• 1212.jpg
    1212.jpg
    260 کیلوبایت · بازدیدها: 53

real1998

Active Member
برای ویدیو گذاشتن لازمه. واسه همه فعاله این گزینه . آخرین ورژن و هم از همین سایت گرفتم نصب کردم . نمیشه لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
attachment.php

دوست عزیز از این قسمت هم میشه فیلم گذاشت پس نیازی نیست اون گزینه فعال باشه

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    89.7 کیلوبایت · بازدیدها: 43

محمدمهدی

Well-Known Member
آقا مهدی
اون گزینه به شرطی فعال میشه که شما یه آبجکت(شیء) Video در صفحه داشته باشی و انتخاب(Select)ش هم کرده باشی، تا برات ابزار کنترل مخصوص به اون آبجکت ویدئو رو زیرش قرار بده.
و آبجکت ویدئو هم که از همون منوی سمت چپ که جناب real فرمودن یا منوی Object > Create هم قابل ساختن هست.

mehdimiri

New Member
آقا مهدی
اون گزینه به شرطی فعال میشه که شما یه آبجکت(شیء) Video در صفحه داشته باشی و انتخاب(Select)ش هم کرده باشی، تا برات ابزار کنترل مخصوص به اون آبجکت ویدئو رو زیرش قرار بده.
و آبجکت ویدئو هم که از همون منوی سمت چپ که جناب real فرمودن یا منوی Object > Create هم قابل ساختن هست.

ممنون از راهنمایتون راه دیگه برای گذاشتن ویدیو نیست؟؟ من این کاری که گفته شد رو انجام دادم ویدیو رو ایمپرت کردم بعد آبجکت ویدیو را زیرش گذاشتم گزینه فول اسکرین رو روشن کردم اما وقتی روی play کلیک میکنم پخش نمیشه و تصویر بزرگ نمیشه ولی به صورت معمولی پخش میشه. آیا راه دیگه ای وجود داره برای این کار؟

real1998

Active Member
ممنون از راهنمایتون راه دیگه برای گذاشتن ویدیو نیست؟؟ من این کاری که گفته شد رو انجام دادم ویدیو رو ایمپرت کردم بعد آبجکت ویدیو را زیرش گذاشتم گزینه فول اسکرین رو روشن کردم اما وقتی روی play کلیک میکنم پخش نمیشه و تصویر بزرگ نمیشه ولی به صورت معمولی پخش میشه. آیا راه دیگه ای وجود داره برای این کار؟

full.rar]
مشاهده پیوست 222mbd.zip

جدیدترین ارسال ها

بالا