لطفا نظر بدید ( طرح هدر سایت )

سلام به همه دوستان عزیز یه طرح زدم می خاستم دوستان نظر بدن ببینم چجوریه ، پیشنهادی انتقادی.

منتظر نظرات خوبتون هستم

logo1.jpg

logo2.jpg

logo3.jpg

Member
خیلی قشنگه
فقط نوشته رنگیش تو ذوق میزنه مخصوصاً صورتیش البته این تو ذوق زدن باعث جلب نظر هم میشه

POP2

Member
به نظر من هر سه خوین اما ...

چرا این نوشته ها پلکانی شدند مثلا نام خودت را که خاسته باشی بنویسی میری بالای نوشته سایت موزیک مینویسی؟
خوب بیا اون نوشته سایت موزیک هرمزگانی ها را زیر نوشته انگلیسی بنویس و یکم هم کوچیک کن مثلا با اندازه همون نوشته سایت موزیک حالا یکم یزرگتر و ایندفعه میبینی که این رنگها به چشم میان . الآن هم به چشم میان اما خیلی مبتدیانه شده.

راستی یه چیز یادت رفته و اونم آرم یا مشخصه ای یا چیزی مثل این بدردت میخوره و کارت را هم جالب تر میکنه.

راستی باباجون شما کاری نکنی دو روزه سایته فیل تر بشه چون هر چی سایتهای موزیک هستند فیل ترند انشاالله که شما به این بلای خانمان سوز دچار نشی.

در کل هر سه تا خوبن.
بازم ممنون.

western

Member
سلام

کارهای قشنگی شدن، البته نسبت به کل کار نوشته فارسی هرمزگانی ها خوب روی کار ننشسته
شاید به خاطر فونت و رنگش باشه

ولی کلا زیباست

ارادتمند - محمد آشتیانی

سلام

کارهای زیبای شده . فقط من با فونت هرمزگانی موافق نیستم از یه فونت زیبا تر استفاده کنی خیلی بهتر میشه و اون فونت انگلیسی هرمزگانی هم خیلی بزرگه اونم یه مقدار کوچیک تر بشه به نظر من که زیبا تر میشه (نظر شخصی منه)

Pampalini

New Member
به نظر من اولی و دومی بهتر شده. البته به رنگ تم سایت هم بستگی داره. در کل فکر کنم اولی از دومی هم بهتر باشه.
در مورد فونت کلمه فارسی هرمزگانی ها هم با بقیه موافقم. چند تا فونت دیگه رو تست کن.

Saeed

Well-Known Member
سلام

زیبا شده ، بنظر من اولی ،دوستان هم راهنمایی های لازم رو دادن

موفقیت
:rose:

Mohammad

Member
اولی بهتره ...

در کل :
- از فونت های خوبی استفاده نشده
- چیدمان متون خوب نیست