تغییرات قالب 1 لطفا راهنمایی کنید

royaomid

New Member
سلام
خسته نباشید
من میخوام لپ تاپ بخرم 2.5 تا 3 تومن دانشجوی رشته کامپیوترم یه چیزی میخوام که زود از رده خارج نشه ممنون میشم راهنماییم کنید.
میخواستم
Lenovo
بخرم ولی الان موندم که
Lenovo خوبتره یا
،asus؟​

سلام تقریبا همه لب تاب ها مثل همه فقط جستجو کن بهترین سیستم از نظر سی پی یو ، هارد ، گرافیک و . . . به نسبت پول جیبت بخر .

peyton3000

New Member
لپ تاپای لنوو از نظر بدنه مقاوم تره ، کیبوردشم خیلی باحاله ، من خودم G580 گرفتم cori 5
اما با توجه به اینکه شما برای برنامه نویسی احتمالا میخوای استفاده کنی مدلی رو بگیر که cori7 باشه ، رم 8 با هارد بالای 500 ، اگر کار گرافیکی هم انجام میدی گرافیک 4 یا بیشتر متناسب با دقت کارت
z500 رو میگن لپ تاپ خیلی فوق العاده ایه اما یه مدلش هست که خیلی داغ میکنه در حدی که کیبوردش داغ میشه ، اگر خواستی بخری مراقب باش اون مدلشو بهت ندن
میتونی تو فروشگاه اینترنتی ها بگردی و با توجه به بودجه و مشخصاتی که میخوای داشته باشه یکی رو انتخاب کنی

بین ایسوس و لنوا به نظر من ایسوس خیلی بهتره و عمر بالاتری داره.پولتون هم کم نیس با 3 تومن میتونید ایسوس با بهترین امکانات بخرید

Mandana

Active Member
منم با ایسوس موافق ترم.مخصوصن از لحاظ دوامش.به نظرم ایسوس گزینه بهتری ئه
موفق بباشی:rose:

لب تابی بخری که به کارت بباد.ونهایت استفاده رو ازش ببری.چون برنامه های سنگینی رو میخوای نصب کنی.مثل سی شاپ .برنامه سی و........................
انشاله موفق باشی.:wink:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا