لطفا همه بخونن **** یه پیشنهاد...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kodex2

کاربر فعال
سلام،
نمی خواستم این پست رو بدم چون خیلی وقته که دیگه اینجا نمیام. ولی امشب که اومدم خیلی بر خورد بهم.

از همه عزر خواهی می کنم ولی حرفامو رک می گم : (بعضی جاها کلی و بعضی جاها اسم می برم)

راستشو بخاین این فروم اصلا این جوری نبود. یه جا بود واسه یادگیری تبادل اطلاعات. نه اینکه یه سایت باشه که بیاین پروژه تون رو پولشو بگیرین به مشکل که خردین بدین اینجا بچه ها مجانی واستون درستش کنن و آخرش یه تشکر بزنین واسشو بای بای.

یه زمانی هممون مثل یه خونواده بودیم. باهم پیشرفت می کردیم، با هم مشکلارو حل می کردیم. هر چیزی یاد می گرفتیم share می کردیم. الانو ببینید یا اونای که بلدا دیگه نمیان و جواب کسیو نمی دن یا اگه جواب بدن داره ازشون سو استفاده می شه. همه پیشرفت می کنن ما پسرفت می کنیم. چند تا سایت زدید واسه آموزش فلش؟ چند تا پست اومد به اسم آمورش Action script از ابتدا تا آخر ؟ خود من یه پست دادم 2 3 سال پیش راجب تکنیک های نوشتن کامپوننت توی As2. شروع کردم به نوشتن. 2 3 تا قسمت ادامش دادم دیدم شده کامپوننت های شخصی می نویسم واسه بقیه. مردم میان سفارش می دن که ما اینو می خوایم و اونو بنویس. ادامش ندادم. (همون پستی که توش قرار بود آموزش ساختن وبلاگ فول فلش رو بگم/)

واسه چی ادامش بدم؟ با این وضعیت به هیچ جا نمیرسیم. ببخشید اینو میگم. یه نفر شده مدیر انجمن فقط میاد یه تذکر میده و میره. بابا یا این وضعیت و درست کنیم یا تعطیل کنیم بریم. این جوری حداقل انرژی 4 نفر دیگه مثل محسن سمسار پور و هادی متال و کوروش و خیلیای دیگه ضایع نمیشه....

حرف زیاده واسه گفتن ... نمی دونم بازم بیام اینجا یا نه. نمی دونم مدیرای این بخش انجمن این پست و پاک کنن یا کلا اکانت منو حذف کنن. مهم نیست. مهم اینه که حرف خیلیارو گفتم.

از مدیر انجمن عزرخواهی می کنم (اگه اشتباه نکنم هنوز باید کیارش باشه) ولی یکی باید اشتباهاتو بگه.

همتون و همیشه دوست داشتم دارم.
مهران حدیدی

آدم موفق كارهاي متفاوت انجام نمي دهد، بلكه كارها را به گونه اي متفاوت انجام مي دهد...

DaDaDooDoo

کاربر VIP
آقا مهران ممنون از نظرتون

یه جا بود واسه یادگیری تبادل اطلاعات. نه اینکه یه سایت باشه که بیاین پروژه تون رو پولشو بگیرین به مشکل که خردین بدین اینجا بچه ها مجانی واستون درستش کنن و آخرش یه تشکر بزنین واسشو بای بای

درست می فرمایید . توی میتینگی که 29 شهریور برگزار شد این مساله مطرح شد و به یک نتایج خوبی هم رسیدیم که ایشالا به زودی مدیران محترم انجمن اعلام می کنند .

یه نفر شده مدیر انجمن فقط میاد یه تذکر میده و میره

حداقل در مورد انجمن فلش اینطور نیست . کافیه امضای آقای HadiMetal رو ببینی ... این بر هیچ کس پوشیده نیست که واقعاً هادی عزیز خیلی واسه این انجمن زحمت کشیده و می کشه ... من شخصاً خیلی چیزا ازش یاد گرفتم و فکر کنم خیلی ها هم مثل من باشند .
در مورد Avang2005عزیز هم باید بگم ایشون خیلی وقته که مدیر انجمن هستند و زحمات زیادی کشیدن و واقعاً دلسوز هستند . مثلاً برای همین ورکشاپی که قرار بود برگزار بشه شمارش رو به من داد تا اگه مشکلی داشتم تماس بگیرم ، در صورتی که خیلی راحت می تونستند این کار رو نکنن و تا اونجایی که در توانشون بود هم حمایت و کمک کردن تا ورکشاپ برگزار بشه .

