لطفا متخصصین و افراد باتجربه پاسخ دهند

emoneycentre

New Member
با سلام خدمت همه ی اعضاء سایت قابل تقدیر مجید آنلاین

متاسفانه یافتن تاپیک های غنی و کاملا مفید در میان صدها و هزاران تاپیک تالار بسیار مشکل هست.
یکی از تاپیک های قفل شده هم که با هدف لیست کردن تاپیک های مفید ایجاد شده بود، نزدیک به 4 سال آپدیت نشده !

چندین ساعت تاپیکهای مختلف را به امید یافتن پاسخ های مورد نظر زیر و رو کرده و چندین جستجو انجام دادم..اما نتیجه قابل قبول نبود

چند سوال داشتم که ممنون میشم به اونها پاسخ بدید:

1- کدام نرم افزار ساخت اتوران را قوی ترین، کامل ترین و فراگیرترین نرم افزار می دانید؟

2- اگر کسی با توانایی متوسط در فوتوشاپ ، قصد شروع و ادامه ی راه حرفه ای در ساخت اوتورانهای مالتی مدیا و در کل، مالتی مدیا سازی را داشته باشد، چه مسیر و قدمهایی را پیشنهاد می کنید؟؟ (از چه برنامه ای شروع کند و چرا؟ بعد سراغ چه برنامه ای برود و چرا؟ الی آخر ..)

3- ویدئو یا س دی آموزشی کامل مرتبط با پیشنهادات شما کدامند؟ لینک دانلود یا خرید لطفا

با تشکر از لطف تمام دوستانی که وقت خودشون رو برای کمک اختصاص دادند و بی تفاوت نگذشتند

SajjadKhati

کاربر فعال <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام
سئوال خوبی بود
شبیه این سئوال رو چند نفر پرسیده بودن

به نظر من (یعنی تا جایی که من میدونم) :

1) قطعا در حد حرفه ای و فوق حرفه ای هیچ نرم افزار مخصوص اتوران سازی ای مثل MMB و AMS جوابگوی یه طراح حرفه ای اتوران نیستن از جهت اینکه قطعا توابع هایی که ارائه میدن محدوده (ولو با وجود پلاگین ها و ...) . در این سطح (سطح حرفه ای و بالاتر) بهترین زبان و نرم افزار (یعنی ساده ترین زبان و نرم افزار نسبت به حرفه ای و فوق حرفه ای بودنش برای مالتی مدیا) زبان #C و نرم افزار Visual Studio هست ولی در سطح مبتدی تا متوسط نرم افزارهای MMB و AMS کاملا جوابگو هستن .

2) من با MMB کار نکردم و بنابراین نمیتونم نظری بدم راجع بهش . پس فقط روی AMS نظر میدم . فتوشاپ که ربطی به برنامه نویسی و مالتی مدیا نداره جز ظاهر گرافیکی که قضیه اش جدا و دور از برنامه نویسی هه. همونطور که گفتم اگه حرفه ای میخای بشی تهش باید سراغ #C و ویژال استودیو بری که نسبت به ساده بودنش ، امکانات بسیاری رو فراهم میکنه برای آدم . اگه چیزی از برنامه نویسی بلد نیستی و اگه در خودت این توانایی رو حس میکنی که #C رو میتونی یه دفعه ای یا بگیری که هیچ وگرنه زبان لوا و AMS برای شروع میتونه گزینه ی خوبی باشه که بعد از یادگیری مفاهیم پایه ، سمت #C بیای . معمولا یا خیلی سخته کسی که با برنامه نویسی هیچ آشنایی ای نداشته باشه ، مستقیم همون اول بخاد بره سمت #C

3) درباره AMS آموزش توی انجمن هست . درباره #C هم خبری از آموزش های انجمن ندارم ولی آموزش لوح و قلم زبان #C و ویژال استودیو 2012 ، آموزش خیلی خوبی برای شروع مبتدی با #C هست . توی نت آموزش #C پره

جدیدترین ارسال ها

بالا