لطفا راهنمایی کنید

zohre az

New Member
سلام ، یک کلیپ دانلود کردم که آدرس سایت روی کلیپ در حال پخش است ، چطور می تونم این متن رو از وسط کلیپم حذف کنم ؟ لطفا مسیرش رو کامل بفرمایید.

zohre az

New Member
باسلام
1 - در ادیوس من از طریق پنجره layouter مکان یک قطعه از فیلم خودم رو تغییر می دم و در زمان پخش در نرم افزار در جای و مکانی که قرار داده ام ، موجود است ولی زمانی که از پروژه خروجی میگیرم ( Export...AAF) و در نرم افزار Media player classic پخش می کنم ، در وسط صفحه نمایش می دهد، مشکل کجاست ؟ راه حل دیگری هست؟
2- چطور میتونم تایمر یا Rcd یا همون زمان سنجی که در زمان پخش پروژه روی صفحه نمایش دیده می شود را حذف کنم؟
3- در زمان انتخاب پروژه جدید ، گزینه DV720*576 16:9 8bit رو انتخاب کردم خوبه؟
4- بهترین و با کیفیت ترین راه برای خروجی گرفتن چیه؟
پیشاپیش کمال تشکر را دارم.

mnh40

Well-Known Member
سوال اولت رو خوب متوجه نشدم ولی برای جواب سوال دومت برای اینکه تایم رو فیلمت نباشه باید تیک مربوط به تایم کد رو برداری مانند شکل زیر بعد انتخاب ورودی هم بستگی به اندازه فیلمت داره و به نظر من بهترین خروجی خروجی mpeg هست حجم تقریبا کم ولی کیفیت خوب البته اکثرا میگن خروجی avi بهترین کیفیت رو میده ولی خوب حجم avi بسیار بالاست و امکان داره موقع خروجی اگه سیستمت پایین باشه سیستمت هنگ کنه ولی بگذریم به نظر من خروجی mpeg بگیر خوبه من که برای کارام خروجی mpeg میگیرم و خیلی هم خوب هست موفق باشی :rose:
Untitled.jpg

zohre az

New Member
سلام
از پاسخ های سریع و شفاف شما سپاسگزارم، سوالی داشتم که دنبال جوابش گشتم ولی چیزی پیدا نکردم لذا دوباره مزاحم شما شدم.

چطور می تونم عکس ها رو از زاویه های مختلف همراه با حرکت تنظیم کنم، درکل می خوام از نمایش ساده و بی حرکت عکس ها توی کلیپم جلوگیری کنم یا بهتر بگم می خوام بیننده از دیدن عکس ها خسته نشه و براش جالب باشه می خوام پر انرژی پخش بشن.
مثل ویدیو موزیک های توی تلوزیون.
با تشکر

es3890

Member
سلام
از پاسخ های سریع و شفاف شما سپاسگزارم، سوالی داشتم که دنبال جوابش گشتم ولی چیزی پیدا نکردم لذا دوباره مزاحم شما شدم.

چطور می تونم عکس ها رو از زاویه های مختلف همراه با حرکت تنظیم کنم، درکل می خوام از نمایش ساده و بی حرکت عکس ها توی کلیپم جلوگیری کنم یا بهتر بگم می خوام بیننده از دیدن عکس ها خسته نشه و براش جالب باشه می خوام پر انرژی پخش بشن.
با تشکر

Keyers-----3piture in picture

mnh40

Well-Known Member
سلام

با تشکر

میتونید برای اینکه طبق ضرب آهنگ عکسهاتون رو نمایش بدید با فشردن دگمه وی v اول اونجاهایی رو که میخواهید عکسهاتون عوض بشه رو مارک کنید بعد با استفاده از 3dpicture حرکتهای مختلف رو عکساتون انجام بدید
موفق باشید
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا