لطفا درباره پوستري كه زدم نظر بدين

ToFaN

Well-Known Member
Mastaneh_ADD گفت:
نمیخام بگی جالبه یا قشنگه.... می خام بگین مثلا اگه شاخ داشت یا دم داشت بهتر بود....
یا هر جوری که می دونید بهتره بگین
يه شاخ كم داره
شاخه زمبه
خيلي جالب تر ميشه
ابجيييي

YTERROR

Active Member
به نظر من سطح بالش خیلی نیست به سطح پایین خالیه و متنشوم یکم شلوغ شده علت ناخاوانا بودن متن پوستز بخاطر رنگی کردن بعضی کلمات که اگه حروفی که اهمیت خاضی در خواندن دارند رو رنگی می کردی بصورت درست خواناتر بود

اين ها فقط نظر هستنا !!!

1. تعويض تصوير/رنگ پس زمينه
2. اضافه کردن يک تصوير مربوط به همين رشته در بالا سمت چپ
3. گزينه 1 و 2

ToFaN

Well-Known Member
جادوي سبز گفت:
اين ها فقط نظر هستنا !!!

1. تعويض تصوير/رنگ پس زمينه
2. اضافه کردن يک تصوير مربوط به همين رشته در بالا سمت چپ
3. گزينه 1 و 2
منم همين نظر رو دارم
زمبه هم اشتباه نوشته؟ نه؟
تماشا كن زمبه رو جطوري نوشته

DaveMetalbaz

New Member
ميگم Yterror شما بجز گرفتن ايراد هاي الكي كار ديگه نكني؟ خوب
خيلي هم خوب شده بيــــــــــــد

راورا

Member
سلام

با اجازه منم چند تا نظر داشتم

1 ـــــ توی جمله همایش ادبیات داستانی بهتره که تعداد رنگ قرمز رو کمتر کنید

2 ـــــ پس زمینه مناسبی انتخاب نکردید

3 ـــــ به نظر من اگر تعدادی نوشته را در پس زمینه در سمت چپ کار به هم ریخته که تعدادی کم رنگ و تعدادی پر رنگ باشن بهتر میشه تا اینکه انقدر همه چیز با نظم در کنار هم چیده بشن

امید وارم که موفق باشید...

سلام

بنده هم با نظرات دوستمون " راورا " . موافقم . فقط در مورد 3 این رو میخوام بگم که : چقدر به نوشته های سمت چپ
کارتون شیب دادین . به نظر من خیلی هست .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
مستانه جونم کارت قشنگه منتها به نظره من اون تیتر اصلی پوسترت رو که همایش ادبیات داستانی رو بصورت مایل ننویس بذار همین جوری عادی و صاف بمونه

اگه بتونی از تصویر یکی از داستان نویسای معروف مثل جمالزاده یا کسی که معروف باشه استفاده کنی خیلی بهتر میشه و کلا سعی کن پوسترت رو از حالت خلوتی و سفیدی در بیاری

می تونی روی ای موضوع کارای زیادی انجام بدی چون موضوع جالبیه و جای کار کردن داره

موفق باشی

YTERROR

Active Member
DaveMetalbaz گفت:
ميگم Yterror شما بجز گرفتن ايراد هاي الكي كار ديگه نكني؟ خوب
خيلي هم خوب شده بيــــــــــــد

ممنون ولی اگه درست بخونی همه می گن فضایی بالا خالیه همونی که من می گم و برای متنشم اگه طراح باشی می فهمی که همیشه حروفی رو باید رنگشو با بقیه متن عوض کرد که در خواندن مطلب کلیدی باشه تا اگه یک آدم ناشی در یک نظر دید گیچ نشه که متن چیه وبا رنگی کردن بعضی حروف که در کلمه و کلمه در متن کلیدی راحت متوجه بشه

البته ایراد گرفتن به نظر من از تعریف کردن بهتره شما هم از سایت و کارهای من ایراد بگیری خوشحال میشم اینجا کارهای من هست www.YahooTerror.com/designer

GFX Master

وای ببخشید مستانه جون من فکر کردم اونجا نوشتی داستانی نگو که استانی بوده!

البته اینم راه حل داره با توجه به متنی که نوشتی می تونی یه عکس مربوط به همین متن مثل بایزید بسطامی یا ... انتخاب کنی

منظور اصلی من این بود که سعی کن از تصویر افراد معروف استفاده کنی یا مثلا طرحهای مینیاتوری مربوط به ادبیات

بازم ببخشید

mostafa_az

Well-Known Member
اخطار !!!

دفعه بعد اگه درباره يه طرح يا موضوع چند تا تاپيك باز كنين همه رو حذف ميكنم .
در ضمن در انتخاب نام تاپيك هم دقت كنين . اسم تاپيك بايد در بر گيرنده موضوع تاپيك باشه . اسمش رو عوض كردم .

طرحتون هم خوب شده . رو بك گراندش بيشتر كار كنين . كار رو فونت ها هم خوب شده .

مخلصيم
مصطفي

YTERROR

Active Member
می گی چکار کنیم تایپیک اسمش نظرخواهی و گالری یعنی کارهاشون و بزارن و از بقیه نظرخواهی بکنند اشتباهه؟

سلام
باید خیلی خیلی ببخشیدا
ولی به این نمی گن پوستر میکن علامیه
این کار هیچ گونه ترکیب بندی - استفاده از عناصر بصری - استفاده کلیشه ای از حروف (که میشه کفت ایشون زدن پدر حروف را در اوردن ) و هیچ تناسبی با موضوع نداره و ........

شما هم بهتره بی خود ازش تعریف نکنید

با تشکر

GFX Master

Emperator جان اولا شما اگه از جای دیگه ای ناراحتین لطفا اینجا خودتون و خالی نکنین!!!!!

کار مستانه کاره بدی نیست و ما هم الکی از کسی تعریف نمی کنیم چون عاشق چشم و ابروی هم نیستیم!

لابد شما خیلی حرفه ای هستین که اینطوری می گین

درسته کاره مستانه نمی شه گفت عالی شده ولی به نظره من خوب شده یعنی با چند تا تغییر می تونه عالی هم بشه منم اعتقاد دارم که یسری از کاراش کلیشه ایه ولی می شه با یسری تغییرات کوچیک تو همنی کارای کلیشه ای اونا رو خیلی خوب و زیباترشون کرد

YTERROR

Active Member
امپراتور جان تعریف کردن از هر کاری خوبه ولی ایرادش و گفتن بهتره هر کسی باید کارهای رو بکنه تا بهتر بشه و ما هم اگه تعریف می کنیم بخاطر اون دوق و سلیقه ای که همین طرح رو پیاده کرده

mostafa_az

Well-Known Member
جناب Yterror شما نام ويرايش شده رو مي بينيد . اون اسم قبلي رو كه ويرايش شده نديديد . من ميگم نام تاپيك بايد طوري باشه كه تا ميخونيش بفهمي جريان تاپيك چيه .
اميدوارم متوجه شده باشين .

مخلصيم
مصطفي

FashisT

Active Member
نمیدونم از کی جوی درست شده که همه میخوان به هم بپرن و همدیگر ور ضایع کنن !
خواهشا خودتون این جو رو تمومش کنید کسی که کارش رو میزاره اینجا باید تمام انتقاد هارم قبول کنه...و این دیگه تیکه انداختن به هم نداره...
بازم تاکید میکنم سعی کنیم در کنار هم که هستیم دوست باشیم و خواهان خوبی و خیر همدیگر رو بخوایم و نه غیر از این!
لطفا:|
فعلا
13.gif

YTERROR

Active Member
مصطفی جان ببخشید من نام قبلی رو ندیده بودم

فاشیست جان اینجا کسی به کسی نمی پره وقتی حرف از نظرخواهی میاد وسط هر کس به سلیقه یا نوع کار و کاربردی که می تونه از طرح بکنه فکر خواهد کرد حالا یکی ممکنه تعریف کنه یکی هم ممکنه انتقاد کنه این که نشد تیکه انداختن این جور کارا مال آدمهای الافه

جدیدترین ارسال ها

بالا