محسن سمسار پور و هادی متال و کوروش و خیلیای دیگه ضایع نمیشه....

از هر دست بدی از همون دست می گیری ... :wink:

از مدیر انجمن عزرخواهی می کنم (اگه اشتباه نکنم هنوز باید کیارش باشه)

ایشون بازنشست شدن .

در کل حرفهای شما منطقی هست و من موافقم و ایشالا با برنا مه ریزی هایی که قراره بشه این موضوع حل میشه .

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

با تشکر از کورش عزیز بابت توضیحاتی که دادند

ببینید دوست من شما درست میگید قبلا هیچکی لقمه آماده نمی خواست هر کسی میومد مشکلشو می گفت و جوابشو که می گرفت

حداقل یک تشکر میکرد و هر چی اطلاعات داشت در اختیار بچه ها قرار میداد ولی الان چی ؟؟؟

طرف میاد میگه فلان چیز رو می خوام با فلان امکانات و .... و انتظار داره چه بچه ها چه مدیران انجمن برای ایشون طراحی کنند وقتی هم

میگیم این مشکل نیست این سفارشه کلی فحش و ... به ما میدن شما الان توی انجمن بگردی 80 درصد تاپیک ها به همین موضوع کشیده

شده برای همین یک میتینگ تشکیل دادیم تا قوانین جدید رو بررسی کنیم هادی عزیز قرار بود یه سری کلاس ها رو Public کنه که فعلا

بهش گفتم دست نگه داره چون یه برنامه هایی داریم برای انجمن که سطح آموزشی و علمی انجمن رو بالا میبره .

منتظر قوانین جدید باشید ...

آونگ

موفق باشید

++Hadi++

Active Member
سلام مهران عزیز
از همه دوستان تشکر ویژه دارم ...
بله پست شما پست تماما درستو به حقی هست و باید از شما تشکر کنم ...
قوانینی رو وضع کردیم که جلو همه این مشکلاتو می گیره ...
به زودی خبرشو پابلیک می کنم ...
موفق باشی ...

amird

خبرگان انجمن فلش
سلام
حرفهاتون بجاست و راستش این یکی از همه بیشتر سر دل من بود :
یه نفر شده مدیر انجمن فقط میاد یه تذکر میده و میره.
ولی خوب راستش هیچ وقت به خودم اجازه ندادم که مطرحش کنم ولی حالا که دیگه بحثش باز شد می گم .
قبول دارم مدیریت اینجور جاها کار سختی هست ولی اگر کسی ظرفیتش رو نداره نباید قبول کنه و برای اینکه فعالیتش پایین نیاد پست هایی بزنه که هیچ ضرورتی نداره و اسپم محسوب می شن . دیگه همه می دونن برای تشکر از دکمه تشکر باید استفاده کرد ضرورتی به زدن پست هایی از قبیل : ممنون از معرفیتون ، جالب بود و .... نیست !!
البته بگم من قصد جسارت ندارم ولی باید این گفته می شد . در ضمن من اینجا با تمام وجود از زحمت هایی که مدیرا برای انجمن می کشن قدر دانی می کنم .
واسه چی ادامش بدم؟ با این وضعیت به هیچ جا نمیرسیم.
ببین در این مورد یکبار بحث هایی شد ولی خوب از اونجایی که شما خیلی وقت هست نیومدید در جریان نیستید البته در اونجا هم نتیجه گیری کلی نشد . ولی نظر من این بود که آدم این جور کارها رو یه جورایی فقط برای مردم نمی کنه و اجرش رو هم با این نظریه قرار نیست فقط از مردم بگیره آموزش نوشتن و قرار دادنش به صورت رایگان در اختیار عموم یه جورایی یه ابعاد معنویی داره که اگر کسی اعتقاد داشته باشه حداقل از این نظر اراموش پیدا می کنه و البته حتی اگر 1 نفر هم بخونه باعث خوشحالی و دلگرمی نویسنده خواهد شد . و به قول کوروش : از هر دست بدی از همون دستم می گیری .
چند تا سایت زدید واسه آموزش فلش؟
محسن سمسار که زحمت فلش پرو رو کشیدن که در حد خودش جای تقدیر داره . منم که آموزش هام رو هر چند هم کم توی بلاگ خودم و اینجا می ذارم . evt.ir هم که هست + flashman.biz راستش اینها چیزایی بودن که من در جریانش هستم البته بلاگ بهروز پولادرگ هم هست ....
چند تا پست اومد به اسم آمورش Action script از ابتدا تا آخر ؟
یکی 2 تا که اومده و قرار هم نیست 100 تا بشه قرار همینا رو بچه ها با کمک هم ادامه بدن اگر قرار باشه که هر کی بیاد یه پست آموزشی جدید بده که نمی شه !!
و در نهایت هم بگم که با این جملت خیلی حال کردم :
آدم موفق كارهاي متفاوت انجام نمي دهد، بلكه كارها را به گونه اي متفاوت انجام مي دهد...
موفق باشی

