لطفا نظرتون درباره اولین کار من با مایا رو بگید

keyvan_73

New Member
من قبلا با مکس کار می کردم و مدتی هست به مایا رو اوردم ...لطفا مشکلاتش رو بگید..البته کمی از کیفیت عکس برای کم شدن حجم کاستم

ok.jpg

حجم 188kb

iranimation

Member
سلام
دوست عزیز کارت خوبه ولی رنگ و بوی مایا رو نمی ده اگه میخوای بیشتر روی محیط کار کنی (مثلا ساختمان و ..) با همون مکس کار کنی خیلی بهتره
در ضمن می تونم بپرسم چرا از مکس به مایا روی آوردی ؟ (قابل توجه آقایان )

roohollah

Banned
قابل توجه آقایان
منظور خاصي از آقايان داري؟
bc1.gif

keyvan_73

New Member
از نظر من کاری که با مایا انجام شده باید رنگ و بوشو بده..شاید شما مایارو خوب بو نکردی بگذریم

مایا ازنظر پاینت افکتها یکمی نسبت به تردی بهتره

hosienmax100

3D Artist
مکس مایا نداره دوست عزیز

کاربر کاربر داره

دوست خان کار شما هم خوبه ولی طبق معمول جزئیات فدای سرعت شده

بین احجام رابطه برقرار کن (کار با سایه ها)

موفق باشی

amsjavan

Member
مایا خیلی حرفه ای تر از مکسه. از هر استاد 3d بپرسی همینو بهت میگه. نمونش حبیب زرگرپور

Miladbat

Well-Known Member
درسته کمتر کسی گیر میاد که مثل من بعد 3_4 سال کار با مایا با اینکه خیلی قبولش دارم دوباره برگرده به مکس :sad:

آخرین ویرایش:

S0lA

Member
جفتشون براي يه شركته ولي من هرسايت 3D خارجي كه رفتم همه مايا رو قويتر اعلام كرده بودن! همين فيلم Golden Compass جديد هم با مايا ساخته شده... و بسياري از انيميشن هاي معروف دنيا

amsjavan

Member
جفتشون براي يه شركته ولي من هرسايت 3D خارجي كه رفتم همه مايا رو قويتر اعلام كرده بودن! همين فيلم Golden Compass جديد هم با مايا ساخته شده... و بسياري از انيميشن هاي معروف دنيا

برای یه شرکت شده. قبلا نبود. مایا برای Alias بود که Aoutodesk خریدش. به نظر من این جوری خیلی بد شد چون رقابت از بین رفته.

Miladbat

Well-Known Member
چون تیمی که جدیدا باش کار می کنم متاسفانه مکس کار می کنه خیلی سختمه:shock:

mazhari2008

New Member
چون تیمی که جدیدا باش کار می کنم متاسفانه مکس کار می کنه خیلی سختمه
آره راست می گی منم برا همین مایا رو که خیلی قبولش داشتم رو گذاشتم کنار جاش مکس کار کردم.
به امید روزی که مایا جای مکس رو توی ایران بگیره:cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا