لطفا راهنمایی کنید

mo-hammad

Active Member
سلام من عضو جدیدم ببخشید اگر پست رو در مکان اشتباه گذاشتم خواهشا پاسخ بدید و پاکش نکنید ممنون :rose:

من به این موارد علاقه ی شدید دارم
1-طراحی شخصیتها و محیطها ی ویژه برای به کار بردن در فیلم به عنوان جلو های ویژه ی بصری
مث فیلم زندگی پای که توش اون ببر و اقیانوس و خیلی چیزهای دیگه در کامپویتر ساخته شده بود و بعد ترکیب شده بود در فیلم یا مثل ارباب حلقه ها که غولها و قلعه ها و مات پینتهای حرفه ای برای ساخت فضاهای ویژه استفاده شده
و کلا فعالیت حرفه ای در زمینه ی جلوه ها ی ویژه
2-فعالیت در صنعت انیمیشن و گیم
با توجه به این علایق من چه رشته ای واسه کارشناسی بخونم مصمم هستم در کنار منابع آموزشی ویدئیی و کتابهایی که مطالعه میکنم وارد رشته ی مرتبطش هم بشم ولی نمیدونم چه رشته ای برم
من الان نرم افزار هستم کاردانی میخونم ولی دیگه نمیخوام تو این رشته ادامه بدم برای کارشناسی - نقطه ی قوتم هم شاید بتونه این باشه که آشنایی نسبی با برنامه نویسی دارم و میتونم تو این زمینه با افزایش مطالعات پیشرفت بهتری رو داشته باشم برای برنامه نویسی گرافیکی .

کمکم کنید چه رشته ای با توجه به تمام علایقی که گفتم برم برای کارشناسی ؟

Saeed777

Member
سلام.

1-طراحی شخصیتها و محیطها ی ویژه برای به کار بردن در فیلم به عنوان جلو های ویژه ی بصری
مث فیلم زندگی پای که توش اون ببر و اقیانوس و خیلی چیزهای دیگه در کامپویتر ساخته شده بود و بعد ترکیب شده بود در فیلم یا مثل ارباب حلقه ها که غولها و قلعه ها و مات پینتهای حرفه ای برای ساخت فضاهای ویژه استفاده شده

جالبه که منم همه این علایق رو دارم. :paint:
کاردانی کامپیوتر خوندم و بعدش سربازی.:cool:
قبل از سربازی میخواستم برم رشته انیمیشن. این موضوع برمی گرده به دو سال پیش که اون موقع کارشناسی انیمیشن رو تو کشورمون نداشتیم.
البته مطمئن نیستم که هنوز هم کارشناسی انیمیشن اومده باشه. این رو باید سوال کنی.
قسمت جالب کار هم اینجاست که کاردانی و کارشناسی ارشد انیمیشن رو داریم و فقط کارشناسی رو نداریم.:lol:
الان من رفتم رشته گرافیک رو می خونم چون مربوط ترین رشته موجود به علایقم هست.

شما هم می تونی بیای کارشناسی رشته گرافیک رو بخونی که می تونه برات مفید باشه ، و بعد از اون کارشناسی ارشد انیمیشن رو بخونی.
البته چون من مطمئن نیستم که الان هم مثل دو سال پیش هست و رشته کارشناسی انیمیشن رو نداریم، حتما اول یه تحقیق درست و درمون بکن و بعدش انتخاب کن.
می بخشی اگه پر حرفی کردم.:green:

mo-hammad

Active Member
ممنون - شما گرافیک رایانه میخونی اگر آره ایمیلتو بده ادد کنم خیلی سوال دارم ازت :)

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
دانشگاه علمی کاربردی رشته ی انیمیشن مقطع کاردانی و کارشناسی داره، همینطور برای شما که علاقه مند به جلوه های ویژه دارید خبر خوب اینه که رشته ی جلوه های ویژه هم داره اما فقط کاردانی.
اما درکنار مدرک اون چیزی که باعث میشه بتونید کار بکنید نمونه کارهای خوب هست که حتی اولویتش از رشته ی دانشگاهی و مدرک هم بیشتره.

mo-hammad

Active Member
رشته ی گرافیک رایانه از چه شاخه ای هست ؟ از شاخه ی هنرهای دیجیتال یا گرافیک ؟

بعدش کنکورش چجوریه ؟ یعنی منابع کارشناسیش آیا مختص خود رشته ی گرافیک رایانه هست یا نه گرافیک و گرافیک رایانه منابعش یکیه ؟؟ میتونید منابع کامل کنکور گرافیک رایانه مقطع کارشناسی رو برام بزارید اینجا ؟

mehram

New Member
من به این موارد علاقه ی شدید دارم

سلام معمولا تو ایران اینجوریه و هر کس به همه چیز علاقه داره مثلا گیم انیمیشن و جلوه های ویژه از نظر حرفه ای 3تا مبحث جداست و نباید همه رو یکی دید البته به نظر من باید واردش شد و بعد از کسب اطلاعات لازم بهترین رو انتخاب کنی
منم علاوه بر رشته هایی که بچه ها گفتم رشته هنرهای دیجیتال رو بهت پیشنهاد میکنم
البته خودت باید بدونی دانشگاه کار خاصی واست نمی کنه!​

mehram

New Member
ببین ما تو دانشگاه یه رشته داریم به نام تلویزون و هنرهای دیجیتال که تعدادشم تقریبا کمه (من پایین دانشگاهاش رو آوردم) دو گرایش داره 1گرافیک(موشن) 2انیمیشن
Untitled.png

جدیدترین ارسال ها

بالا