آخرین ویرایش:

mohsensemsarpour

کاربر فعال
بنام حق و با سلام

حرف دل
رو نمی دونم ولی ...

تصمیم گرفته بودم دیگه اینجا نیام ، بچه ها می دونن شاید چرا شایدم نه ... !

در مورد هادی عزیز واقعا ازش تشکر می کنم (ناراحتم چرا اون موقعی که من اینجا بودم و سر می زدم ایشون نبودن)

فلش پرو رو هم که دیگه خودتون می دونید (بچه ها افتخار نمی دن) با چه انگیزه ای زدم و جلو بردمش سعی می کنم بازم ادامش بدم چون از نظر من انجمن مستقل در مورد فلش نیاز هست (با همه احترامی که به دوستان مجید آنلاینی دارم) باید بگم که از نظر من دیگه باید فلش کارها از مجیدآنلاین جدا می شدن و به انجمن تخصصی و خاص فلش می رفتیم (من انجمن فلش پرو) رو به همین علت زدم ولی به هر دلیلی دوستان حرفه ای به ما افتخار ندادن

در مورد اینکه کار من و دوستان دیگه ضایع می شه شاید حق با شما باشه ولی من می دونم دوستان دیگه هم مثل من کارها رو برای خدا انجام می دادن و می دن و به نظر من وظیفه افرادی که اطلاعات دارن هست که اطلاعات رو ترویج کنند (ولی درست تا سوء استفاده نشه)

به هر حال دوباره اومدم اینجا که بگم انجمن فلش پرو وضعیت مناسبتری نسبت به قبل پیدا کرده گفتم بازم از دوستان تقضا کنم یه سر بزننن تا اگر موقعیت رو خوب دیدن به اونجا مهاجرت کنیم (من برای آماده سازی بستر مناسب برای فعالیت فلش کارهای ایرونی) هر کاری که از دستم بر می اومد در انجمن فلش پرو انجام دادم

از جلسات اینترنتی با آونگ عزیز و کیارش گرفته
تا صحبت با آقای اشرفی و هادی متال و فواد و مهدی evt و حسین evt
تا معرفی سایت فلش پرو در جاهای مختلف و دسته بندی های مناسب (دقیقا مطابق با فلش پلتفروم)

تا شاید بتونم فضای مناسبی رو ایجاد کنم تا دوستان حرفه ای در زمینه فلش افتخار بدن و بیان (شاید اشتباهاتی دارم که نمی دونم اگر اینطور هست خوشحال می شوم نظراتتون رو بشنوم و اگر هم نه علت اینکه دوستان سر نمی زنن رو بگید ممنون می شم)

خلاصه اینکه این جور اتفاقات همیشه بوده و هست به نظر من ناراحتی و گله و انجور حرف ها رو باید بزاریم کنار و تصمیم درست رو با هم بگیریم

در مورد انجمن فلش پرو هم همین جا بگم اگر دوستان نظرشون اینکه نیازی نیست اعلام کنند با دلیل من هم میام اینجا دوباره تا جایی که بتونم فعالیت می کنم ولی نظر خودم اینکه باید مستقل بشیم و انجمن تخصصی توی این زمینه داشته باشیم

آدرس انجمن تخصصی فلش : Http://flashpro.ir

موفق و پیروز باشید

به امید موفقیت تمامی ایرانیان در سر تا سر جهان

++Hadi++

Active Member
قبول دارم مدیریت اینجور جاها کار سختی هست ولی اگر کسی ظرفیتش رو نداره نباید قبول کنه و برای اینکه فعالیتش پایین نیاد پست هایی بزنه که هیچ ضرورتی نداره و اسپم محسوب می شن .
به وقتش پستهای درست حسابی تر هم خواهیم زد ...
دوست گرامی ، شاید تعداد پست در نظر شما ملاک باشه ولی واسه من ملاک نیست ...
حقیقتش اولین باریه که با نظر شما به این فکر افتادم ...
در مورد داشتن یا نداشتن ظرفیت این مدیر انجمن فلش و مدیران بزرگتر سایت یعنی آقا مجید و ماندانا خانم هست که تشخیص بدن کی ظرفیت داره و کی نداره ...
ببخشین من بیشتر از این ظرفیت سنجش ظرفیت رو ندارم ...

محسن جان
قبول دارم حرفاتونو و درکت می کنم ...
یه تدابیری رو می خوام بچینم که نفعش هم واسه سایت مجید آنلاین باشه و هم برای سایت flashpro.ir
یعنی می خوام کاری کنم که این دو سایت تقریبا هم اندازه پیش برن ....
با نتیجه گیری که کلیه بچه های میتینگ به اون رسیدند ... اونم با همفکری همگی ...
عللتش هم اینه که هم اولش قولایی رو داده بودم ، هم به خاطر اونی که اون بالاست (اگه یادت باشه - اون روزی که از رستوران بیرون اومدیم و آخرش با هم صحبت کردیم ) و همینطور به خاطر اینکه شما به زودی انشاءال... سربازی تشریف می برین و باید سایت flashpro.ir هم سر و سامون داشته باشه ....

یه کم منو هم درک کنین .... لطفا ...

امیر عزیز ...
اگر از مدیریت بنده حقیر ناراضی هستین ، با توافق مدیریت انجمن فلش این سایت و مدیران ارشد این سایت و همینطور با نظر سنجی هایی که در این سایت از کلیه دوستان انجام بشه البته به شرط عدم رضایت ، از این سمت استعفا می دم و دیگه به این سایت سر نمی زنم ....
شما در میتینگ تشریف نداشتین ولی دوستانی مثل BehrouzPC و Insomina (البته ببخشین نمی دونم درست نوشتم یا نه ) همشون بلا استثنا راضی بودند . بنده یکی از کسانی بودم که اکشن 3 رو آموزش دادم ببخشین حالا این حرف شما فوق العاده واسم زور داره .......:lol:
به خواست خدا و به زودی نتیجه نهایی میتینگ رو اعلام می کنم ...
این پست رو هم بیست بار ویرایش کردم تا امیر فکر نکنه دارم هی پست زیادی می دم ...

kodex2

کاربر فعال
یه چیزی رو یا من واضح نگفتم یا بچه ها اشتباه برداشت کردن. من نمی گم آموزش بده. همه کسانی که oop کار کرده باشن می دونن که تو پایه های مفهومی oop آموزش وجود داره. اتفاقا هر چی سواد بقیه بره بالا، لول کاری حرفه ای تر می شه واسه همه. منم موافق آموزشم. ولی نه واسه آدمایی که نمی خوان. نه واسه اونایی که دوست دارن کارشون رو بقیه انحام بدن. بهر حال بچه ها یه قولایی دادن. ببینیم چی میشه.

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

ولی اگر کسی ظرفیتش رو نداره نباید قبول کنه و برای اینکه فعالیتش پایین نیاد پست هایی بزنه که هیچ ضرورتی نداره و اسپم محسوب می شن . دیگه همه می دونن برای تشکر از دکمه تشکر باید استفاده کرد ضرورتی به زدن پست هایی از قبیل : ممنون از معرفیتون ، جالب بود و .... نیست !!

اگر از مدیریت بنده حقیر ناراضی هستین ، با توافق مدیریت انجمن فلش این سایت و مدیران ارشد این سایت و همینطور با نظر سنجی هایی که در این سایت از کلیه دوستان انجام بشه البته به شرط عدم رضایت ، از این سمت استعفا می دم و دیگه به این سایت سر نمی زنم ....

ببین دوست من اصلا ربطی به ظرفیت نداره بعضی از این پست ها که به نظر شما اسپم تلقی میشه یک نوع قوت قلبی برای کاربران تازه وارد

میشه . تمام این متن هایی که نوشته شده هادی جان به شخص بنده است چون من خودم همچین چیزی رو نوشتم خودم تایید میکنم ولی .

جایی که من نوشتم فقط از کلید تشکر استفاده کنید جایی بود که داشت تاپیک شروع به اسپم کشی میشد و من این مطلب رو زدم که

دوستانی که انتقاد یا چیزی دارن توی تاپیک جدید بزنن و فقط در این تاپیک از کلید تشکر استفاده کنند ولی باز میبینید که اسپم همچنان ادامه

داره که مجبور شدم تاپیک رو قفل کنم .

جایی که من تایید کردم و از دوستان تشکر کردم هم لفظی هم کلیدی باعث قوت قبلی میشه برای کاربر های جدید که باعث هر چه بیشتر

فعالیتشون در انجمن بشه که این باعث میشه در بعضی از تاپیک ها ااستثنا قائل بشیم وی نه اینکه توی هر تاپیکی دیده شد استثنا قائل

بشید گفتم برای بعضی از کاربر ها و افراد انجمن لازمه این کارا .

در مورد هادی می تونم بگم که بنه ایشون رو بسیار تحسین میکنم که افتخار دادند در کنار بنده یه سری از مشکلات انجمن رو بدوش بکشند

تا الان ما زحمت های بسیار زیادی برای انجمن فلش کشیدیم ولی یا فحش در برابرش به ما دادن یا حرف های .... البته امکان داره بعضی از

کار ها مشخص نباشن ولی ....
تصمیم گرفته بودم دیگه اینجا نیام ، بچه ها می دونن شاید چرا شایدم نه ... !

چطوری محسن جان ؟

این چه تصمیمیه گرفتی رفیق ما اینجا هستیم برای اینکه ایرانی لنگ نمونه در مورد انجمن فلش پرو هم با تمام حرفات موافقم ولی بازم

شرمنده منم یه قول هایی داده بودم بهت ولی خوب تا جایی که تونستم در راه اندازی انجمن بهت کمک کردم و الان هم هر کمکی از دستم بر

بیاد کوتاهی نمی کنم فعلا فرصتم یک مقدار کم شده چون همونجوری که اطلاع داری یک انجمن تخصصی برای تعمیرکاران راه اندازی کردم که

مشکلات زیادی داره ولی بازم وقت باشه حتما هستم . آدرس انجمن تخصصی تعمیرکاران : Www.TamirKaran.ir

موفق باشید

amird

خبرگان انجمن فلش
هادی جان من غلط بکنم از مدیریت شما ناراضی باشم :shock:(من واقعا زحمت کشتر و فداکارتر از تو واسه این انجمن ندیدم) من فقط یک نکته خاص رو گفتم و منظورم هم شما نبودی اصلا و ابدا من هم واسه تو وهم واسه آونگ احترام زیادی قائلم بذار حرفم رو رک تر بگم که هیچ شکی توش ایجاد نشه .
من گلایم مستقیم به آونگ جان هست . محمد عزیز شما مدیر اینجا هستی یعنی از هر کسی بیشتر به قوانین اینجا آشنا هستی اگر بگید من برای حرفم مثال می یارم . همیشه مدیرا به همه تذکر می دن که به جای زدن پست برای تشکر از اون دکمه پایینی استفاده کنید حالا شما خودت پست می زنی فقط برای تشکر !!! ببخشید ولی به قول همین دوستمون که این تاپیک رو زدن بالاخره یکی باید بگه ! (من بازم معذرت می خوام ممکنه توی پست اولم این موضوع رو بد گفته باشم امیدوارم منو ببخشید اگر بی احترامی شده باشه)
جایی که من تایید کردم و از دوستان تشکر کردم هم لفظی هم کلیدی باعث قوت قبلی میشه برای کاربر های جدید که باعث هر چه بیشتر
فعالیتشون در انجمن بشه که این باعث میشه در بعضی از تاپیک ها ااستثنا قائل بشیم وی نه اینکه توی هر تاپیکی دیده شد استثنا قائل
بشید گفتم برای بعضی از کاربر ها و افراد انجمن لازمه این کارا .
من برای نظر شما احترام قائلم ولی قوانین وقتی وضع می شن باید برای همه به یک شکل باشن .

شما در میتینگ تشریف نداشتین ولی دوستانی مثل BehrouzPC و Insomina (البته ببخشین نمی دونم درست نوشتم یا نه ) همشون بلا استثنا راضی بودند
مطمئنا من هم اگر بودم نظری به جز نظر دوستان نداشتم چون واقعا از وقتی که هادی توی مدیر شدی اینجا خیلی سطحش رفته بالا ...

این پست رو هم بیست بار ویرایش کردم تا امیر فکر نکنه دارم هی پست زیادی می دم ...
ای بابا هادی یعنی تو به خودت شک بودی که که فکر من برات مهم بود !! من فقط منظورم همون یک مورد خاص بود که گفتم نه بیشتر !

نده یکی از کسانی بودم که اکشن 3 رو آموزش دادم ببخشین حالا این حرف شما فوق العاده واسم زور داره .......
خوب منم یکی از کسایی بودم که از این آموزش ها استفاده کردم :green::lol: اصلا هم بهم زور نیومد . به هر حال هادی جان بازم از تو یکی واقعا خیلی عذر خواهی می کنم اگر بهت برخورد و فشاری بهت وارد شد چون من واقعا هم برای خودت و هم برای آموزش هات ارزش زیادی قائلم اگر پیشت بودم حتما روتو می بوسیدم :-* :green:که از دلت در بیاد .
در ضمن اون پست اولم رو هم ویرایش کردم (فقط منوظور اصلیم رو bold کردم) که فکر نکنید منظور چیز دیگه ای هم بوده !!
این :rose: تقدیم به مدیرای این انجمن که برای اینجا زحمت زیادی می کشن .
و بازم عذر خواهی می کنم اگر حرفم رو با تند روی یا بی احترامی زدم . :snap:

موفق باشید:)

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

دیگه همه می دونن برای تشکر از دکمه تشکر باید استفاده کرد ضرورتی به زدن پست هایی از قبیل : ممنون از معرفیتون ، جالب بود و .... نیست !!

والا اگه همه می دونستند این قضیه رو ما زبونمون مو در نمی آورد اینهمه تذکر بدیم که نتیجش این بشه که برای کاربر ها پاسخگوی یه چیز

هایی باشیم که ...

ببینید ما اگه بخوایم تمام قوانین رو مو به مو انجام بدیم اینجا کسی نه سر میزنه نه به فعالیت میکنه البته اینو بگم که اجرای قوانین برای انجمن

بسیار لازمه ولی یک جا هایی باید استثنا داده بشه

ولی اگه همه دوستان می خوان ما قوانین رو مو به مو انجام میدیم ولی اگه دلخوری پیش بیاد دیگه با اون نرمی و لطیفی با کسی برخورد

نمیکنیم یکی از قوانین انجمن اخراج یا Baneed از انجمن می باشد فکر کنم دقیقا پارسال بود یک تاپیک زده بودیم در مورد میتینگ فلش کاران

که یک کاربر با یوزر MohsenPur یه سری چرت و پرت گفته بود و از طرف من هم پست زده بود ( دوستانی که میتنیگ بودند میدونند کی رو

میگم )در اینجا قوانین حکم می کرد که این کاربر باید اخراج بشه ولی ما باز هم استثنا قائل شدیم که تا جایی این آقا پیشرفت که مجبور شدیم

یوزر ایشون رو ببندیم ولی باز با خواهش و تمنا یوزرشون رو باز کردیم می خوام بگم که اگه دوست دارید این کار ها رو انجام میدیم ما دستمون

بازه برای این کار ها تا دیدیم کسی اسپم میکنه بجای اینکه نذکر بدیم اخراج میکنیم البته باید یه تغییراتی در قوانین انجمن بدم تا دیگه جای اما

و اگر نباشه و این قوانین جدید که در انجمن فلش گذاشته می شوند فقط مختص به همین انجمن فلشه و کاری به قوانین دیگر انجمن های

سایت نداره :snap:

موفق باشید

amird

خبرگان انجمن فلش
خوب تا وقتی اونایی که در راس امور هستن رعایت نکن بقیه برای چی باید رعایت کنن !؟ حالا تشکر رو هم بیخیال شیم نظرت در مورد این چی هست http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=151753 پست شمار 4 (این یکیش هست که همین تازگیا بوده و من توش در حد سوادم یک چیزی نوشتم پس در جریانش بودم مطمئنا انواع مشابه بازم پیدا می شه !! )
آونگ جان من قصدم این نیست که گیر بدم ولی بعضی از پست ها نباید زده بشن . (این رو مثل یک پیشنهاد در نظر بگیر)

mohsensemsarpour

کاربر فعال
محسن جان
قبول دارم حرفاتونو و درکت می کنم ...
یه تدابیری رو می خوام بچینم که نفعش هم واسه سایت مجید آنلاین باشه و هم برای سایت flashpro.ir
یعنی می خوام کاری کنم که این دو سایت تقریبا هم اندازه پیش برن ....
با نتیجه گیری که کلیه بچه های میتینگ به اون رسیدند ... اونم با همفکری همگی ...
عللتش هم اینه که هم اولش قولایی رو داده بودم ، هم به خاطر اونی که اون بالاست (اگه یادت باشه - اون روزی که از رستوران بیرون اومدیم و آخرش با هم صحبت کردیم ) و همینطور به خاطر اینکه شما به زودی انشاءال... سربازی تشریف می برین و باید سایت flashpro.ir هم سر و سامون داشته باشه ....

یه کم منو هم درک کنین .... لطفا ...

هادی عزیز سلام
بنده از هیچ کدوم از بچه ها گله ای ندارم و کلا با همه رفیقم (شاید بازم اینجا با بیرون فرق کنه ولی خودتون می دونید من همه بچه ها رو دوست داشته و دارم و تمام تلاشم رو می کنم) ، منتظر تصمیمات شما و اجرای اون ها هستیم ... !

راستی از مدیریت کاملا منطقی و خوبتون برای مجید آنلاین به شخصه از شما کمال تشکر رو دارم خیلی دوست داشتم موقعی که من فعالیت می کردم فردی مثل شما در انجمن باشه که متاسفانه نبود و الان هم من ...

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

mohsensemsarpour

کاربر فعال
چطوری محسن جان ؟

این چه تصمیمیه گرفتی رفیق ما اینجا هستیم برای اینکه ایرانی لنگ نمونه در مورد انجمن فلش پرو هم با تمام حرفات موافقم ولی بازم

شرمنده منم یه قول هایی داده بودم بهت ولی خوب تا جایی که تونستم در راه اندازی انجمن بهت کمک کردم و الان هم هر کمکی از دستم بر

بیاد کوتاهی نمی کنم فعلا فرصتم یک مقدار کم شده چون همونجوری که اطلاع داری یک انجمن تخصصی برای تعمیرکاران راه اندازی کردم که

مشکلات زیادی داره ولی بازم وقت باشه حتما هستم . آدرس انجمن تخصصی تعمیرکاران : www.tamirkaran.ir

موفق باشید

آونگ عزیز سلام

از شما گله ای ندارم دوست من ، بحثم چیز دیگه ای بود که نمی شه اینجا مفصل مطرح کرد ، من کوچیک همه بچه ها هم هستم امیدوارم همه موفق باشید ، در مورد انجمنتون هم بهتون تبریک می گم دیدم انجمن پر باری شده ماشاء الله ما هم که چیزی سر در نمیاریم گفتیم زیاد نیایم زیر دست و پا آچار نخوره تو سرمون (تعمیرکاران)

امیدوارم این مشکلات بچه ها هم همگی حل بشه (کشتید ما رو با مشکلاتتون) و یه آرزوی دیگه دارم که شاید بتونی برآورده کنی (منم توی یه میتینگ باشم) البته من یه ماه دیگه اعزامم .

به هر حال از شما دوست گلم خیلی ممنونم موفق باشید

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

امیدوارم این مشکلات بچه ها هم همگی حل بشه (کشتید ما رو با مشکلاتتون) و یه آرزوی دیگه دارم که شاید بتونی برآورده کنی (منم توی یه میتینگ باشم) البته من یه ماه دیگه اعزامم .

سلام محسن جان !!!!

من که میدونم این آرزو هیچوقت عملی نمیشه ولی تاریخ بعدی میتنگ رو می خوای بزاریم به عهده خودت ؟؟؟؟ نظرت چیه ؟؟؟ ما که کچل

نشدیم لااقل بیایم کچلی شما رو ببینیم

خوب تا وقتی اونایی که در راس امور هستن رعایت نکن بقیه برای چی باید رعایت کنن !؟ حالا تشکر رو هم بیخیال شیم نظرت در مورد این چی هست http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=151753 پست شمار 4 (این یکیش هست که همین تازگیا بوده و من توش در حد سوادم یک چیزی نوشتم پس در جریانش بودم مطمئنا انواع مشابه بازم پیدا می شه !! )

amird عزیز اگه به نوشته من توی اون تاپیک توجه کنید باید متوجه بشید که من چرا اون حرف رو زدم من نوشته اون پست رو اینجا میزارم تا جای

شکی برای کسی باقی نمونه

سلام دوست من

هم استانی عزیز همونجوری که دوستان گفتند انجام بدید مشکلی بود مطرح کنید

موفق باشید

شما در این مورد چه فکری میکنید ؟؟؟؟ در این متنی که بنده نوشتم !!!! شما تنها به متن نگاه نکنید شما به مفهموش توجه کنید حتما یک

شرایطی بوده که من اون پست رو زدم

ببینید اگه پست منو بخونید من خودم به این کار خودم اعتراف کردم ولی با این حساب از این به بعد قوانین جدید انجمن فلش اجرا میشن

امیدوارم که کسی از اجرای قوانین جدید ناراحت نشه چون یک سری قوانین جدیدی جدا از قوانینی که هادی ارائه کرده بود رو اضافه میکنم

همه افراد انجمن فلش وظیفه دارند قوانین جدید انجمن فلش رو رعایت کنند .

قوانین جدید بزودی ......

لطفا دیگه این تاپیک رو کشدار نکنید چون اینجور بحث ها جاش اینجا نیست .

موفق باشید

amird

خبرگان انجمن فلش
شما در این مورد چه فکری میکنید ؟؟؟؟ در این متنی که بنده نوشتم !!!! شما تنها به متن نگاه نکنید شما به مفهموش توجه کنید حتما یک

شرایطی بوده که من اون پست رو زدم
والا من هرچی به متن نگاه کردم مفهموم خاصی نتونستم ازش دریافت کنم .
ببینید اگه پست منو بخونید من خودم به این کار خودم اعتراف کردم ولی با این حساب از این به بعد قوانین جدید انجمن فلش اجرا میشن

امیدوارم که کسی از اجرای قوانین جدید ناراحت نشه چون یک سری قوانین جدیدی جدا از قوانینی که هادی ارائه کرده بود رو اضافه میکنم

همه افراد انجمن فلش وظیفه دارند قوانین جدید انجمن فلش رو رعایت کنند .
اگر قوانین درست و از روی منطق باشن مطمئنا هیچ کس ناراحت نمی شه و همه رعایت می کنن . کسی رعایت نکرد هم یا دیگه نیاد یا اکانتش رو ببندید .
لطفا دیگه این تاپیک رو کشدار نکنید چون اینجور بحث ها جاش اینجا نیست .
راستش من این تاپیک رو ایجاد نکردم ولی دقیقا با توجه به نکاتی که در پست اول ارائه شد جای این صحبت اینجا بود . ولی دیگه من ادامش نمی دم (البته به نظرم دیگه چیزی هم نمونده)
امیدوارم باعث رنجشت نشده باشم .:)
موفق باشی

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

نه چیزی نبوده که رنجیده بشم !!!!

اگر قوانین درست و از روی منطق باشن مطمئنا هیچ کس ناراحت نمی شه و همه رعایت می کنن

خوب قوانین از روی منطق هستن 1کی از قوانین به این صورته :

1 . در صورت مشاهده هرگونه اسپم اعم از تشکر و پست هایی که موضوع تاپیک رو یه گمراهی بکشه

کاربر مورد نظر طبق قوانین انجمن فلش توقیف می شود و از انجمن اخراج خواهد شد!!!

kodex2

کاربر فعال
آقا ببخشیدا اینو میگم. من اومدم پست دادم راجب نحوه آموزش و حاشیه کار به دعوا کشید. مدیرو این حرفا رو ول کنید. بچسبید به آموزش تورو خدا...

amird

خبرگان انجمن فلش
آقا ببخشیدا اینو میگم. من اومدم پست دادم راجب نحوه آموزش و حاشیه کار به دعوا کشید. مدیرو این حرفا رو ول کنید. بچسبید به آموزش تورو خدا...
1- دعوایی در کار نیست من سعی کردم فقط یک نکته کوچیک رو تذکر بدم همین ! که اونم اگر به همون نکته یکی شده مدیر فقط میاد تذکر می ده اشاره نکرده بودی من هیچوقت همین نکته کوچیک رو نمی گفتم .
2- در مورد آموزش و حاشیه هم مثل اینکه یک سری نتایجی در میتینگ لاله بوده که قرار به زودی ابلاغ بشه .
موفق باشی

kodex2

کاربر فعال
بچه ها از آشناییتون خوش حال شدم ولی بنا به دلایلی دیگه اینجا نمیام. اگه کسی کار خواصی داشت اطلاعات تماسم هست. میل بزنه. بای...:sad:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا