لطفا نظر بدبن ......

saman_sweden

Active Member
سايتت خوبه
راستي بچه كجاي ده كردي من دوسال تو ده كرد زندگي كردم و تو مدرسه نحوي درس خوندم
يادش بخير پل زمان خان

iweb.ir

New Member
saman_sweden گفت:
سايتت خوبه
يادش بخير پل زمان خان
:cry: چه ربطي داشت من بچه دهكرد نيستم سفارش گرفتيم وانجام داديم....
8)

aminem

Member
1-بابا نزن تو ذوق سامان . يكم ملايم تر بگو :wink: :lol:
2-اين كه بعد از صفحه index اهيچي نمياره!! يعني فايل homepage.htm وجود نداره. يه چكي بكنيد. :wink: :arrow:

saman_sweden

Active Member
iweb.ir گفت:
saman_sweden گفت:
سايتت خوبه
يادش بخير پل زمان خان
8)
معمولا كسي سايتي معرفي مي كنه نشون ميده سايت خودشه
تاره شهركرد مگر چيش است كه سريع بهتون برخورد
حتما مگر بايد تهروني بود اينم بگم 99 درصد اهالي تهران شهرستاني هستند اگر نميدوني برو از بابات بپرس

Masih

Well-Known Member
saman_sweden گفت:
iweb.ir گفت:
saman_sweden گفت:
سايتت خوبه
يادش بخير پل زمان خان
8)
حتما مگر بايد تهروني بود اينم بگم 99 درصد اهالي تهران شهرستاني هستند اگر نميدوني برو از بابات بپرس

سلام!

آقا مشت اول $100 :lol:

راستي صفحه بعد از intro نمياد! 8O

موفق باشيد (البته نه تو دعوا! :wink: )

iweb.ir

New Member
saman_sweden گفت:
iweb.ir گفت:
saman_sweden گفت:
سايتت خوبه
يادش بخير پل زمان خان
8)
:roll: آقا سامان من دليلي ندارم كه بگم شهرستاني نيستم و اباي از گفتنش ...
سايتي كه معرفي كردم مربوط به آموزش عالي شهركرد.
و دوست داشتم كه نظر بچه ها را بدونم كه اگر عيب و ايرادي داره هم راهنماي كنند هم كمك تا بتونم تقايص اونو برطرف كنم
پس موضوع شهرستاني و غير شهرستاني نيست...
زماني هم كه سايته خود من آماده شد بهتون معرفي ميكنم....
پس هميشه خوش باشيد و زندگي بر شما درود بفرسته :!:
لطفا سايت رو 5 شنبه شب چك كنيد تا مشكل هم رفع شده باشه....
www.Shahrekord-Tc.com

به نظر من سايتايي كه با سوييش ساخته ميشن كلاس كاري ندارن.. يعني شما هر چه ساده تر و زيباتر با فلش كار كنيد به صد تا كار اجق وجق پر افكت با سويش ميرزه.هم جلوش بيشتره هم امكانات تو فلش...
بازم خوب بود سايتت.. فقط تو تركيب رنگا اگه بيشتر دقت مي كردي كار بنظرم بهتر ميشد...

Masih

Well-Known Member
behrouzstar گفت:
به نظر من سايتايي كه با سوييش ساخته ميشن كلاس كاري ندارن.. يعني شما هر چه ساده تر و زيباتر با فلش كار كنيد به صد تا كار اجق وجق پر افكت با سويش ميرزه.هم جلوش بيشتره هم امكانات تو فلش...
بازم خوب بود سايتت.. فقط تو تركيب رنگا اگه بيشتر دقت مي كردي كار بنظرم بهتر ميشد...

سلام!
خوب هركس يك نظري داره ولي ميشه بپرسم كجاي كارهاي سويش كلاس كاري ندارن؟ درضمن فكر كنم با swish max كار نكردي كه ميگي امكانات فلش خيلي بيشتر از سويش هست.

drritalin

Member
سلام.
سايت قشنگيه.فقط دوتا نكته:
1- به نظر من اگه اسم مركز متحرك نباشه بهتره.
2-لينك قسمت مقالات درست نيست و به جاي مقالات اينو مي ياره:
DVD OVERVIEW & FEATURES
موفق باشي.

aminem

Member
به نظر من هم كلاس كار سايتي كه كاملن با سوييش باشه به پاي سايتي كه با فلش باشه نميرسه.به دلايل عديده.
ولي بازم اين كار توي كاراي با سوييش خوبه.

aminem

Member
راستي چند تا مشكل هم داشت:
1-خط هايي كه با عكس ها هنگام قرار دادن موس روي اونها بيرون ميان باشون يه سري خط هاي كوچيك اضافي هم مياد.اون خط هاي اطاف اسم سايت اون بالا كه يه افكت هم روي اسمه مياد پيكسل پيكسلي نشون داده ميشن(البته به صورت ريز)
موفق باشيد.منتظر كار هاي بعدي شما هستيم.

iRWEBDES

Active Member
بزاريد منم نظر بدم
خيلي شلوغش كردي
لفكت زياد دادي
و دست عزيز از دستم ناراحت نشو اما سليقه ي انتخاب رنگت خيلي بده
در كل زيبا بود

مهرداد كوهي

در مورد سليقه رنگ من با آقا مهرداد هم عقيدم .. در مورد كلاس كاري قربون (بنده با سوييش مكس هم خيلي كار كردم) اما دوباره ميگم شما 1000 تا سايت اند سوييش و بزار جلو يكي از اين سايتاي تاپ فلش بابا نافرم كم مياره از نظر همه چي ... كلاس كاري به اين منظور نيست كه دكمه مكمه كم بياره يا كد كم داشته باشه ... اگه شما بيشتر مقايسه كني بين اين كارا با كاراي فلش مي فهمي كه چي مي گم!!!
ولي باز مضرت از آقا كه ضد حالي بهش زديم ما اينجا...

Masih

Well-Known Member
behrouzstar گفت:
در مورد سليقه رنگ من با آقا مهرداد هم عقيدم .. در مورد كلاس كاري قربون (بنده با سوييش مكس هم خيلي كار كردم) اما دوباره ميگم شما 1000 تا سايت اند سوييش و بزار جلو يكي از اين سايتاي تاپ فلش بابا نافرم كم مياره از نظر همه چي ... كلاس كاري به اين منظور نيست كه دكمه مكمه كم بياره يا كد كم داشته باشه ... اگه شما بيشتر مقايسه كني بين اين كارا با كاراي فلش مي فهمي كه چي مي گم!!!
ولي باز مضرت از آقا كه ضد حالي بهش زديم ما اينجا...

ميشه دو تا سايت باكلاس فلش رو بگي كه اين سايتهاي سويش جلوش نافرم كم ميارن؟! :wink:

قربونت برم تو فروم فلش كم كمش 50 . 60 تا سايت فلش معرفي شده يه سري بزن .. 2 تا از اونا رو كه ببيني بعد اگه از نظر منتقدي بهشون نگاه كني بعد بياي به سايت سوييش نگاه كني همه چي دستت مياد؟
(بعد اينكه اين بحث داره زياد بزرگ ميشه لطفا ديگه بي خيال شيم چون دوست عزيز سازنده سايت ديگه از همه چي زده ميشه....!!!)

آقا سركاريه؟ نيم ساعت صبر كرديم تا لود شه وقتي كه لودم شد هيچي نمياد !؟!؟!
در كل من خودم خيلي چيزا و سايتا ديدم كه با سوييش بود اما فلش جاي خودش داره اصلا به نظرم مقايسه اين دو تا كار قلطيه مثل اينه كه شما بياين Adob Primier با Holywood Fx مقايسه كنين بعد بگين كار هاليود افايكس بهتره خوب 100٪ اين كار و نميكنين پس در اين موردم اين كار و نكنين!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا